OFL Inđija – Stara Pazova – Irig: Dragićević srušio lidera

24.10.2018. 12:47 12:51

​​​​​​​ČSK - Dunav 1:0 (0:0)

ČORTANOVCI: Stadion ČSK-a, gledalaca 50, sudija Mandić (Inđija). Strelac: Dragičević u 47. minutu. Žuti kartoni: Dragičević, Stamenković (ČSK), Jokić, U. Milešević, Ninić, Lošić (Dunav).

ČSK: Vojnović 9, Peršić 9, Radaković 9 (Stanišljević 9), Mirčevski 9, Šponja 9, Dimić 9, P. Subotin 9, Matoš 9, Stamenković 9 (Todorović 9), Dragičević 9, Simić 9.

DUNAV: Lošić 7, M. Milešević 6 (Arsić), Tošković 7, Jokić 7, Radulović 9, Janković 7, Stančić 7 (Nikolić), Dudić 7, Popović 7 (Gradić), U. Milešević 7, Ninić 7.

Pobedonosni gol je postigao Dragičević iz šuta s 35 metara. Lopta je završila po sredini gola ali pod samu prečku.

P. Stančev

Borac (J) - Car Uroš 1:1 (1:1)

JARKOVCI: Stadion Borca, gledalaca 100, sudija Ćirković (Stari Banovci). Strelci: Marčić u 41. za Borac, a Mladenović u 43. minutu za Car Uroš. Žuti karton: Mladenović (Car Uroš).

BORAC: Šovljanski 6, Dimitrijević 6, Srjemac 6, Inđić 7, Narandžić 7, Gaković 7, Radulović 7 (Trbojević 6), Penev 7 (Kovačević), Nestorović 7, Marčić 8, Mitrović 8.

CAR UROŠ:  Daniel Grubanski 8, Antonijević 8, Vukmirović 6, Grujić 8, Bojić 7, Šmit 6, Mladenović 7, Denis Grubanski 7, Rakita 7, Jurišić 6.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici gosti iz Jaska šta su želeli to su i ostvarili. Osvojili su bod zasluženo. Bili su bolji rival. Inače igrao se dobar fudbal za rang dva više.

P. Mihajlović

Sloga (M) - Planinac 9:0 (3:0)

MARADIK: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Jarčov (Inđija). Strelci: Ratković u 2, N. Curković u 5. i 79, Belanović u 36, M. Curković u 47, 54. i 73. i Tatić u 82. minutu.

SLOGA: Perić -, Tatić 8, Lagundžić 7, Bogunović 8, Ratković 8, Belanović 8, Radošević 9, Vokić 7, N. Curković 9 (Milin 8), Kusić 8, M. Curković 9.

PLANINAC: Kizić 8, Milošević 7, Živančević 7, Ratković 8, Ilić 7, Todorović 7, Duduković 7, O. Srećković 7, N. Srećković 7, Putica 7, Miljković 7.

Razlika u klasi je bila velika. Domaćini su propustili priliku da postignu još desetak golova pored ovih devet postignutih.

Z. Davidovski

Sloga (K) - Fruškogorac 1:3 (0:3)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, gledalaca 52, sudija Belić (Irig). Strelci: D. Jovanović u 80. za Slogu, S. Vučić u 28, Vujičić u 37. i D. Vučić u 41. minutu. za Fruškogorac. Žuti karton: S. Vučić (Fruškogorac).

SLOGA: Trifunović, Milanović, Topić, J. Jovanović, Niketić, Maho, Lešić, D. Jovanović, Belić, Kundak, Stamenković.

FRUŠKOGORAC: N. Filipović, Radenović, Krneta, Trtica, Petković, D. Filipović, Petrović, Ranđelović, S. Vučić, Vujičić, D. Vučić (Krstić).

Gosti su bili bolji rival u prvom poluvremenu kada su i postigli tri gola. U nastavku skoro izjednačena igra, ali domaćini iako su pokušali da izjednače nisu uspeli. I nisu ni imali neke šanse za to.

D. Trifunović

ČORTANOVCI: ČSK - Dunav 1:0, KRNJEŠEVCI: Sloga - Fruškogorac 1:3, MARADIK: Sloga - Planinac 9:0, JARKOVCI: Borac - Car Uroš 1:1. Radnički iz Iriga je bio slobodan.

1. Dunav               7      5      1      1      12:4  16

2. Radnički (I)   7     4      3      0      14:5  15

3. Car Uroš       7      4      1      2      18:10        13

4. ČSK                 7      3      3      1      15:7  12

5. Fruškogorac  7      3      1      3      12:12        10

6. Sloga (M)       7      2      2      3      17:14        8

7. Sloga (K)        7      2      0      5      6:22  6

8. Borac (J)        7      1      3      3      9:15  6