(UŽIVO) JEDINSTVO VODI PROTIV VOJVODINE U UBU, Depu propustio priliku za izjednačenje

19.10.2024. 17:39 19:26
vojvodina

Jedinstvo i Vojvodina igraju u Ubu u Superligi Srbije.

66. min.

Nova izmena u Vojvodini

Nova promena u Vojvodini, umesto Đorđevića na teren je izašao Baros.

61. min.

Izmene u Jedinstvu

Prve izmene u redovima Jedinstva. Umesto Pereza i Mitrovića ušli su na teren Stojanović i Miladinović.

53. min.

Depu nije iskoristio šansu

Vojvodina je imala najbolju šansu da dođe do izjednačenja. Posle lošeg pasa Damjanića, Depu je bio u naletu, šutirao je, ali je lopta završilia pored gola.

46. min.

Počelo je drugo poluvreme

Počelo je drugo poluvreme između Jedinstva i Vojvodine. Trener Novosađana Lalatović napravio je trostruku izmenu. Umesto Nikolića, Radulovića i Poletanovića na teren su izašli Butean, Veličković i Depu.

45+1. min.

Kraj prvog poluvremena

Završeno je prvo poluvreme. Jedinstvo vodi sa 1:0 golom Jevtića. Na početku poluvremena gosti su bili konkretniji, ali nisu uspeli da iskoriste svoje šanse. Jedinstvo je pretilo, Vojvodina je napravila dve greške u odbrani i ova druga ju je koštala primljenog gola.

45. min.

Igra se nadoknada vremena

Igra se nadoknada vremena od jednog minuta

44. min.

Pokušava Vojvodina, ali bez rezultata

Još jedna prilika za Novosađane. Radulović je dodao do Bamidelea, a ovaj mu je vratio loptu, da bi igrač Vojvodine šutirao pravo u golmana Jovanovića.

33. min.

Pokušao je Radulović da lobuje Jovanovića

U odličnoj šansi je bio igrač Vojvodine Radulović, pokušao je da lobuje golmana Jedinstva Jovanovića, ali lopta je završila iznad prečke.

29. min.

Jedinstvo vodi sa 1:0

Iako je Vojvodina imala više prilika, prvi su do gola došli domaći igrači Jedinstva. Strelac je Darko Jevtić. Vojvodina je opet napravila grešku u odbrani, ali za razliku od prvog puta sada je bila kažnjena. Jevtić je imao solo prodor, matirao je odbranu gostiju, bacio Crnomarkovića na leđa i savladao golmana Gočmanca.

23. min.

Pokušao je Savićević iz daljine

Imala je Vojvodina još jednu šansu. Šutirao je Savićević iz daljine, ali se lopta našla u rukama golmana Jedinstva Jovanovića.

18. min.

Ništa od penala za domaće

Neoprezna je bila Vojvodina u odbrani, Jevtić je bio u šansi, dobro je startovao Korać, a loptu je uspeo da pokupi golman Vojvodine Gočmanac. Igrači Jedinstva tražili su penal zbog igranja rukom, ali ništa od toga.

12. min.

Nova prilika za Novosađane

Golman domaćih Jovanović nije imao dobru procenu prilikom napada Vojvodine, ali srećom odbrana Jedinstva dobro je reagovala. Lopta je inače došla do Radulovića, ali je njegov šut dobro blokirao Damjanić

6. min.

Šansa za Vojvodinu

Prvu ozbiljniju priliku na meču imala je Vojvodina. Bamidele je šutirao, ali je golman Jedinstva Jovanović bio na mestu.

1. min.

Počela je utakmica

Počela je utakmica između Jedinstva i Vojvodine.

Novosađani imaju ulogu favorita u ovoj utakmici, sedmi su trenutno na tabeli Superlige, a njihov domaćin je "fenjeraš". Ali, trener Vojvodine Nenad laltović poziva na operz, jer je kako on kaže najteže dobiti unapred dobijene utakmice.