Međuopštinska sremska liga – Istok: Rauković doneo pobedu

28.10.2020. 09:48 09:50

Mladost (B) - Srem (SM) 2:3 (1:2)

BUĐANOVCI: Igralište Mladosti, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: Prljić u 35. i Damnjanović u 62. za Mladost, a Bajlović u 27, Bosančić u 30. i Rauković u 87. minutu za Srem. Žuti kartoni: Bakić, Isailovski, Damnjanović (Mladost), S. Matić, F. Matić (Srem).

MLADOST:  Čestić 7, Lilić 7, Dejić 7, Jovanović 7, M. Stoiljković 7, Ljuštinić 7 (Krivošić), N. Stoiljković 7, S. Stoiljković 7, Damnjanović 7, Prljić 7 (Isailovski), Bakić 7 (Radović 7).

SREM: Vukašinović 7, Nakić 7 (F. Matić 7), S. Ranković 7 (Maričić), S. Matić 7, Jovanović 7, Rauković 8, Bodsančić 8, Vesić 7, S. Stanković 7, Puljić 7 (Krnjulac 7), Bajlović 8.

Gosti su bili favoriti u ovom meču, a to su dokazali i na terenu. Domaći su imali svoje šanse,držali su 2:2 sve do tri minuta pre kraja, a onda je lukavi Rauković postigao gol i doneo radost svom timu.

Ž. Jovanović

Brestač - Polet 1:2 (1:1)

BRESTAČ: Igralište Brestača sudija Maksić (Šimanovci). Strelci: Stefan Mladenović u 30. za Brestač, R. Savić u 33. i R. Kesić u 76. minutu za Polet. Žuti kartoni: Sretković, Savić, Stefan Mladenović, Sandić (Brestač), L. Milić, I. Savić, R. Kesić (Polet).

BRESTAČ: Strahinja Mladenović, Anđelković, Obrenović, Glušac, D. Kovačević, Stojkovski, Stefan Mladenović (Savić), Sretković, Milutinović (Sandić), Đurić, M. Kovačević.

POLET: Pašić, Kalezić, R. Savić, I. Savić, Karakljajić, Delibos, Starac, Jović, R. Kesić, L. Milić, Kovačević.

Po šansama, gosti su mogli postići bar još tri gola, ali  su na kraju bili zadovoljni i minimalnom pobedom.

N. Savić

Hrtkovci - ČSK 4:2 (1:1)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Kukić u 30, Simovljević u 48. i 81. i Antonić u 90. za Hrtkovce, a Matoš u 23. i Simić u 85. minutu za ČSK. Žuti kartoni: Simovljević (Hrtkovci), Pejić, P. Subotin, Milić (ČSK).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Konc, Mitrović, Manojlović, Simovljević, Obrovac (Rajda), Kukić (Antonić), Rudić, Glumčević, Stanojević (Savić).

ČSK: Vojnović, V. Knežević, Pejić, Dimić, Đokić, Milić, Simić, P. Subotin, Stamenković, Šponja (Gvozdenović), Matoš.

I u ovom meču domaćini su igraliu napadački i uspeli da rivalu napune mrežu.

D. Vičik

Dunav - Graničar (O) 2:2 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Popović u 55. i U. Milešević u 90. za Dunav, a S. Knežević u 62. i Obradović u 83. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Janković, U. Milešević (Dunav), trener Dejan Orlović, Oljača (Graničar).

DUNAV: Ogar, Janković, Kovanić, Minić, Marinković, Đogo, M. Milešević, Radulović (U. Milešević), Popadić (Popović), Stančić, Mrđa.

GRANIČAR: Samardžić, Petković, M. Nikolić, Kekić, Jovanović, Oljača, Obradović, Radojčić, Petrović, S. Knežević, M. Mihajlović.

Fudbaleri Dunava imali su više šansi od iskusnijih gostiju. Čak su u prvom poluvremenu promašili nekoliko lepih prilika. U nastavku, domaćini su igrali još bolje poveli su, a onda su gosti srećno preokrenuli rezultat. Ipak, u poslednjim sekundama susreta U. Milešević je svojim golom osigurao jedan bod.

B. Vujaklija

Sremac (Deč) - Jedinstvo (P) 1:1 (1:1)

DEČ: Igralište Sremca, sudija Pavlović (Klenak).Strelci: V. Kresojević u 40. za Sremac, a Petković U 24. minutu za Jedinstvo.Žuti kartoni: T. Mijatović, B. Kresojević, Mladenović (Sremac), Trumić, Popović, I. Klajn, Stojanović (Jedinstvo).

SREMAC: Šljukić 8, V. Petrović 9, M. Petrović 8, T. Mijatović 9, Lapčić 8, B. Kresojević 9, Nedeljković 9, Stojčević 9 (Bačevac), Mladenović 9 (Hadžić), Milić 9, V. Kresojević 9.

JEDINSTVO: V. Sabo 8, Popović 8, G. Petrović 8, Gavrilović 8, Škara 9, Trumić 9, Petković 9, I. Klajn 8, D. Petrović 9, N. Šofauzer 8 (Stojanović), D. Šofauzer 8 (Jošić).

Gosti su najavili iznenađenje u Deču. Uspeli su i da povedu, ali u drugom poluvremenu, domaćin je bio taj koji je bio bolji.

V. Stojković

Napredak (Ž) - Fruškogorac 2:3 (0:2)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, sudija Đurić (Inđija). Strelci: S. Božić u 53. (iz penala) i Savić u 74. za Napredak, a Mesarović u 13, Lang u 34. i S. Petrović u 68. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Savić, Sekulić (Napredak), Kovačević, Lang, Jovanov (Fruškogorac).

NAPREDAK: Krnić 6, Stojčević 6, Sekulić 6, Novković 6, M. Savić 7, S. Božić 7 (M. Božić), Borovica 6, Devrnja 7 (Jovanović), Knežević 6 (Srjemac), Mijailović 6, Mihajlović 6 (Marković).

FRUŠKOGORAC: M. Vučić 7, Đorđević 7 (Drobac), Jovanov 7, Mesarović 8, D. Filipović 7, S. Petrović 7, Bojanović 7, Trtica 7, Pejaković 7 (Vučković), Lang 8, N. Petrović 7 (Kovačević).

Bila je to dinamična i borbena utakmica.  Ali, gosti iz Krčedina su bili srećniji i spretniji. Ekipa Napretka je doživela prvi poraz na svom terenu.

N. Krnić

Kameni - Krušedol 0:2 (0:1)

AŠANJA: Igralište Kamenog, sudija Kanazir (Stara Pazova). Strelci: Mićin u 45. i M. Curković u 79. minutu. Žuti karton:  Krunić (Krušedol).

KAMENI: Jovičić 6, Stančić 6, Madacki 6, Milovanović 6, Nikolić 6, Dobrić 6, Radovanović 6, Jovanović 6, Blanuša 6, Asani Ibrahimi 6 (Đorđević 6), A. K. Marković 7 (Cvijić), Bošković 6.

KRUŠEDOL: Pardovicki 7, Jelković 7, Karas 7, Milanov 7, Gostojić 7, Z. Klaić 7 (Jordanovski), N. Curković 7 (Radulović), Stančić 7 (Belanović), Mićin 7 (M. Curković 7), Borojević 7 (Marčetić).

S. Radulović

Radnički (I) - Šumar 2:0 (0:0)

IRIG: Stadion Radničkog sudija Mitrović (Dobrinci). Strelci: Anđić u 60. i Šević u 70. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Dobriković, Radan, Đokić (Šumar).

RADNIČKI: Savić, Potkonjak (Spremić), Krstić, Pazarski, Tagliavia, Višnjovski, Šević, N. Erkanović (J. Erkanović), Gemeri, Mitrović (Anđić), Stanković (Popović).

ŠUMAR: Kozarev, Vračević, Najić, Đokić (Babić), Kozlina (Živković), Stjepanović (Maksić), Radan,  Dobriković, Lazić, Vukić, Lalić.

I. Tagliavia

AŠANJA: Kameni - Krušedol 0:2, DEČ: Sremac - Jedinstvo (P) 1:1, BUĐANOVCI: Mladost - Srem (SM) 2:3, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Graničar (O) 2:2, IRIG: Radnički - Šumar 2:0, BRESTAČ: Brestač - Polet 1:2, ŽARKOVAC: Napredak -  Fruškogorac 2:3, HRTKOVCI: Hrtkovci - ČSK 4:2.

1. Srem (SM)      11     9      1      1      30:11       28

2. Radnički (I)  11     7      1      3      23:7  22

3. Napredak (Ž) 11     6      4      1      24:12        22

4. Sremac (Deč) 11     6      3      2      28:17        21

5. Graničar (O)  11     6      3      2      26:15        21

6. Fruškogorac 11     6      1      4      13:12        19

7. Polet    11     6      1      4      24:24        19

8. Jedinstvo (P) 11     5      2      4      16:15        17