(ВИДЕО) ФУДБАЛЕРИ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ ПЕТАРДОМ СЛАВИЛИ ПРОТИВ СПАРТАКА у Суботици у Суперлиги Србије

26.10.2024. 19:54 22:36
zvezda

Фудбалери Црвене звезде очекивано су славили против Спартака у Суботици.

Доминирала је Звезда на почетку сусрета и повела у 18. минуту преко Силаса. Лоше је реаговала одбрана Спартака након убачене лопте Луке Илић, а један од новајлија Београђана је оберучке прихватио поклон Суботичана. Црвено-бели су дуплирали предност у 41. минуту када је Лука Илић сјајно извео центаршут, а капитен Милан Родић је главом послао лопту иза леђа Дулића.

Сурова је била Звезда и по наставку сусрета. Кренуло је голом Ендиајеа са беле тачке, након што га је оборио Ћаласан. брзо је Спартак погодио за 1:3 и то из прве шансе на мечу. Након шута Тодороског, голман Звезде Илић је одбио лопту до Бијеловића који је смањио заостатак голубова". Звезда је поново убацила у пету брзину" и са головима Милсона и Катаија завршила посао на градском стадиону у Суботици.

Спартак – Црвена звезда 1:5 (0:2)

СУБОТИЦА: Градски стадион у Суботици, гледалаца: 2.500. Судија: Радаковић. Стрелци: Бијеловић у 58. минуту за Спартак, а Силас у 18, Родић у 41, Ендиаје у 52. (п), Милсон у 62. и Катаи у 72. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Ћаласан, Каике (Спартак).

СПАРТАК: Дулић 6, Каике 6, Виторовић 6, Богићевић 6, Паласиос 6 (Бијеловић 7), Тодороски 7, Ћаласан 5,5, Коларић 6, Кваку 6 (Нвокеаибија), Мијић 6 (Лукић), Бабић 6 (Пеић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: М. Илић 7, Сеол 7, Ђига 7, Лековић 7, Родић 7 (Милосављевић), Крунић 7 (Гомес), Канга 7, Силас 7,5 (Радоњић 7), Л. Илић 8 (Максимовић), Милсон 7,5, Ендиаје 7,5 (Катаи 7,5).