Opštinska liga Pećinci: Šimanovčani ulovili lovce

11.04.2018. 10:28 10:29

Lovac - Hajduk (Š) 1:5 (1:3)

KARLOVČIĆ: Stadion Lovca, gledalaca 80, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Jovanović u 41. za Lovac, a Pavlović u 2. (autogol), Seljimi u 9, Andrić u 45, P. Vukašinović u 59. i Đoković u 78. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Pavlović, Đ. Devrnja (Lovac), Despotović, Lemajić, Aračić, Đoković (Hajduk). Crveni karton: Živanović (Lovac).

LOVAC: Kirati 5, Pavlović 6, Đ. Devrnja 7, Z. Devrnja 7, Glušac 5, Đorđević 5, Kovačević 6, M. Garašanin 7, Jovanović 5 (Živanović 6), Borkovac 6, Vukašinović 5 (D. Garašanin 5).

HAJDUK: A. Vukašinović -, Despotović 6, Lemajić 5 (Vojkić), Pještan 7, Jovičić 7, Mihić 7, Aračić 6, Seljimi 7, Andrić 7 (Radivojević), Đoković 8 (P. Vukašinović).

Gosti iz Šimanovaca su bili mnogo bolji rival. I imali su bezbroj prilika. Domaćini jednu jedinu šansu i odmah postigli gol. Ustvari domaćini mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom.

D. Dragojević

Šumar - Vitez 6:0 (2:0)

OGAR: Igralište Šumara, gledalaca 150, sudija Maksić (Sremski Mihaljevci). Strelci: Alufirović u 20. i 60, D. Vukić u 30. i 70. i G. Vračević u 65. i 80. minutu.

ŠUMAR: Kozarev 6 (Stjepanović 7), Živanović 7,  Đokić 7, Spasojević 7,  Janković 8, G. Vračević 8, Plavšić 7, Teodorović 7, M. Vukić 7,  Alufirović 8, D. Vukić 7 (Gordić 7).

VITEZ: Trajković 7, A. Radaković 6, Milić 6, Ivanović 6, Belić 6, M. Radaković 6, Javorac 6, A. Trajković 6, Nikolić 6, Masal 7, Lučić 7.

Alufirović je prvi načeo mrežu golmana gostiju Trajkovića i doneo radost domaćem timu. Posle je sve išlo lakše. Gost je poražen ubedljivo, i to zasluženo. Domaćini su  bili mnogo bolji rival.

M. Radojčić

Sloven - Mladost (P) 0:3 (0:3)

SIBAČ: Igralište Slovena gledalaca 50, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: Stojšić u 15. i Vasić u 20. i 40. minutu.

SLOVEN: Ž. Ilić, Simić (Petrović), Kardaš (Stanojević), M. Smiljanić, Nikolić, Pejić, Gmizić, Jankov, Tomić, Patović, Jovičić (S. Gmizić).

MLADOST: Bošković, S. Ranković, Radosavljević, Stojšić, Poznanović, Budulica (Marković), Savić, Vasić (Kalinić), Jovanović, Radovanović, Đekić (Đurđević).

Golman Ž. Ilić spasao je svoj tim težeg poraza. Inače, gosti su bili bolji tim svih 90 minuta.

M. Smiljanić

DEČ: Sremac-Kameni 0:3 (utakmica nije igrana, jer domaći fudbaleri nisu imali lekarske preglede), OGAR: Šumar - Vitez 6:0, SIBAČ: Sloven - Mladost (P) 0:3, KARLOVČIĆ: Lovac - Hajduk (Š) 1:5.

1. Mladost (P)   8      7      0      1      23:5  21

2. Hajduk (Š)      8      7      0      1      26:9  21

3. Šumar           8      6      0      2      19:9  18

4. Kameni          8      3      3      2      14:14        12

5. Sremac         8      3      1      4      15:15        10

6. Lovac           8      2      1      5      14:27        7

7. Vitez           8      1      1      6      10:29        4

8. Sloven        8      0      1      7      6:25  1