(ВИДЕО) МОГАО И ДО ХЕТ-ТРИКА: Влаховић двоструки стрелац за радост Јувентуса

28.09.2024. 21:46 21:50
fudbal

Јувентус прекинио низ од три ремија.

Српски фудбалер Душан Влаховић био је двоструки стрелац у победи Јувентуса 3:0 на гостовању Ђенови у мечу шестог кола Серије А.

Влаховић је у 48. минуту сигурно извео пенал, а у 55. је дао гол искоса са десетак метара после одличне асистенције Копмајнерса.

У 82. минуту Влаховић је имао шансу да стигне и до хет-трика, али је са петерца главом био непрецизан. У 90. минуту дебитантски гол за Јувентус дао је Франсиско Консеисао после асистенције Кефрена Тирама.

Јувентус је победом прекинуо низ од три меча у Серији А без славља, када је играо нерешено и наставио низ без примљеног гола од почетка сезоне. Популарна „стара дама” је тренутно лидер Серије А са 12 бодова, али могу да је престигну Торино, Наполи и Емполи који мечеве 6. кола играју у недељу. Ђенова је 16. са пет бодова, а без победе је четири кола.

Утакмица у Ђенови играна је без присуства публике због нереда навијача домаћег клуба у мечу против градског ривала Сампдорије у Купу Италије играном у среду у ком је друголигаш прошао даље на пенале.