106.1049

(УЖИВО) ВОЈВОДИНА ПОБЕДИЛА СПАРТАК СА 4:0 у Суботици

06.10.2024. 18:46 20:57
vojvodina spartak

Фудбалери Војводине победили су Спартак са 4:0 у Суботици у 11. колу Суперлиге Србије.

Крај утакмице.

87. минут: Одлична прилика за Спартак, али је Мијаиловић шутирао поред гола.

73. минут: Војводина води са 4:0. Ђорђевић је одлично центрирао, а на другој стативи остао је сам Кокановић и сместио лопту у мрежу Спартака.

59. минут: Војводина води са 3:0. Сери је одлично примио лопту, а онда прво предриблао Виторовића, па још неколико ривала и послао лопту из леђа Вулића.

58. минут: Опет шанса за Вошу. Медојевић је одлично додао до Ђорђевића, овај још боље центрирао, натрчао је Бамиделе, али његов ударац главом није завршио у голу.

55. минут: Још једна прилика за Војводину. Шутирао је Кокановић са дистанце, али је поново био сигуран голман Спартака Вулић.

51. минут: Савићевић је био у прилици за Војводину, али је голман Спартака Вулић био сигуран.

Почело је друго полувреме.

Крај првог полувремена.

45+1. минут: Бјеловић је опет био у шанси, али је Гочманац опет био на месту.

45. минут: Игра се надокнада од два минута.

43. минут: Одлична прилика за Спартак. Бјеловић је шутирао, али је голман Новосађана Гочманац био на месту.

40. минут: Војводина води са 2:0. Серије опет направио одличан продор ка шеснаестерцу Суботичана, а онда још боље шутирао и савладао голмана Спартака.

26. минут: Проблем за Спартак, остатак утакмице ће играти са играчем мање. Наиме, Владимир Пријовић оштро је стартовао, а судија Трифковић је после прегледа ситуације играчу Спартака показао директан црвени картон.

15. минут: Сери је био у шанси, али је одбрана Спартака била на месту.

8. минут: Две добре шансе за Суботичане, али је резултат остао непромењен. У првој је лопта прохујала тик крај гола, а у другој је шут Томовића одлично блокирао Сичење.

6. минут: Пенал је шутирао Бамиделе и довео Војводину у вођство од 1:0

4. минут: Пенал за Војводину. Одлично је прошао Сери у шеснаестерац Спартака, стартовао је Кајке, срушио га и судија Трифковић је показао на белу тачку. Кратко је трајала провера, али је пенал потврђен.

Почела је утакмица.

Пре почетка утакмице одржан је минут ћутања за преминулу фудбалску легенду Марка Балока.

Међусобни сусрети фудбалера Спартака и Војводине спадају у ред спортских догађаја чији је исход крајње незахвално предвиђати.

Колико су Новосађани знали да одиграју за победу, без обзира о коме је терену реч, барем у истој мери су и Суботичани умели да изненаде и Војводини рачуне ресетују и планирање сезонског учинка врате на почетак.

Спартак и Војводина сусрет започињу са незавидних позиција на зачељу суперлигашке табеле. Претходе му два узастопна пораза Суботичана, односно само један бод Новосађана, од могућих шест на домаћем терену.