108.4794

СРЕМСКА ЛИГА Врдничани се касно пробудили

18.04.2018. 10:20 13:57

Рудар из Врдника није успео да преокрене резултат против Железничара 2:3 (1:1).

Добра утакмица, у којем су гости из три прекида, постигли и три гола, и однели сва три бода. А, Врдничани добри,  тек у последњих десет минута, утакмице, када су постигли један гол, погодили једном стативу, и једном им је лопта шетала по линији гола гостију, али  није хтела да заврши у мрежи.

ВРДНИК: Стадион Рудара, гледалаца 150, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Лукић у 42. и Лукач у 84. за Рудар, Кнежевић у 9, Булатовић у 48. и Ракар у 68.  минуту за Железничар.Жути картони: Илкић (Рудар), Крстић (Железничар).

РУДАР: Савић 6, Стојановић 5, Грубиша 7, Лукић 7, Сантрач 7, Бачић 7 (Нинковић), Дејић 7 (Илкић), Тришић 7, Лукач 8, Стричевић 7, Вишњовски 6 (Гравара).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Мијатовић 7, Грковић 7 (Цигановић), Булатовић 7, Катарић 7, Ђокић 7, Бранковић 7, Крунић 7 (Костић), Кривокуча 7 (Кнежевић), Димитријевић 7, Крстић 7, Ракар 7.

С. Сретић

Слобода - Граничар (А) 4:0 (2:0)

Играчи Слободе, су, заслужено славили, а Адашевчани су допутовали, и играли са само десет играча .Кордолуп је отворио серију. Мркајић је на повратну лопту Нинића, реаговао одмах, и из прве волеј ударцом с 16 метара прво погодио лоптом стативу, а потом је лопта завршила у мрежи гостију. На пас Мркајића, Марковић, је сам изашао испред голмана и само га рутински матирао.На крају, Кнежевић је постигао гол из шута с 16 метара.

ДОЊИ ТОВАРНИК: Стадион Слободе, гледалаца 150, судија Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Кордолуп у 19, Мркајић у 35, Марковић у 47. и Кнежевић у 65. минуту. Жути картони: Ашћерић, Мркајић, Трбовић, Ракић, Рагастовац (Слобода).

СЛОБОДА: Радосављевић -, Рагастовац 7, Марковић 8, Нинић 7, Ракић 7, Кордолуп 8, Ашћерић 7 (Кнежевић), Радошевић 7 (Мајсторовић), Кресојевић 7 (Обрадовић), Мркајић 8, Кркобабић 7.

ГРАНИЧАР: Јокић 8, Андришка 6, Мијатовић 7, Старчевић 6, Бакајлић 6, Грбатинић 6, Перовић 6, Кнежевић 7, Н. Миљановић 6, Ђурђевић 6.

С. Сарић

Борац (М) - Напредак (П) 1:0 (1:0)

Одлична утакмица, у којој су домаћини, били много бољи ривал, у првом полувреме, када су промашили неколико зицера.Грбић је већ у 11.минуту могао бити стрелац.Али, је траљаво завршио акцију. Ипак, три минута, касније се искпио за промашај, и Бркић је изблизине савладан.

У наставку утакмице играло се равноправно.И оба тима промашила су две повољне шансе.

МАРТИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци).Стрелац: Грбић у 14.  минуту. Жути картони: Шарчевић, Шојић (Борац), Макарић, Швељо, Вемић (Напредак).

БОРАЦ: Кљајић 7, Аврамовић 7 (Бјелић 7), Жилић 7, Алексић 7, Шћурк 7 (Савић), Ненадовић 6, Грбић 8, Вукадиновић 8 (Шулаја), Шарчевић 7, Босанац 7, Шојић 7.

НАПРЕДАК: Н. Бркић 7, Јовановић 7, Швељо 7, Шарец 7, Ј. Бркић 7, Јанковић 7, Вемић 7, Макарић 8, Ђорђевић 7 (Димитријевић), Василић 7, Марјановић 7.

З. Крстић

Подриње - Словен 10:1 (2:0)

У дуелу два неравноправна ривала, да су домаћини славили и са двадест голова разлике било би мало.Домаћи нападачи, покушавали су  да се ушетају у гол гостију, уз то су покушавали да играју егзибиционо, па, зато је коначан резултат само 10:1.Још, док је на голу гостију стајао голман Дер, одбранио је бар пет чистих голова, а када се повредио, и морао напустити меч, неискусни голман Милановић, је био поштено изрешетан.

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Стадион Подриња, гледалаца 300, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Петковић у 2, Ђурђевић у 42, 46. и 48, Рого у 49, Живковић у 62, Кабашај у 64.и Прелић у 78.за Подриње, Бошковић у 50.  минуту за Словен.

ПОДРИЊЕ: Релић -, Петковић 8 (Павловић 8), Теодоровић 8, А. Радовановић 8, Рого 8, Ђурђевић 9 (Кабашај 8), Живковић 8 (Прелић 8), Пантић 8, Арсеновић 8, Томић 8, Мијаиловић 8.

СЛОВЕН: Дер 7 (Милановић 5), Станић 5, Батањски 5, Радишић 5, Топић 5, Бошковић 6, Јошић 5, Ракић 5 (Савић 5), Војчанин 5, Кљајић 5, Петковић 5.

М. Дрмановић

Први мај - Борац (К) 4:0 (1:0)

Ривали, су одиграли праву првенствену утакмицу. А, домаћин, је могао, да слави и убедљивије.У првом полувремену вредно је истаћи гол Радишића из слободног ударца с 25 метара. Лопта је преко живог зида завршила у доњем левом углу голмана.Парада голмана Станишића само је улепшала гол. И у 37. минуту после повратне лопте Чупељића, Радишић, је тукао с 30 метара, али  гломан Станишић ефектно одбранио.

У другом полувремену на сцену је ступио Јеж.Први гол је постигао главом после идеалног центаршута. А, други пут је био стрелац, када је искористио идеално додавање Радишића. Милојевић је поставио коначан резултат после брзе контре, коју је повео Лацковић.

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 150, судија Радић (Ириг).Стрелци: Радишић у 19, Јеж у 56. и 70. и Милојевић у 85.  минуту. Жути картон: Стојковић (Борац).

ПРВИ МАЈ: Шегавац - (Станивуковић 7), Шкондрић 7, Мачвански 7, Крстић 7 (Поповић 7), Јеж 8 (Милојевић), Радишић 7, Милић 7, Чупељић 7, Лацковић 7, Зец 7 (Шолаја).

БОРАЦ: Станишић 6 (Илић), с. Вукајловић 7, Б. Самарџић 5 (И. Филиповић), ШЂ. Самарџић 6, Стјепановић 6, Д. Самарџић 6, Мирковић 6, М. Филиповић 6, Стојковић 6, Д. Вукајловић 6, Нинковић 7.

Ј. Ђорђевић

Будућност - Партизан 1:1 (1:0)

Домаћини, били су бољи ривал у току целе утакмице, посебно, у првом полувремену. Ипак, у наставку, Симовљевић се уписао у листу стрелаца из шута с 20 метара.А, голман домаћих, Чупић, добио је opprimio гол из  скраћеног корнера.

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Стадион Будућности, гледалаца 300, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Симовљевић у 32. за Будућност,  а В. Петровић у 67.  минуту за Партизан. Жути картони: Ђорђић, Станић (Будућност), Млађеновић (Партизан).

БУДУЋНОСТ: Д. Чупић 5, Ђорђић 6 (Шарац), Добо 6, В. Симеуновић 6, Радосављевић 7, Грујић 7, Зељковић 6, Симовљевић 8, Јанковић 6 (Станић), Кљајић 6, Мрајановић 8 (Михајловић).

ПАРТИЗАН: Будаковић 8, Петковић 6, Јовановић 6, Павловић 7, Алексић 6 (Мијић), Г. Радовић 7, Ђуровић 7 (Букорац), Вуколић 7, Млађеновић 6, Драгојевић 7, В. Петровић 8, (Савић).

М. Симић

ПСК Путинци - Хртковци 4:1 (2:0)

Путинчани, су, играли веома добро.И да су нападачи домаћих били мало присебнији и прецизнији, резултат, би био у њихову корист још убедљвији. Дамјановић, је отворио серију голова, искористио је идеалан центаршут као на тацни.И, само је пометнуо главу на лопту. Марјановић је био стрелац са неколико метара.

ПУТИНЦИ: Стадион крај Кудељаре, гледалаца 100, судија О. Митровић (Рума).Стрелци: Дамјановић у 5. и 65, Марјановић у 15. и Вукотић у 56. за ПСК Путинце, а Антонић у 75. минуту. за Хртковци. Жути картон: Станојевић (Хртковци).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 8, С. Алимпић 7, Зекановић 7, Стоисављевић 7, Бркић 7, Дамјановић 8 (Адамовић), Марјановић 7, Радановић 7, Ж. Алимпић 7, Вукотић 7 (Јованов), Танасковић 7 (Мудрић).

ХРТКОВЦИ: Чича 7, Н. Глумчевић 6, Станојевић 6, Митровић 6, Манојловић 6, М. Симовљевић 6, Обровац 6, Антонић 6, Отржан 6, П. Глумчевић 6, Павличевић 6.

Ч. Јовичић

Јадран - Љуково 6:0 (2:0)

Домаћини убојити, посебно, у другом полувремену. На асистенцију Наглића, Рајић, је изблизине матирао Чичу.Опет је Наглић извео изванредан центаршут, и сада, је Рајић, лопту, главом убацио у мрежу гостију.

И трећи гол Рајић је постигао после центаршута.Али, сада је изврсно центрирао лопту Којчиновић.Наглић је постигао гол из пенала.

Потом је Пекић, упутио дубинску лопту, пред гол гостију, а пре свих стигао је Ивковић и било је то већ 5:0.И, на крају Којчиновић је петом шутирао лопту, и Грковић је био савладан.

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Рајић у 4, 41. и 61, А. Наглић у 67.(из пенала), Ивковић у 74. и Којчиновић у 82. минуту. Жути картони: Малетић (Јадран), Поштић (Љуково).Црвени картон: Тркуља (Љуково).

ЈАДРАН: Чавић 7, Милинковић 6, Малетић 6, Стевић 7, Вучковић 7, Којчиновић 7, Тутек 7 (Видаков), Рајић 8 (Ковачевић 6), Пекић 7, Играч 7 (Ивковић 8), А. Наглић 7.

ЉУКОВО: Грковић 6, Шуша 6, Тркуља 7, Поштић 6, Симић 6, Живковић 7, Михајловић 7 (Новаковић),  Милановић 6, Лукић 6, Марковић 6 (Стевић), Шестовић 6.

Д. Ђурић

МАРТИНЦИ: Борац - Напредак (П) 1:0, РУМА: Први мај - Борац (К) 4:0, ДОЊИ ТОВАРНИК: Слобода - Граничар (А) 4:0, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци -Хртковци 4:1, ВРДНИК: Рудар - Железничар 2:3, ГОЛУБИНЦИ: Јадран -Љуково 6:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Партизан 1:1, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Словен 10:1.