108.1722

Међуопштинска лига срем – Исток: Грешка однела бодове

02.09.2020. 09:04 09:07

​​​​​​​Хртковци - Напредак (Ж) 1:2 (1:1)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Грозданић (Огар). Стрелци: Антонић у 14. за Хртковце, а Мијаиловић у 34. и М. Савић у 90. минуту за Напредак. Жути картони: Манојловић (Хртковци), Анђелић, М. Савић (Напредак).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Павличевић, Митровић (Рајда), Манојловић (Рудић), Кукић, Обровац, Антонић, Дејан Савић (Савић), Новаковић (Глумчевић, Станојевић).

НАПРЕДАК: Крнић, Стијевић, Васић, М. Савић, Божић, Јовановић, Деврња, Кнежевић, Мијаиловић (Михајловић), Бузаш (Марковић), Анђелић (Танасковић).

Иако су домаћини били много бољи ривал изгубили су утакмицу.  Голман Крпан је направио грешку, испустио је лопту, а притрчао је лукави М. Савић у последњм минуту свом тиму донео победу.

Д. Вичик

Дунав - Камени 3:0 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Бугарин у 56. и 85. (из пенала) и Поповић у 80. минуту. Жути картони: Ћирковић (Дунав), Нинић (Камени).

ДУНАВ: Лошић, Николић, Кованић, Ћирковић, Поповић, Маринковић, Бугарин, Мрђа,  Радуловић (Попадић), Станчић, Срјемац.

КАМЕНИ: Бантић, Нинић, Лабахур, Јефтић, Гавриловић, Илић, Добрић, Радовановић, Рујић (Балабан), Ђорђевић (Николић), А. Марковић (Цвејић, П. Марковић).

Домаћини су били фаворити, али то  није било довољно да се лако савлада одлични тим из Ашање. Само у првом полувремену домаћи стрелци су промашили пет зицера. Ипак у финишу сусрета правда је стала на страну домаћина и фудбалери Дунава су убедљиво славили.

Б. Вујаклија

Јединство (П) - ЧСК 1:1 (1:1)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Столић (Рума). Стрелци: Д. Петровић у 4. за Јединство, а Јошић у 7, (аутогол) минуту за ЧСК. Жути картони: Поповић (Јединство), Драгичевић (ЧСК).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јошић, Поповић, Г. Петровић, Жакула, Стојановић, Гавриловић, Д. Клајн (Н. Шафаузер), Д. Петровић (Јовановић), Петковић (Обреновић), Лозић (Шкара).

ЧСК: Војновић, Пејић, Мирковић, Ђокић (Кнежевић), Димић, Симић, Стаменковић, Шпоња, Матош, Арсић, Драгичевић.

Једноставно домаћине је напустила срећа. У квалитетном сусрету ривал је потпуно надигран, али бодови су подељени, и то захваљајући и неспретносрти Јошића, који је лопту гурнуо у сопствену мрежу.

М. Пантовић

Шумар - Фрушкогорац 1:0 (0:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, судија Јовановић (Рума).Стрелац: Бабић у 87. минуту. Жути картони: Ђокић (Шумар), Ковачевић, Свјетлановић, Месаровић, С. Вучић (Фрушкогорац).

ШУМАР: Петковић 8, Миличевић 7, Радан 7, Ђокић 7, Бабић 7, Козлина 7 (Спасојевић), Најић 7, Г. Врачевић 7, Најић 7, Вукић 7, Лазић 7 (Живковић).

ФРУШКОГОРАЦ: Tufеgyić 7, Крнета 7,  С. Вучић 7, Д. Филиповић 7, С. Петровић 7, Ковачевић 7, Ђорђевић 7 (Свјетлановић), Тртица 7, Пејаковић 7 (Ланг), Месаровић 7 (Миљуш), Радовановић 7 (Вучковић).

Иако, су домаћини, били бољи ривал, тешко су дошли до победе. Гости су дошли са намером да макар освоје бод.Тако су и играли, са добом и организованом одбраном.Али, у домаћем тиму сјајно је одиграо тандем Миличевић-Бабић.  У финишу меча Миличевић је лепо упослио Бабића, који је са осам метара прецизним ударцем савладао гостујућег голмана.

С. Дангић

Граничар (О) - Полет 5:1 (3:1)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, судија Познан (Рума).Стрелци: Жуниоћ три, М. Михајловић и Љубинковић за Граничар, а Јовић за Полет. Жути картон: Радојчић (Граничар).

ГРАНИЧАР:  Samaryić (Лукић, С. Михајловић), Николић, Чавић, Јовановић (Д. Кнежевић), Живановић (Љубинковић), Дражић, Радојчић, М. Михајловић, Обрадовић, С. Кнежевић, Жунић.

ПОЛЕТ: Пашић, Милић, И. Савић, Р. Савић, Бакић, Поповић, Караклајић, Делибос, Кораћевић, Јовић, Старац.

Гости, само, могу да буду задовољни коначним резултатом, јер су домаћини били далеко бољи ривал. Постигли пет веома лепих голова, и приказали, су динамичну и занимљиву игру пуну смишљених акција.

Д. Орловић

Младост (Б) - Сремац (Деч) 5:2 (2:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, судија Радовац (Рума). Стрелци: Прљић у 43. и  63, С. Стоиљковић у 44. Бакић у 65. и Исаиловски у 85. за Младост, а М. Петровић у 47. и Младеновић у 57. минуту за Сремац.

МЛАДОСТ: Честић 7, Матијевић 7, Љуштинић 7, Дејић 7 (Исаиловски), М. Стоиљковић 7, Кошутић 7, С. Стоиљковић 7, В. Југовић 7, Прљић  8 (Лилић), Стојковић 7 (Корашић), Бакић 7.

СРЕМАЦ: Шљукић 6, Секулић 6, В. Петровић 7, М. Петровић 7, Арсенијевић 7, Т. Мијатовић 6, Мајсторовић 7 (Ћопић), Младеновић, Б. Кресојевић 7, М. Илић (Бачевац), Лудајић.

Била је то динамична и борбена игра ривала, а домаћи стрелци много распуцанији, и плод такве игре  је пет голова у мрежи гостију.

Р. С. Јовановић

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Крушедол 4:2, ОБРЕЖ; Граничар -  Полет 5:1, ОГАР: Шумар - Фрушкогорац 1:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Напредак (Ж) 1:2, ИРИГ: Раднички - Брестач 4:0, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Камени 3:0, БУЂАНОВЦИ: Младост - Сремац (Деч) 5:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - ЧСК 1:1.

1. Срем (СМ)      3      3      0      0      10:2 9

2. Напредак(Ж)  3      3      0      0      8:2    9

3. Младост (Б)   3      3      0      0      10:5  9

4. Раднички (И)  3      2      0      1      8:4    6

5. ЧСК       3      1      1      1      6:5    4

6. Хртковци       3      1      1      1      3:3    4

7. Брестач 3      1      1      1      4:6    4

8. Дунав (НС)     3      1      0      2      4:4    3