(UŽIVO) VOJVODINA POBEDILA SPARTAK SA 4:0 u Subotici

06.10.2024. 18:46 20:57
vojvodina spartak

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Spartak sa 4:0 u Subotici u 11. kolu Superlige Srbije.

Kraj utakmice.

87. minut: Odlična prilika za Spartak, ali je Mijailović šutirao pored gola.

73. minut: Vojvodina vodi sa 4:0. Đorđević je odlično centrirao, a na drugoj stativi ostao je sam Kokanović i smestio loptu u mrežu Spartaka.

59. minut: Vojvodina vodi sa 3:0. Seri je odlično primio loptu, a onda prvo predriblao Vitorovića, pa još nekoliko rivala i poslao loptu iz leđa Vulića.

58. minut: Opet šansa za Vošu. Medojević je odlično dodao do Đorđevića, ovaj još bolje centrirao, natrčao je Bamidele, ali njegov udarac glavom nije završio u golu.

55. minut: Još jedna prilika za Vojvodinu. Šutirao je Kokanović sa distance, ali je ponovo bio siguran golman Spartaka Vulić.

51. minut: Savićević je bio u prilici za Vojvodinu, ali je golman Spartaka Vulić bio siguran.

Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena.

45 1. minut: Bjelović je opet bio u šansi, ali je Gočmanac opet bio na mestu.

45. minut: Igra se nadoknada od dva minuta.

43. minut: Odlična prilika za Spartak. Bjelović je šutirao, ali je golman Novosađana Gočmanac bio na mestu.

40. minut: Vojvodina vodi sa 2:0. Serije opet napravio odličan prodor ka šesnaestercu Subotičana, a onda još bolje šutirao i savladao golmana Spartaka.

26. minut: Problem za Spartak, ostatak utakmice će igrati sa igračem manje. Naime, Vladimir Prijović oštro je startovao, a sudija Trifković je posle pregleda situacije igraču Spartaka pokazao direktan crveni karton.

15. minut: Seri je bio u šansi, ali je odbrana Spartaka bila na mestu.

8. minut: Dve dobre šanse za Subotičane, ali je rezultat ostao nepromenjen. U prvoj je lopta prohujala tik kraj gola, a u drugoj je šut Tomovića odlično blokirao Sičenje.

6. minut: Penal je šutirao Bamidele i doveo Vojvodinu u vođstvo od 1:0

4. minut: Penal za Vojvodinu. Odlično je prošao Seri u šesnaesterac Spartaka, startovao je Kajke, srušio ga i sudija Trifković je pokazao na belu tačku. Kratko je trajala provera, ali je penal potvrđen.

Počela je utakmica.

Pre početka utakmice održan je minut ćutanja za preminulu fudbalsku legendu Marka Baloka.

Međusobni susreti fudbalera Spartaka i Vojvodine spadaju u red sportskih događaja čiji je ishod krajnje nezahvalno predviđati.

Koliko su Novosađani znali da odigraju za pobedu, bez obzira o kome je terenu reč, barem u istoj meri su i Subotičani umeli da iznenade i Vojvodini račune resetuju i planiranje sezonskog učinka vrate na početak.

Spartak i Vojvodina susret započinju sa nezavidnih pozicija na začelju superligaške tabele. Prethode mu dva uzastopna poraza Subotičana, odnosno samo jedan bod Novosađana, od mogućih šest na domaćem terenu.