(VIDEO) FUDBALERI CRVENE ZVEZDE PETARDOM SLAVILI PROTIV SPARTAKA u Subotici u Superligi Srbije

26.10.2024. 19:54 22:36
zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde očekivano su slavili protiv Spartaka u Subotici.

Dominirala je Zvezda na početku susreta i povela u 18. minutu preko Silasa. Loše je reagovala odbrana Spartaka nakon ubačene lopte Luke Ilić, a jedan od novajlija Beograđana je oberučke prihvatio poklon Subotičana. Crveno-beli su duplirali prednost u 41. minutu kada je Luka Ilić sjajno izveo centaršut, a kapiten Milan Rodić je glavom poslao loptu iza leđa Dulića.

Surova je bila Zvezda i po nastavku susreta. Krenulo je golom Endiajea sa bele tačke, nakon što ga je oborio Ćalasan. brzo je Spartak pogodio za 1:3 i to iz prve šanse na meču. Nakon šuta Todoroskog, golman Zvezde Ilić je odbio loptu do Bijelovića koji je smanjio zaostatak golubova". Zvezda je ponovo ubacila u petu brzinu" i sa golovima Milsona i Kataija završila posao na gradskom stadionu u Subotici.

Spartak – Crvena zvezda 1:5 (0:2)

SUBOTICA: Gradski stadion u Subotici, gledalaca: 2.500. Sudija: Radaković. Strelci: Bijelović u 58. minutu za Spartak, a Silas u 18, Rodić u 41, Endiaje u 52. (p), Milson u 62. i Katai u 72. minutu za Crvenu zvezdu. Žuti kartoni: Ćalasan, Kaike (Spartak).

SPARTAK: Dulić 6, Kaike 6, Vitorović 6, Bogićević 6, Palasios 6 (Bijelović 7), Todoroski 7, Ćalasan 5,5, Kolarić 6, Kvaku 6 (Nvokeaibija), Mijić 6 (Lukić), Babić 6 (Peić).

CRVENA ZVEZDA: M. Ilić 7, Seol 7, Điga 7, Leković 7, Rodić 7 (Milosavljević), Krunić 7 (Gomes), Kanga 7, Silas 7,5 (Radonjić 7), L. Ilić 8 (Maksimović), Milson 7,5, Endiaje 7,5 (Katai 7,5).