108.1722

ОФЛ Инђија – Стара Пазова – Ириг: Драгићевић срушио лидера

24.10.2018. 12:47 12:51

​​​​​​​ЧСК - Дунав 1:0 (0:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Стадион ЧСК-а, гледалаца 50, судија Мандић (Инђија). Стрелац: Драгичевић у 47. минуту. Жути картони: Драгичевић, Стаменковић (ЧСК), Јокић, У. Милешевић, Нинић, Лошић (Дунав).

ЧСК: Војновић 9, Першић 9, Радаковић 9 (Станишљевић 9), Мирчевски 9, Шпоња 9, Димић 9, П. Суботин 9, Матош 9, Стаменковић 9 (Тодоровић 9), Драгичевић 9, Симић 9.

ДУНАВ: Лошић 7, М. Милешевић 6 (Арсић), Тошковић 7, Јокић 7, Радуловић 9, Јанковић 7, Станчић 7 (Николић), Дудић 7, Поповић 7 (Градић), У. Милешевић 7, Нинић 7.

Победоносни гол је постигао Драгичевић из шута с 35 метара. Лопта је завршила по средини гола али под саму пречку.

П. Станчев

Борац (Ј) - Цар Урош 1:1 (1:1)

ЈАРКОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Ћирковић (Стари Бановци). Стрелци: Марчић у 41. за Борац, а Младеновић у 43. минуту за Цар Урош. Жути картон: Младеновић (Цар Урош).

БОРАЦ: Шовљански 6, Димитријевић 6, Срјемац 6, Инђић 7, Наранџић 7, Гаковић 7, Радуловић 7 (Трбојевић 6), Пенев 7 (Ковачевић), Несторовић 7, Марчић 8, Митровић 8.

ЦАР УРОШ:  Даниел Грубански 8, Антонијевић 8, Вукмировић 6, Грујић 8, Бојић 7, Шмит 6, Младеновић 7, Денис Грубански 7, Ракита 7, Јуришић 6.

У борбеној и динамичној утакмици гости из Јаска шта су желели то су и остварили. Освојили су бод заслужено. Били су бољи ривал. Иначе играо се добар фудбал за ранг два више.

П. Михајловић

Слога (М) - Планинац 9:0 (3:0)

МАРАДИК: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Јарчов (Инђија). Стрелци: Ратковић у 2, Н. Цурковић у 5. и 79, Белановић у 36, М. Цурковић у 47, 54. и 73. и Татић у 82. минуту.

СЛОГА: Перић -, Татић 8, Лагунџић 7, Богуновић 8, Ратковић 8, Белановић 8, Радошевић 9, Вокић 7, Н. Цурковић 9 (Милин 8), Кусић 8, М. Цурковић 9.

ПЛАНИНАЦ: Кизић 8, Милошевић 7, Живанчевић 7, Ратковић 8, Илић 7, Тодоровић 7, Дудуковић 7, О. Срећковић 7, Н. Срећковић 7, Путица 7, Миљковић 7.

Разлика у класи је била велика. Домаћини су пропустили прилику да постигну још десетак голова поред ових девет постигнутих.

З. Давидовски

Слога (К) - Фрушкогорац 1:3 (0:3)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 52, судија Белић (Ириг). Стрелци: Д. Јовановић у 80. за Слогу, С. Вучић у 28, Вујичић у 37. и Д. Вучић у 41. минуту. за Фрушкогорац. Жути картон: С. Вучић (Фрушкогорац).

СЛОГА: Трифуновић, Милановић, Топић, Ј. Јовановић, Никетић, Махо, Лешић, Д. Јовановић, Белић, Кундак, Стаменковић.

ФРУШКОГОРАЦ: Н. Филиповић, Раденовић, Крнета, Тртица, Петковић, Д. Филиповић, Петровић, Ранђеловић, С. Вучић, Вујичић, Д. Вучић (Крстић).

Гости су били бољи ривал у првом полувремену када су и постигли три гола. У наставку скоро изједначена игра, али домаћини иако су покушали да изједначе нису успели. И нису ни имали неке шансе за то.

Д. Трифуновић

ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Дунав 1:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Фрушкогорац 1:3, МАРАДИК: Слога - Планинац 9:0, ЈАРКОВЦИ: Борац - Цар Урош 1:1. Раднички из Ирига је био слободан.

1. Дунав               7      5      1      1      12:4  16

2. Раднички (И)   7     4      3      0      14:5  15

3. Цар Урош       7      4      1      2      18:10        13

4. ЧСК                 7      3      3      1      15:7  12

5. Фрушкогорац  7      3      1      3      12:12        10

6. Слога (М)       7      2      2      3      17:14        8

7. Слога (К)        7      2      0      5      6:22  6

8. Борац (Ј)        7      1      3      3      9:15  6