broken clouds
4°C
07.02.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

У петак облачно, од недеље температуре у порасту

06.04.2023. 18:31 18:32
Пише:
Фото: Дневник (Р. Хаџић)

БЕОГРАД: У Србији сутра умерено до потпуно облачно, у већем делу суво, а само на северу и истоку местимично са слабом кишом.

Јутарња температура од -2 до 4, највиша дневна од 7 до 11 степени. Ветар слаб и умерен, западни и северозападни, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

У Београду умерено до потпуно облачно, пре подне са слабом краткотрајном кишом. Јутарња температура од 1 до 3, највиша дневна око 8 степени.

Ветар слаб и умерен, западни и северозападни, крајем дана у скретању на југоисточни.

У Србији у суботу на југу у јутарњим сатима слаб мраз на 2 метра висине, док се при тлу слаб мраз очекује у већини крајева до -5 степени.

Од недеље температура у порасту.

Дневна температура биће у постепеном порасту, за дане викенда испод, а од понедељка, 11. априла, до петка 14. априла, у границама просека за прву половину априла.

Током дана умерено до потпуно облачно, местимично са кишом, на планинама и са снегом.

Пише:
Пошаљите коментар