SUBOTIČKA LIGA Preokret Njegoša u nastavku

21.11.2023. 14:25 14:26
Izvor: pixabay.com

Njegoš - Jadran 4:1 (1:1)

LOVĆENAC: Igralište Njegoša, gledalaca 150, sudija: Mrđenović (Vrbas), strelci: Vujović u 32. Kaluđerović u 37. i 41. i Bojović u 86. za Njegoš, a Mušikić u  12. minutu za Jadran.

NJEGOŠ: V. Kaluđerović 7, Dašić 6, Varga 7, Savanović 6, Dobanović 6, D. Kaluđerović 8, Mikić 6 (Pavičević 6), Z. Vujović 7, Perazić 7, Bojović 8, Novaković 7 (V. Vujović 7).

JADRAN: Đorđević 6, Miranović 6, Čeke 6, Miličević 6, Malecki 6 (Ilić 6), Popović 7, Buganik 8, Vukotić 7, Mušikić 7 (Marković), Balaž 6, Matković 7.

Već u 12. minutu gosti su došli u vođstvo golom Mušikića, da bi Zdravko Vujović postigao lep gol. Dimitrije Kaluđerović je zatim postigao još dva pogotka. U nastavku utakmice ista slika kao i u prvom poluvremenu. Konačan rezultat postavio Uroš Bojović u 86. minutu.

S. St.

Napredak - Budućnost 1:1 (0:1)

NADALJ: Igralište Napretka, gledalaca: 300, sudija: N. Janković (Mol), strelci: Filipović u 80. za Napredak, a Jokić u 40. minutu za Budućnost, žuti kartoni: B. Živanović(Napredak), a Klipić(Budućnost).

NAPREDAK: A. Peškanov, Hodonicki, Svilar, LJ. Živanović, Miljević, Ergarac(Ćika), R.  Jovanović, Filipović, B. Živanović, Balint, Aleksijević (Buzadžin).

BUDUĆNOST: Ž. Jorgić, Dragan Pavlović(Đuričić), Dušan Pavlović, Klipić, S. Pavlović, Radević(Budić), Krstović(N. Nađ), S. Kovačević, Pavličević (Paroški), Pavićević, Jokić.

U Nadalju, nije bilo pobednika i to je najpravičniji ishod, posle svega prikazanog. Gostima iz Savinog Sela pripalo je prvo poluvreme, a Nadaljčani bili su uspešniji i umešniji u drugom delu utakmice.

Đ. Št

Tavankut - Iskra 1: 2 (0:1)

TAVANKUT: Igralište OFK Tavankuta, gledalaca: 300, sudija: B. Kujundžić(Subotica), strelci: Borenović u 79. za Tavankut, a Komazec u 32. i Serdar u 89. minutu za Iskru, žuti kartoni: Pejić-Tukuljac(Tavankut), a Roganović, Komazec, Janković(Iskra), crveni karton; Borenović (Tavankut) u 90.minutu.

TAVANKUT: L. Milanović, Dondur, Sarčević, Godar, Borenović, Pejić-Tukuljac(Poljaković), Bedeković, Ćuk, Miranović, S. Tumbas-Loketić, Perić (D. Tumbas).

ISKRA: M. Stupar, M. Sekulić, Roganović, Čovs, Serdar, Malacko, Komazec (Bodonji), Maćiženski, Kološnjai, Nedeljković (Mihnjak), Janković.

Đ. Št.

Njegoš - Jadran 4:1, Tavankut - Iskra 1:2, Napredak - Budućnost 1:1, AFK - Jedinstvo 0:0, Udarnik - Tomislavci 0:2, Sutjeska - Senta 4:1, Proleter - Vinogradar 2:2, Čoka - Srbobran 1:2.

1. Iskra    15     12     3      0      36:10        39

2. Tomislavci   15     11     2      2      36:13        35

3. Srbobran      15     9      4      2      26:8  31

4. Čoka     15     9      2      4      38:25        29

5. Udarnik 15     9      1      5      44:17        28

6. Senta    15     7      2      6      26:32        23

7. Sutjeska        15     6      4      5      30:15        22

8. Budućnost     15     5      6      4      23:19        21