108.1722

Међуопштинска сремска лига – Исток: Рауковић донео победу

28.10.2020. 09:48 09:50

Младост (Б) - Срем (СМ) 2:3 (1:2)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Прљић у 35. и Дамњановић у 62. за Младост, а Бајловић у 27, Босанчић у 30. и Рауковић у 87. минуту за Срем. Жути картони: Бакић, Исаиловски, Дамњановић (Младост), С. Матић, Ф. Матић (Срем).

МЛАДОСТ:  Честић 7, Лилић 7, Дејић 7, Јовановић 7, М. Стоиљковић 7, Љуштинић 7 (Кривошић), Н. Стоиљковић 7, С. Стоиљковић 7, Дамњановић 7, Прљић 7 (Исаиловски), Бакић 7 (Радовић 7).

СРЕМ: Вукашиновић 7, Накић 7 (Ф. Матић 7), С. Ранковић 7 (Маричић), С. Матић 7, Јовановић 7, Рауковић 8, Бодсанчић 8, Весић 7, С. Станковић 7, Пуљић 7 (Крњулац 7), Бајловић 8.

Гости су били фаворити у овом мечу, а то су доказали и на терену. Домаћи су имали своје шансе,држали су 2:2 све до три минута пре краја, а онда је лукави Рауковић постигао гол и донео радост свом тиму.

Ж. Јовановић

Брестач - Полет 1:2 (1:1)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача судија Максић (Шимановци). Стрелци: Стефан Младеновић у 30. за Брестач, Р. Савић у 33. и Р. Кесић у 76. минуту за Полет. Жути картони: Сретковић, Савић, Стефан Младеновић, Сандић (Брестач), Л. Милић, И. Савић, Р. Кесић (Полет).

БРЕСТАЧ: Страхиња Младеновић, Анђелковић, Обреновић, Глушац, Д. Ковачевић, Стојковски, Стефан Младеновић (Савић), Сретковић, Милутиновић (Сандић), Ђурић, М. Ковачевић.

ПОЛЕТ: Пашић, Калезић, Р. Савић, И. Савић, Каракљајић, Делибос, Старац, Јовић, Р. Кесић, Л. Милић, Ковачевић.

По шансама, гости су могли постићи бар још три гола, али  су на крају били задовољни и минималном победом.

Н. Савић

Хртковци - ЧСК 4:2 (1:1)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Кукић у 30, Симовљевић у 48. и 81. и Антонић у 90. за Хртковце, а Матош у 23. и Симић у 85. минуту за ЧСК. Жути картони: Симовљевић (Хртковци), Пејић, П. Суботин, Милић (ЧСК).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Митровић, Манојловић, Симовљевић, Обровац (Рајда), Кукић (Антонић), Рудић, Глумчевић, Станојевић (Савић).

ЧСК: Војновић, В. Кнежевић, Пејић, Димић, Ђокић, Милић, Симић, П. Суботин, Стаменковић, Шпоња (Гвозденовић), Матош.

И у овом мечу домаћини су игралиу нападачки и успели да ривалу напуне мрежу.

Д. Вичик

Дунав - Граничар (О) 2:2 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, судија Николић (Рума). Стрелци: Поповић у 55. и У. Милешевић у 90. за Дунав, а С. Кнежевић у 62. и Обрадовић у 83. минуту за Граничар. Жути картони: Јанковић, У. Милешевић (Дунав), тренер Дејан Орловић, Ољача (Граничар).

ДУНАВ: Огар, Јанковић, Кованић, Минић, Маринковић, Ђого, М. Милешевић, Радуловић (У. Милешевић), Попадић (Поповић), Станчић, Мрђа.

ГРАНИЧАР: Самарџић, Петковић, М. Николић, Кекић, Јовановић, Ољача, Обрадовић, Радојчић, Петровић, С. Кнежевић, М. Михајловић.

Фудбалери Дунава имали су више шанси од искуснијих гостију. Чак су у првом полувремену промашили неколико лепих прилика. У наставку, домаћини су играли још боље повели су, а онда су гости срећно преокренули резултат. Ипак, у последњим секундама сусрета У. Милешевић је својим голом осигурао један бод.

Б. Вујаклија

Сремац (Деч) - Јединство (П) 1:1 (1:1)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Павловић (Кленак).Стрелци: В. Кресојевић у 40. за Сремац, а Петковић У 24. минуту за Јединство.Жути картони: Т. Мијатовић, Б. Кресојевић, Младеновић (Сремац), Трумић, Поповић, И. Клајн, Стојановић (Јединство).

СРЕМАЦ: Шљукић 8, В. Петровић 9, М. Петровић 8, Т. Мијатовић 9, Лапчић 8, Б. Кресојевић 9, Недељковић 9, Стојчевић 9 (Бачевац), Младеновић 9 (Хаџић), Милић 9, В. Кресојевић 9.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо 8, Поповић 8, Г. Петровић 8, Гавриловић 8, Шкара 9, Трумић 9, Петковић 9, И. Клајн 8, Д. Петровић 9, Н. Шофаузер 8 (Стојановић), Д. Шофаузер 8 (Јошић).

Гости су најавили изненађење у Дечу. Успели су и да поведу, али у другом полувремену, домаћин је био тај који је био бољи.

В. Стојковић

Напредак (Ж) - Фрушкогорац 2:3 (0:2)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: С. Божић у 53. (из пенала) и Савић у 74. за Напредак, а Месаровић у 13, Ланг у 34. и С. Петровић у 68. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Савић, Секулић (Напредак), Ковачевић, Ланг, Јованов (Фрушкогорац).

НАПРЕДАК: Крнић 6, Стојчевић 6, Секулић 6, Новковић 6, М. Савић 7, С. Божић 7 (М. Божић), Боровица 6, Деврња 7 (Јовановић), Кнежевић 6 (Срјемац), Мијаиловић 6, Михајловић 6 (Марковић).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић 7, Ђорђевић 7 (Дробац), Јованов 7, Месаровић 8, Д. Филиповић 7, С. Петровић 7, Бојановић 7, Тртица 7, Пејаковић 7 (Вучковић), Ланг 8, Н. Петровић 7 (Ковачевић).

Била је то динамична и борбена утакмица.  Али, гости из Крчедина су били срећнији и спретнији. Екипа Напретка је доживела први пораз на свом терену.

Н. Крнић

Камени - Крушедол 0:2 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Каназир (Стара Пазова). Стрелци: Мићин у 45. и М. Цурковић у 79. минуту. Жути картон:  Крунић (Крушедол).

КАМЕНИ: Јовичић 6, Станчић 6, Мадацки 6, Миловановић 6, Николић 6, Добрић 6, Радовановић 6, Јовановић 6, Блануша 6, Асани Ибрахими 6 (Ђорђевић 6), А. К. Марковић 7 (Цвијић), Бошковић 6.

КРУШЕДОЛ: Пардовицки 7, Јелковић 7, Карас 7, Миланов 7, Гостојић 7, З. Клаић 7 (Јордановски), Н. Цурковић 7 (Радуловић), Станчић 7 (Белановић), Мићин 7 (М. Цурковић 7), Боројевић 7 (Марчетић).

С. Радуловић

Раднички (И) - Шумар 2:0 (0:0)

ИРИГ: Стадион Радничког судија Митровић (Добринци). Стрелци: Анђић у 60. и Шевић у 70. минуту (из пенала). Жути картони: Добриковић, Радан, Ђокић (Шумар).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак (Спремић), Крстић, Пазарски, Таглиавиа, Вишњовски, Шевић, Н. Еркановић (Ј. Еркановић), Гемери, Митровић (Анђић), Станковић (Поповић).

ШУМАР: Козарев, Врачевић, Најић, Ђокић (Бабић), Козлина (Живковић), Стјепановић (Максић), Радан,  Добриковић, Лазић, Вукић, Лалић.

И. Таглиавиа

АШАЊА: Камени - Крушедол 0:2, ДЕЧ: Сремац - Јединство (П) 1:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Срем (СМ) 2:3, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Граничар (О) 2:2, ИРИГ: Раднички - Шумар 2:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Полет 1:2, ЖАРКОВАЦ: Напредак -  Фрушкогорац 2:3, ХРТКОВЦИ: Хртковци - ЧСК 4:2.

1. Срем (СМ)      11     9      1      1      30:11       28

2. Раднички (И)  11     7      1      3      23:7  22

3. Напредак (Ж) 11     6      4      1      24:12        22

4. Сремац (Деч) 11     6      3      2      28:17        21

5. Граничар (О)  11     6      3      2      26:15        21

6. Фрушкогорац 11     6      1      4      13:12        19

7. Полет    11     6      1      4      24:24        19

8. Јединство (П) 11     5      2      4      16:15        17