OFL Inđija – Stara Pazova – Irig: Derbi Čortanovčanima

23.05.2018. 09:14 09:16

Sloga (K) - ČSK 0:3 (0:0)

KRNJEŠEVCI: Stadion Sloge, gledalaca 100, sudija Inđić (Inđija). Strelci: Dragičević u 58. i 65. i Stamenković u 90. minutu. Žuti kartoni: Milovanović (Sloga), Bošnjaković, Radovanović (ČSK). Crveni karton: Despić (Sloga).

SLOGA: Trifunović 6, Milovanović 6, M. Nikolić 8 (T. Nikolić 6), Komazec 7, Maho 8, Vujčić 7, Belić 6, Lešić 7, Despić 7 (Stamenković 6), Niketić 7 (Živanović 6), Kotolenko 7.

ČSK: Vojnović 7, Stanišljević 6, Milić 6, Radovanović 8, Đokić 7, Dušan Dimić 6, Jokić 6, Petričević 6 (Bošnjaković 7), Stamenković 7 (Stefanović), Dragičević 8, Todorović 7 (Lapčić 6).

Izvanredna utakmica u prvom poluvremenu.

Pobednik je odlučen u 58. minutu kada su domaćini ostali sa deset igrača jer je Despić zaradio crveni karton, a potom su gosti odmah došli u vođstvo.

I svoju brojčanu prednost su do kraja iskoristili sa još dva gola.

D. Trifunović

Radnički Sremski vitezovi - Car Uroš 2:1 (1:0)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 50, sudija Krstić (Vrdnik). Strelci: Bakai u 3. i Matić u 47. za Radnički, a D. Jurišić u 59. minutu za Car Uroš.

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Lekić 8, Mitrović 7, Potkonjak 8, Bakai 9, Kerleta 7, Pazarski 8, Lončar 8, Slovak 8, Nikolić 9, Popović 7, Matić 8.

CAR UROŠ: Pardovici 9 (R. Rodić 8), Poznan 8, Grujić 9, Babnik 7, Grubanski 8, Antonijević 8, Jurišić 9, Bojić 8, Jovanović 7, Milošević 7, Šmit 7.

Dok su imali snage i kondicije igrači Car Uroša donekle su i pružali otpor. Pobedio je srećniji tim.

P. Mihajlović

Planinac - Borac (J) 2:0 (0:0)

RIVICA: Stadion Planinca, gledalaca 100, sudija Nikolić (Inđija). Strelci: M. Čosić u 65.(iz penala) i M. Ćirić u 80. minutu.

PLANINAC: Kizić 7, D. Ćirić 7, Živančević 7 (Ilić 7), S. Ćirić 7, Mitrović 7, Omaljev 7, Grujić 7, Opačić 7 (Duduković 7), M. Ćirić 7, M. Ćosić 7, Miškulin 7.

BORAC: Vidanović 7, Dimitrijević 6, Inđić 6, Narandžić 7, Aljić 6, Nestorović 7, Trbojević 7, Mandić 7, Radulović 7, Mitrović 7 (Šovljanski), Kovačević 7.

Da su domaći strelci samo malo bili prisebniji gosti iz Jarkovaca bili bi prosto pregaženi.

I. Smiljanić

Dunav - Krušedol 1:2 (1:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalac a 100, sudija Todić (Vrdnik). Strelci: Minić u 15. za Dunav, a Erkanović u 72. i 84. minutu za Krušedol. Žuti kartoni: Gradić, Tošković (Dunav), Krunić, Kojić, D. Klajić, Erkanović, Radulović, Bjelica (Krušedol).

DUNAV: Lošić, Popadić, Tošković, Stančić, Minić, Srejemac (Gradić), U. Milešević, Jokić, Rukavina (Drača), Kitić (Davidović), Gojković.

KRUŠEDOL: Tuveyić, Z. Klajić, D. Klajić, Višnjić, Buraji, Milanov, Erkanović, Borojević, Radulović, Vukojević (Kojić), Krunić (Bjelica).

Glavni sudija  je uticao na krajnji rezultat i na pobedu gostiju.

B. Vujaklija

Fruškogorac - Sloga (M) 1:2 (0:2)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Bazić (Beška). Strelci: N. Filipović u 70. za Fruškogorac, a  N. Curković u 7. i M. Curković u 16. minutu za Slogu.

FRUŠKOGORAC: Ranitović, Čortan Krneta, D. Filipović, Petrović, Trtica, Simović, Radić, N. Filipović, Božić, Krstić (dobić).

SLOGA: Perić, Jovanović, Bradić, Milošević, Belanović, Bogunović, Radošević, Milivojević, N. Curković (Gudalović), Kusić (Milaković), M. Curković.

U dimamičnoj i borbenoj igri gosti su bili bolji rival zahvaljujući domaćem golmanu Ranitoviću koji je kriv za oba gola gostiju. Pogodak za domaće postigao je N. Filipović iz šuta s 16 metara.

S. Ranitović

AZAK: Radnički Sremski vitezovi - Car Uroš 2:1, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Krušedol 1:2, KRNJEŠEVCI: Sloga –ČSK 0:3, RIVICA: Planinac - Borac (J) 2:0, KRČEDIN: Fruškogorac - Sloga (M) 1:2.

1. Krušedol         16     13     2      1      54:16        41

2. ČSK                  16     13     1      2      45:14        40

3. Sloga (K)         16     9      3      4      28:22        30

4. Radnič.  SV    16     7      7      2      30:16        28

5. Dunav              16     7      4      5      34:20        25

6. Sloga (M)       16     8      1      7      39:27        25

7. Planinac       16     4      2      10     24:40        14

8. Fruškog.        16     2      6      8      19:34        12