Međuopštinska liga srem – Istok: Greška odnela bodove

02.09.2020. 09:04 09:07

​​​​​​​Hrtkovci - Napredak (Ž) 1:2 (1:1)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, sudija Grozdanić (Ogar). Strelci: Antonić u 14. za Hrtkovce, a Mijailović u 34. i M. Savić u 90. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Manojlović (Hrtkovci), Anđelić, M. Savić (Napredak).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Konc, Pavličević, Mitrović (Rajda), Manojlović (Rudić), Kukić, Obrovac, Antonić, Dejan Savić (Savić), Novaković (Glumčević, Stanojević).

NAPREDAK: Krnić, Stijević, Vasić, M. Savić, Božić, Jovanović, Devrnja, Knežević, Mijailović (Mihajlović), Buzaš (Marković), Anđelić (Tanasković).

Iako su domaćini bili mnogo bolji rival izgubili su utakmicu.  Golman Krpan je napravio grešku, ispustio je loptu, a pritrčao je lukavi M. Savić u poslednjm minutu svom timu doneo pobedu.

D. Vičik

Dunav - Kameni 3:0 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, sudija Despotović (Ogar). Strelci: Bugarin u 56. i 85. (iz penala) i Popović u 80. minutu. Žuti kartoni: Ćirković (Dunav), Ninić (Kameni).

DUNAV: Lošić, Nikolić, Kovanić, Ćirković, Popović, Marinković, Bugarin, Mrđa,  Radulović (Popadić), Stančić, Srjemac.

KAMENI: Bantić, Ninić, Labahur, Jeftić, Gavrilović, Ilić, Dobrić, Radovanović, Rujić (Balaban), Đorđević (Nikolić), A. Marković (Cvejić, P. Marković).

Domaćini su bili favoriti, ali to  nije bilo dovoljno da se lako savlada odlični tim iz Ašanje. Samo u prvom poluvremenu domaći strelci su promašili pet zicera. Ipak u finišu susreta pravda je stala na stranu domaćina i fudbaleri Dunava su ubedljivo slavili.

B. Vujaklija

Jedinstvo (P) - ČSK 1:1 (1:1)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, sudija Stolić (Ruma). Strelci: D. Petrović u 4. za Jedinstvo, a Jošić u 7, (autogol) minutu za ČSK. Žuti kartoni: Popović (Jedinstvo), Dragičević (ČSK).

JEDINSTVO: V. Sabo, Jošić, Popović, G. Petrović, Žakula, Stojanović, Gavrilović, D. Klajn (N. Šafauzer), D. Petrović (Jovanović), Petković (Obrenović), Lozić (Škara).

ČSK: Vojnović, Pejić, Mirković, Đokić (Knežević), Dimić, Simić, Stamenković, Šponja, Matoš, Arsić, Dragičević.

Jednostavno domaćine je napustila sreća. U kvalitetnom susretu rival je potpuno nadigran, ali bodovi su podeljeni, i to zahvaljajući i nespretnosrti Jošića, koji je loptu gurnuo u sopstvenu mrežu.

M. Pantović

Šumar - Fruškogorac 1:0 (0:0)

OGAR: Igralište Šumara, sudija Jovanović (Ruma).Strelac: Babić u 87. minutu. Žuti kartoni: Đokić (Šumar), Kovačević, Svjetlanović, Mesarović, S. Vučić (Fruškogorac).

ŠUMAR: Petković 8, Miličević 7, Radan 7, Đokić 7, Babić 7, Kozlina 7 (Spasojević), Najić 7, G. Vračević 7, Najić 7, Vukić 7, Lazić 7 (Živković).

FRUŠKOGORAC: Tufegyić 7, Krneta 7,  S. Vučić 7, D. Filipović 7, S. Petrović 7, Kovačević 7, Đorđević 7 (Svjetlanović), Trtica 7, Pejaković 7 (Lang), Mesarović 7 (Miljuš), Radovanović 7 (Vučković).

Iako, su domaćini, bili bolji rival, teško su došli do pobede. Gosti su došli sa namerom da makar osvoje bod.Tako su i igrali, sa dobom i organizovanom odbranom.Ali, u domaćem timu sjajno je odigrao tandem Miličević-Babić.  U finišu meča Miličević je lepo uposlio Babića, koji je sa osam metara preciznim udarcem savladao gostujućeg golmana.

S. Dangić

Graničar (O) - Polet 5:1 (3:1)

OBREŽ: Igralište Graničara, sudija Poznan (Ruma).Strelci: Žunioć tri, M. Mihajlović i Ljubinković za Graničar, a Jović za Polet. Žuti karton: Radojčić (Graničar).

GRANIČAR:  Samaryić (Lukić, S. Mihajlović), Nikolić, Čavić, Jovanović (D. Knežević), Živanović (Ljubinković), Dražić, Radojčić, M. Mihajlović, Obradović, S. Knežević, Žunić.

POLET: Pašić, Milić, I. Savić, R. Savić, Bakić, Popović, Karaklajić, Delibos, Koraćević, Jović, Starac.

Gosti, samo, mogu da budu zadovoljni konačnim rezultatom, jer su domaćini bili daleko bolji rival. Postigli pet veoma lepih golova, i prikazali, su dinamičnu i zanimljivu igru punu smišljenih akcija.

D. Orlović

Mladost (B) - Sremac (Deč) 5:2 (2:0)

BUĐANOVCI: Igralište Mladosti, sudija Radovac (Ruma). Strelci: Prljić u 43. i  63, S. Stoiljković u 44. Bakić u 65. i Isailovski u 85. za Mladost, a M. Petrović u 47. i Mladenović u 57. minutu za Sremac.

MLADOST: Čestić 7, Matijević 7, Ljuštinić 7, Dejić 7 (Isailovski), M. Stoiljković 7, Košutić 7, S. Stoiljković 7, V. Jugović 7, Prljić  8 (Lilić), Stojković 7 (Korašić), Bakić 7.

SREMAC: Šljukić 6, Sekulić 6, V. Petrović 7, M. Petrović 7, Arsenijević 7, T. Mijatović 6, Majstorović 7 (Ćopić), Mladenović, B. Kresojević 7, M. Ilić (Bačevac), Ludajić.

Bila je to dinamična i borbena igra rivala, a domaći strelci mnogo raspucaniji, i plod takve igre  je pet golova u mreži gostiju.

R. S. Jovanović

SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Krušedol 4:2, OBREŽ; Graničar -  Polet 5:1, OGAR: Šumar - Fruškogorac 1:0, HRTKOVCI: Hrtkovci - Napredak (Ž) 1:2, IRIG: Radnički - Brestač 4:0, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Kameni 3:0, BUĐANOVCI: Mladost - Sremac (Deč) 5:2, PLATIČEVO: Jedinstvo - ČSK 1:1.

1. Srem (SM)      3      3      0      0      10:2 9

2. Napredak(Ž)  3      3      0      0      8:2    9

3. Mladost (B)   3      3      0      0      10:5  9

4. Radnički (I)  3      2      0      1      8:4    6

5. ČSK       3      1      1      1      6:5    4

6. Hrtkovci       3      1      1      1      3:3    4

7. Brestač 3      1      1      1      4:6    4

8. Dunav (NS)     3      1      0      2      4:4    3