Zrenjaninska liga: Nakovčani ubojiti u nastavku

28.08.2018. 09:29 09:31

​​​​​​​Polet - Mladost (BD) 2:0 (0:0)

NAKOVO: Stadion Poleta, gledalaca 150, sudija: Rankov (Kikinda). Strelci: D. Vukobrat u 85. i Inđić u 87. minutu. Žuti kartoni: Tubin (Polet), a Novaković, Topalović, Rajević i Miškov (Mladost). Crveni kartoni: Krstović u 77. i Mijatović u 92. minutu za Mladost.

POLET: Anušić, Velemirov, Tubin, Adamović, Gavrančić (Gušić), Kočić, Šćepanović, Draganov, Sakal (Majstorović), Malogajski (Inđić), D. Vukobrat.

MLADOST: Miškov, Marić, S. Topalović, M. Topalović, Kaurin, Mijatović, Novković, Krstović, Radulović, Vasić, Rajić (B. Topalović).

U drugom delu sevalo je na terenu, a i iz oblaka, ali to nije ometalo aktere da pruže izvanrednu igru na terenu nakvašena vodom. Danilo Vukobrat u 56. minutu nije iskoristio penal. Ipak, to je nadoknadio pet minuta pred kraj, kada je postigao lep pogodak. Dva minuta kasnije Dane Inđić udvostručio je prednost Nakovčana na 2:0.  M. S.

Vojvodina (NM) - Mladost (L) 3:0 (2:0)

NOVO MILOŠEVO: Stadion Vojvodine, gledalaca 200, sudija: Bogdanović (Zrenjanin), strelci: D. Stojkov u 27. i 45. Terzin u 61. minutu. Žuti karton: Arsenov (Vojvodina).

VOJVODINA: Barkoci, Malešev (B. Terzin), Rockov, Škero, Košnjičar, Maleš, B. Stojkov (Veskov), D. Stojkov), S. Terzin, Monoštori (Arsenov), Nikolić.

MLADOST: Vasić, Simanić, Arsić, Gužvić, Savljević, Rakić, V. Mitić, Malešević, Nikolić, Cokulov, Đurić.

Fudbaleri Vojvodine iz Novog Miloševa ostvarili su i drugu uzastopnu pobedu u novoj prvenstvenoj sezoni i to na premijeri pred svojim navijačima protiv ekipe Mladosti iz Lukićeva 3:0. Svoju nadmoćnost protiv gostiju Vojvodina je krunisala lepim pogotkom u 27. minutu Denisa Stojkova nakon brzo izvedenog kontranapada, a isti igrač pre isteka prvog dela igre još jednom se upisao u listu strelaca. U nastavku su gledaoci videli samo jedan pogodak, mada je bilo više prilika od strane Novomiloševčana, a strelac je bio S. Terzin.

M. Sekulić

Vojvodina - Mladost (L) 3:0, Borac - Crvena zvezda (RS) 1:5, Radnički - Crvena zvezda (VS) 0:1, Polet - Mladost (BD) 2:0, Naftagas - 2. oktobar 7:0, Omladinac - Proleter 3:0, Lehel - Banat 0:2, Rusanda - Delija 6:3.

1. Naftagas                2      2      0      0      8:0    6

2. C. zvezda (RS)        2      2      0      0      6:1    6

3. Banat                      2      2      0      0      5:0    6

4. Vojvodina               2      2      0      0      5:1    6

5. Polet                       2      2      0      0      4:1    6

6. C. zvezda (VS)        2      2      0      0      3:0    6

7. Rusanda                   2      1      0      1      7:5    3

8. Omladinac              2      1      0      1      3:3    3