(УЖИВО) ВОЈВОДИНА ИЗЈЕДНАЧИЛА ПРОТИВ ЈЕДИНСТВА у Убу

vojvodina

Јединство и Војводина играју у Убу у Суперлиги Србије.

79. мин.

Замало нови гол за Јединство

Одличну прилику пропустило је Јединство да дуплира предност. После корнера лопта је дошла до Дензела, а он ју је упутио ка голу, где је најближи био Аћимовић, али срећом по Војводину гола није било.

78. мин.

Нова измена и у Јединству

И тренер Јединства Обрадовић се одлучио на нову измену. Уместо Дамјанића на терен је изашао Сесај.

75. мин.

Нова измена у Војводини

Лалатовић покушава све не би ли Војводина дошла до изједначења. На терен је послао искусног Медојевића уместо Савићевића.

74. мин

Сери умало изједначио

Колосална шанса за Војводину. Сери се одлично снашао у шеснаестерцу домаћих, шутирао, али нажалост тик крај гола.

66. мин.

Нова промена у Војводини, уместо Ђорђевића на терен је изашао Барос.

61. мин.

Измене у Јединству

Прве измене у редовима Јединства. Уместо Переза и Митровића ушли су на терен Стојановић и Миладиновић.

53. мин.

Депу није искористио шансу

Војводина је имала најбољу шансу да дође до изједначења. После лошег паса Дамјанића, Депу је био у налету, шутирао је, али је лопта завршилиа поред гола.

46. мин.

Почело је друго полувреме

Почело је друго полувреме између Јединства и Војводине. Тренер Новосађана Лалатовић направио је троструку измену. Уместо Николића, Радуловића и Полетановића на терен су изашли Бутеан, Величковић и Депу.

45+1. мин.

Крај првог полувремена

Завршено је прво полувреме. Јединство води са 1:0 голом Јевтића. На почетку полувремена гости су били конкретнији, али нису успели да искористе своје шансе. Јединство је претило, Војводина је направила две грешке у одбрани и ова друга ју је коштала примљеног гола.

45. мин.

Игра се надокнада времена

Игра се надокнада времена од једног минута

44. мин.

Покушава Војводина, али без резултата

Још једна прилика за Новосађане. Радуловић је додао до Бамиделеа, а овај му је вратио лопту, да би играч Војводине шутирао право у голмана Јовановића.

33. мин.

Покушао је Радуловић да лобује Јовановића

У одличној шанси је био играч Војводине Радуловић, покушао је да лобује голмана Јединства Јовановића, али лопта је завршила изнад пречке.

29. мин.

Јединство води са 1:0

Иако је Војводина имала више прилика, први су до гола дошли домаћи играчи Јединства. Стрелац је Дарко Јевтић. Војводина је опет направила грешку у одбрани, али за разлику од првог пута сада је била кажњена. Јевтић је имао соло продор, матирао је одбрану гостију, бацио Црномарковића на леђа и савладао голмана Гочманца.

23. мин.

Покушао је Савићевић из даљине

Имала је Војводина још једну шансу. Шутирао је Савићевић из даљине, али се лопта нашла у рукама голмана Јединства Јовановића.

18. мин.

Ништа од пенала за домаће

Неопрезна је била Војводина у одбрани, Јевтић је био у шанси, добро је стартовао Кораћ, а лопту је успео да покупи голман Војводине Гочманац. Играчи Јединства тражили су пенал због играња руком, али ништа од тога.

12. мин.

Нова прилика за Новосађане

Голман домаћих Јовановић није имао добру процену приликом напада Војводине, али срећом одбрана Јединства добро је реаговала. Лопта је иначе дошла до Радуловића, али је његов шут добро блокирао Дамјанић

6. мин.

Шанса за Војводину

Прву озбиљнију прилику на мечу имала је Војводина. Бамиделе је шутирао, али је голман Јединства Јовановић био на месту.

1. мин.

Почела је утакмица

Почела је утакмица између Јединства и Војводине.

Новосађани имају улогу фаворита у овој утакмици, седми су тренутно на табели Суперлиге, а њихов домаћин је "фењераш". Али, тренер Војводине Ненад лалтовић позива на оперз, јер је како он каже најтеже добити унапред добијене утакмице.