OFL Inđija – Stara Pazova – Irig: Pogodak u 11. sekundi

11.10.2017. 10:45 10:46

Planinac - Sloga (M) 0:1 (0:1)

RIVICA: Stadion Planinca, gledalaca 100, sudija Rapajić (Inđija). Strelac: Jovanović u 1. minutu.  Žuti kartoni: Omaljev, Pavićević, Grubović (Planinac).

PLANINAC: Kizić 5, S. Ćirić 6, Živančević 6, Vasiljević 6, Pavićević 6 (Grujić 6), M. Ćirić 6 (Ilić 6), Grubović (D.Ćirić 6), Omaljev 6 (Stojčić), Opačić 6, Miljkovoić 6, Brkić 6.

SLOGA: Perić 7, Bogunović 7, Varićak 7, Klinko 7, Tatić 7, Belanović 7, Kusić 7 (Đumić 7), Milošević 7, Radošević 7, Višnjić 7 (Milivojević), Jovanović 7 (Ratković 7).

Kada, je sudija svirnuo početak meča, Višnjić je omah uputio dugu loptu do Jovanovića, koji se našao, na oko 16 metara od domaćeg gola, usledio je precizan šut, i lopta je kroz noge golmana Kizića ušla u mrežu. Igrala se tek jedanaesta sekunda utakmice. Pokušavali su domaćini da makar izjednače, ali gosti su se vešto branili sa osam igrača u odbrani celu utakmicu, i na kraju se i odbranili.

I. Smiljanić

Car Uroš - Borac (J) 3:2 (0:2)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 100, sudija Todić (Vrdnik). Strelci: Tešić u 46, Đ. Rodić u 55.i LJ. Bojić 56. za Car Uroš, Živanović u 5. i 42. minutu za Borac. Žuti kartoni: Kovačević, Aljić (Borac).

CAR UROŠ: Pardovicki 9, Kongo 8, Mitrović 7, LJ. Bojić 8, Antonijević 9, Grujić 8, Đ. Rodić 8, Vranješević 6, Tešić 6, Babnik 7, L. Bojić 7.

BORAC: Majkić 8, Aljić 6, Mitrović 6, Kovačević 8, Radulović 7, Naranyić 9,  Zubović 6, Jezičić 7 (Šovljanski), Srjemac 8, Živanović 9, Trbojević 7 (Petrović).

U fer igri, konačan rezultat realan. Gosti su odigrali odlično prvi deo utakmice, kada je Živanović iskoristio dve kontre, a domaćini su  postigli tri efektna gola u nastavku.Prvi Tešić posle volej , udarca, Đ. Rodić je Majkića matirao glavom izblizine, a LJ. Bojić je iskoristio kontru i pretvorio je u gol i pobedu.

P. Mihajlović

Fruškogorac - ČSK 0:2 (0:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 60, sudija Vasić (Irig). Strelci: Mitrović u 40. i Dušan Dimić u 53. minutu. Žuti kartoni: N. Filipović, Trtica (Fruškogorac), Radovanović, Mirković (ČSK).

FRUŠKOGORAC: Gršić, Škrbina (S. Vučić), Krneta, Petković, Čortan, Bogunović, Živić, Trtica, Simović (Livaja) D. Vučić ( (Dobić), N. Filipović (Božić).

ČSK: Vojnović, I. Mirković, Milić (Lapčić), Radovanović,  Mirčevski, Dušan Dimić, Jokić, Dragičević, Stamenković, P. Subotin, Mitrović.

Gosti, su se više branili, nego što su napadali, a postigli dva gola, prvi posle greške cele odbrane domaćina na čelu sa golmanom Gršićem, a drugi posle kontre.Inače u dobroj i dinamičnoj utakmici, golman gostiju Vojnović, je briljirao. Sve domaće šanse, je zaustavio na razne načine, smelim intervencijama.

S. Ranitović

Sloga (K) - Krušedol 1:3 (0:2)

KRNJEŠEVCI: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Radojčić (Inđija). Strelci: Malobabić u 59. za Slogu, a Đurić u 4. i 43. i Plećaš u 83.  minutu za Krušedol. Žuti kartoni: M. Simonović, Despić, Marčetić, Kundak (Sloga).

SLOGA: Bogićević 7 (Trifunović), Lešić 7, Despić 7, M. Simonović 7, Marčetić 7, Kundak 7, Nikolić 7, Mujić 7 (Jezdić), Bjelić 7 (Kotolenko), Malobabić 7, Karaklajić 7.

KRUŠEDOL: Tuveyić 7, Đurić 9 (Radulović 7), Geogijev 8, Georgijević 7 (M. Garić), Višnjić 6 (Drobac 7), Milanov 7, Klaić 8, Vukojević 8, Plećaš 7, Erkanović 6, K. Garić 7 (Kojić).

U dinamičnoj i borbenoj utakmici, Krušedolci su bili bolji rival u toku cele utakmice. A, sva tri, gola postigli su posle tečnih i brzih kontri, kada je domaća odbran bila potpuno izigrana i nadigrana.

D. Trifunović

Dunav - Radnički Sremski vitezovi 2:2 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalaca 100, sudija Džombić (Stara Pazova). Strelci: Gradić u 71. i Vučenović u 92. za Dunav, Borojević u 55. i 88. minutu za Radnički. Žuti kartoni: urdučki, Tošković (Dunav), Borojević (Radnički).

DUNAV: Tarbuk, Mrđa (Drča), M. Milešević, Vučenović, Surdučki, Najdanović, Srjemac (Rukavina), Tošković (Vukašiin), Kitić, Gradić, U. Milešević (Kovačević).

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Ranisavljević, Košprdić, Đokanović (Janjić), Bakai, Tagliavia, Pazarski, Bikić, Borojević (Potkonjak), Šević, Stanković, Slovak (Lončar).

Vučenović je izjednačio u nadoknadi vremena. I to posle kornera. Dočekao je loptu glavom i jakim trzajem čela, loptu, poslao iza leđa inenađenog golmana Ranisavljevića. A Ranisavljevića je iznenadio i Gradić iz slobodnog udarca sa oko 30 metara.Nije ni trepnuo, Ranisavljević, od jakog i preciznog šuta.Lopta je samo fijuknula u mrežu.

B. Vujaklija

JAZAK: Car Uroš - Borac (J) 3:2, RIVICA: Planinac - Sloga (M) 0:1, KRČEDIN: Fruškogorac - ČSK 0:2, KRNJEŠEVCI: Sloga - Krušedol 1:3, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Radnički Sremski vitezovi 2:2.

1. Krušedol           6      5      1      0      25:8  16

2. ČSK                    5      4      1      0      13:4  13

3. Radnič. SV        6      2      4      0      13:7  10

4. Sloga (K)            6      2      3      1      9:8   9

5. Sloga (M)           6      3      0      3      11:11        9

6. Dunav                 6      2      2      2      10:9  8

7. Car Uroš          5      1      1      3      5:10  4

8. Planinac          6      1      1      4      7:17  4