СУБОТИЧКА ЛИГА Преокрет Његоша у наставку

21.11.2023. 14:25 14:26
Извор: pixabay.com

Његош - Јадран 4:1 (1:1)

ЛОВЋЕНАЦ: Игралиште Његоша, гледалаца 150, судија: Мрђеновић (Врбас), стрелци: Вујовић у 32. Калуђеровић у 37. и 41. и Бојовић у 86. за Његош, а Мушикић у  12. минуту за Јадран.

ЊЕГОШ: В. Калуђеровић 7, Дашић 6, Варга 7, Савановић 6, Добановић 6, Д. Калуђеровић 8, Микић 6 (Павичевић 6), З. Вујовић 7, Перазић 7, Бојовић 8, Новаковић 7 (В. Вујовић 7).

ЈАДРАН: Ђорђевић 6, Мирановић 6, Чеке 6, Миличевић 6, Малецки 6 (Илић 6), Поповић 7, Буганик 8, Вукотић 7, Мушикић 7 (Марковић), Балаж 6, Матковић 7.

Већ у 12. минуту гости су дошли у вођство голом Мушикића, да би Здравко Вујовић постигао леп гол. Димитрије Калуђеровић је затим постигао још два поготка. У наставку утакмице иста слика као и у првом полувремену. Коначан резултат поставио Урош Бојовић у 86. минуту.

С. Ст.

Напредак - Будућност 1:1 (0:1)

НАДАЉ: Игралиште Напретка, гледалаца: 300, судија: Н. Јанковић (Мол), стрелци: Филиповић у 80. за Напредак, а Јокић у 40. минуту за Будућност, жути картони: Б. Живановић(Напредак), а Клипић(Будућност).

НАПРЕДАК: А. Пешканов, Ходоницки, Свилар, Љ. Живановић, Миљевић, Ергарац(Ћика), Р.  Јовановић, Филиповић, Б. Живановић, Балинт, Алексијевић (Бузаџин).

БУДУЋНОСТ: Ж. Јоргић, Драган Павловић(Ђуричић), Душан Павловић, Клипић, С. Павловић, Радевић(Будић), Крстовић(Н. Нађ), С. Ковачевић, Павличевић (Парошки), Павићевић, Јокић.

У Надаљу, није било победника и то је најправичнији исход, после свега приказаног. Гостима из Савиног Села припало је прво полувреме, а Надаљчани били су успешнији и умешнији у другом делу утакмице.

Ђ. Шт

Таванкут - Искра 1: 2 (0:1)

ТАВАНКУТ: Игралиште ОФК Таванкута, гледалаца: 300, судија: Б. Кујунџић(Суботица), стрелци: Бореновић у 79. за Таванкут, а Комазец у 32. и Сердар у 89. минуту за Искру, жути картони: Пејић-Тукуљац(Таванкут), а Рогановић, Комазец, Јанковић(Искра), црвени картон; Бореновић (Таванкут) у 90.минуту.

ТАВАНКУТ: Л. Милановић, Дондур, Сарчевић, Годар, Бореновић, Пејић-Тукуљац(Пољаковић), Бедековић, Ћук, Мирановић, С. Тумбас-Локетић, Перић (Д. Тумбас).

ИСКРА: М. Ступар, М. Секулић, Рогановић, Човс, Сердар, Малацко, Комазец (Бодоњи), Маћиженски, Колошњаи, Недељковић (Михњак), Јанковић.

Ђ. Шт.

Његош - Јадран 4:1, Таванкут - Искра 1:2, Напредак - Будућност 1:1, АФК - Јединство 0:0, Ударник - Томиславци 0:2, Сутјеска - Сента 4:1, Пролетер - Виноградар 2:2, Чока - Србобран 1:2.

1. Искра    15     12     3      0      36:10        39

2. Томиславци   15     11     2      2      36:13        35

3. Србобран      15     9      4      2      26:8  31

4. Чока     15     9      2      4      38:25        29

5. Ударник 15     9      1      5      44:17        28

6. Сента    15     7      2      6      26:32        23

7. Сутјеска        15     6      4      5      30:15        22

8. Будућност     15     5      6      4      23:19        21