Opštinska liga Pećinci: Sremcima ponestalo snage

11.10.2017. 10:24 10:25

Mladost (P) - Sremac 2:1 (0:0)

PRHOVO:  Igralište Zđelarić arena, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: Kliska u 56. i 85. za Mladost, a Milić u 54. minutu za Sremac. Žuti karton: Ilić (Sremac).

MLADOST: Bantić 7, S. Ranković 7, Stojšić 7, Krnjulac 7, Budilica 7 (Kliska 8), Vasić 7 (Jovanović), Marković 7, Savić 7 (Marjanović), Poznanović 7, Tomašević 7, Radovanović 7.

SREMAC: M. Danilović 6, Žutić 7 (Jovanović), G. Ludajić 7, Jurišić 7, S. Danilović 7 (Panić), Drljača 7, Arsenijević 7, Milić 7, M. Ilić 7, Mijatović 7, Đurđević 6. Igrači Mladosti, jesu bili  mnogo bolji rival, ali tek u drugom poluvremenu, kada je gostima, posle vođstva, ponestalo kondicije i snage. Imali, su domaćini, u nastavku igre, bar još, tri, zicera

S. Nešković

Hajduk (Š) - Šumar 2:1 (0:1)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 75, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Ignjatović u 66. i Aleksić u 81. za Hajduk, a Blagojević u 26. minutu za Šumar. Žuti kartoni: Ignjatović, Andrić (Hajduk), Aleksić, D. Vukić, M. Vukić (Šumar). Crveni karton. Aleksić (Šumar).

HAJDUK: A. Vukašinović 7, Bajlović 6, Vojkić – (Lemajić 7), Aleksić 7, Kelebuda 7, Ilić 7, Andrić 6 (Jovanović), Mihić 7, Aračić 6,Ignjatović 8, P. Vukašinović 7.

ŠUMAR: N. Vračević 5, Đokić 6, Blagojević 7, D. Vukić 7, Janković 6, Sever 6, M. Vukić 6, I. Vračević 7, Plavšić 6, G. Vračević 6, Aleksić 5.

Gosti iz Ogara, bolje se snašli u prvom poluvremenu, kada su i vodili. Blagojević je bio strelac posle kornera.

U nastavku, domaćini, su počeli da pritiskaju goste na njihovu polovinu.Ignjatović je izjednačio iz slobodnog udarca sa oko 30 metara. Lopta je samo fijuknula u mrežu. A, Aleksić, se najbolje snašao, u gužvi pred golom gostiju, loptu je samo ćušnuo u nezaštićeni deo mreže.

D. Dragojević

Vitez - Kameni 0:1 (0:0)

SUBOTIŠTE: Stadion Viteza, gledalaca 80, sudija Jovanović (Pećinci). Strelci: Cvejić u 80. minutu. Žuti kartoni: Masal (Vitez), Jovanović, Nikolić (Kameni).

VITEZ: Novaković 7, Dragičević 7 (Matić), L. Radaković 7, Stojanović 7, Bosančić 7, Masal 7, Petković 7, S. Ilić 7, Ivanović 7, M. Radaković 7, Lučić 7.

KAMENI: Ivaščuk 6, Gavrilović 7, Miljuš 7, N. Vukić 6, Dragaš 6, Dobriković 7, Jovanović 6, Cvejić 7, A. Filipović 7, M. Filipović 7, Marković 6 (Nikolić 7).

Domaćini su bili bolji rival. I imali, su bezbroj prilika. Pogađali su stative i prečke, ali lopta nije htela u mrežu.Gosti iskoristili, samo, jednu, jedinu, šansu, i odneli sva tri boda.

P. Grujić

KARLOVČIĆ: Lovac - Sloven 3:0 (gosti nisu došli), ŠIMANOVCI: Hajduk - Šumar 2:1, PRHOVO: Mladost - Sremac 2:1, SUBOTIŠTE: Vitez -Kameni 0:1.

1. Mladost (P)       6      6      0      0      19:4  18

2. Hajduk (Š)          6      5      0      1      18:9  15

3. Šumar                6      4      0      2      16:8  12

4. Sremac              6      2      1      3      12:12        7

5. Lovac                 6      2      1      3      13:18        7

6. Kameni               6      2      0      4      7:13  6

7. Vitez                  6      1      1      4      13:20        4

8. Sloven               6      0      1      5      6:20  1