Međuopštinska liga Srem – Istok: Revija golova u Irigu

19.08.2020. 10:39 10:40

​​​​​​​Radnički (I) - Sremac (Deč) 4:3 (2:1)

IRIG: Stadion Radničkog, sudija Despotović (Ogar). Strelci: N. Erkanović u 22, 80. i 82. i Krstić u 45. za Radnički, a Stojčević u 32, Nedeljković u 74. i V. Petrović u 77. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Višnjovski, Černjak (Radnički), Nedeljković, Lapčić, M. Petrović, V. Petrović (Sremac).

RADNIČKI: Savić, Nikolić, Madacki, Pazarski, Krstić, N. Erkanović, Višnjovski, Gemeri,  (M. Šević),  Anđić (Puzić), Mitrović (Janjić), J. Erkanović (Černjak).

SREMAC: Šljukić, Lapčić, M. Petrović, T. Mijatović, Milić, Nedeljković (M. Ludajić), Vidicki (Sekulić), Jurišić, Stojčević (B. Kresojević), M. Ilić (V. Kresojević).

Domaćini su bili favoriti u ovom meču. Ali, to nije bilo dovoljno da se lako savlada odlični tim Sremca iz Deča. Jednostavno gosti su iznenadili igrom i bili su dobar rival u toku celog meča. Nikola Erkanović je postigao tri gola i bio je stalna opasnost za gostujuću odbranu.

I. Tagliavia

Hrtkovci - Kameni 1:0 (1:0)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, sudija Lepotić (Dobrinci). Strelac: Obrovac u 19. minutu. Žuti kartoni: Konc, Novaković, Manojlović, Stanojević (Hrtkovci), Labahur, Bošković, Radovanović (Kameni).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Konc, Pavličević, Mitrović, Manojlović (Glumčević), Kukić (Savić), Obrovac (Antonić), Rudić, Stanojević, Novaković.

KAMENI: Jovičić, Stanić, Labahur, Jeftić, Bošković, Milovanović, Radovanović (Ilić), Dobrić (Đorđević), Živković (Nanić), Lisulov (Šorak), Marković (Marković).

Gosti su dobro igrali iako su minimalnim rezultatom izgubili. Sve su pokušavali kako bi došli do povoljnog rezultata, ali odbrana domaćih je funkcionisala više nego dobro.

D. Vičik

Jedinstvo (P) - Polet 1:2 (0:0)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, sudija Miškulin (Ruma). Strelci: D. Klajn u 92. za Jedinstvo, a Kesić u 51. i 89. minutu za Polet. Žuti kartoni: D. Petrović, Trumić, N. Šafauzer (Jedinstvo), N. Kovačević, Koraćević, Kesić, Jović (Polet). Crveni karton: I. Klajn (Jedinstvo).

JEDINSTVO: V. Sabo, Jošić, G. Petrović, Žakula, G avrilović, D. Klajn (I. Klajn), D. Petrović (Stojanović), Trumić (Đurašević), N. Šafauzer, Popović, Lozić.

POLET: Pašić, Milić, R. Savić, Kovačević, Bakić, I. Savić, Delibos (Starac), Bugarin, Jović, R. Kesić, Koraćević.

Domaćini su igrali dosta dobro i zasluženo su slavili. Pobednosni pogodak postigao je Jović, mada su domaćini imali još nekoliko lepih prilika. Od 66. Minuta gosti su igrali sa deset igrača, jer je golman Paranosić isključen.

M. Pantović

Krušedol - ČSK 1:3 (1:1)

KRUŠEDOL: Igralište Krušedola, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: Karas u 20. za Krušedol, a Matoš u 5. i 66. i Šponja u 75. minutu za ČSK. Žuti kartoni: Radulović (Krušedol), D. Subotić (ČSK).

KRUŠEDOL: Josimov, Milivojević, Jovanović, Belanović, Milanov, Gostojić, Z. Klajić, Karas, M. Curković, Mićin, N. Curković. Igrali su još Stančić, Jelković, Radin i Radulović.

ČSK: Vojnović, Pejić, D. Subotić, Dimić, Knežević, Dragičević, Stamenković, Šponja, Matoš, Arsić, Simić. Igrali su još Grozdanović, Jovanović, Jokić i Bošnjaković.

Zaslužena pobeda gostiju iz Čortanovaca.

S. Radulović

Graničar (O) - Napredak (Ž) 0:4 (0:1)

OBREŽ: Igralište Graničara, sudija Meničan (Vrdnik). Strelci: Anđić u 42, Božić u 58, Marković u 66. i Savić u 90. minutu. Žuti kartoni: Kekić, G. Miličević, Čavić (Graničar), Novaković, Božić, Anđić (Napredak).

GRANIČAR: Samardžić, S. Mihajlović, Nikolić, Kekić (D. Knežević), Živanović (G. Miličević), Dražić, Oljača (Čavić), M. Mihajlović (Ljubinković), Obradović, S. Knežević, Žunić (Radojčić).

NAPREDAK: Krnić, Mijailović, Stojčević, Vasić, Novaković, Knežević, Savić, Božić, Anđelić (Srjemac), Buzaš (Mihajlović), Devrnja (Marković).

Iako su domaćini solidno igrali, gosti su došli do ubedljive pobede.

D. Orlović

Srem (SM) - Fruškogorac 5:0 (1:0)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, sudija Pavlović (Klenak). Strelci: Bosančić u 20, S. Tadić u 56. i 85, S. Matić u 75. i Vesić u 83. minutu. Žuti karton: S. Petrović (Fruškogorac).

SREM: Vukašinović, Nakić, S. Ranković, Maričić, Andrić, S. Matić (Rauković), Bosančić (F. Matić), Vesić,  S. Tadić (S. Stanković), A. Stanković, Bajlović (Jovanović).

FRUŠKOGORAC: Tufegdžić, Drobac, Krneta, D. Filipović, S. Petrović (Miljuš), Kovačević (N. Petrović), Đorđević (Lang), Trtica (Pejaković), Svjetlanović, Mesarović, Radenović.

U prvih 30 minuta igre gosti nisu čestito ni prešli polovinu igrališta.

Ž. Jovanović

Šumar - Brestač 1:3 (0:1)

OGAR: Igralište Šumara, sudija  Poznan (Ruma). Strelci: Kozlina u 61. za Šumar, a Belić u 42, G. Vračević u 52.(autogol), i Savić u 95. minutu za Brestač. Žuti kartoni: Vasić, G. Vračević (Šumar).

ŠUMAR: Kozarev, Z. Miličević, Spasojević, Radan, Đokić, Babić, Maksić, G. Vračević, Lalić, Lazić (Kozlina), Vasić (Filipović).

BRESTAČ: Mladenović, Obrenović, Mrin, Glušac, Milutinović, Stojkovski,  Đurić, Sretković, Petronijević, Anđelković (Srzić), Belić (Savić).

Iako su domaćini  bili su mnogo bolji rival u toku cele utakmice, nisu uspeli da lako savladaju veoma čvrste i borbene goste iz Brestača. Ustvari, gosti su iskoristili sve svoje šanse.     M. Radojčić

Dunav - Mladost (B) 1:2 (0:1)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, sudija Stolić (Ruma). Strelci: Popović u 75. za Dunav, a Prljić u 14. i 70.  minutu za Mladost. Žuti kartoni: Kitić (Dunav), Z. Krivošija (Mladost).

DUNAV: Lošić, Nikolić, Janković, Kovanić, Marinković (Kitić), Popović, Bugaruin, Radulović, Popadić, Drača, Stančić (Ćirković).

MLADOST: Čestić, Dejić, Krivošić, Jovanović, Ljuštinić, Z. Krivošija, Košutić, V. Jugović (Z. Jugović), Prljić, Stoiljković (Matijević), Bakić.

Bila je to dinamična i borbena igra rivala.Gosti jesu bili dobar rival, a domaći strelci nisu imali sreće. Zato su fudbaleri iz Buđanovaca srećno odneli sva tri boda. Iz dva šuta došli su  do dva gola i do pobede.

B. Vujaklija

Rezultati

KRUŠEDOL: Krušedol - ČSK 1:3, PLATIČEVO: Jedinstvo - Polet 1:2, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Fruškogorac 5:0, OBREŽ: Graničar - Napredak 0:4 , OGAR: Šumar - Brestač 1:3, HRTKOVCI: Hrtkovci - Kameni 1:0, IRIG: Radnički - Sremac (Deč) 4:3, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Mladost (B) 1:2.