SREMSKA LIGA Vrdničani se kasno probudili

18.04.2018. 10:20 13:57

Rudar iz Vrdnika nije uspeo da preokrene rezultat protiv Železničara 2:3 (1:1).

Dobra utakmica, u kojem su gosti iz tri prekida, postigli i tri gola, i odneli sva tri boda. A, Vrdničani dobri,  tek u poslednjih deset minuta, utakmice, kada su postigli jedan gol, pogodili jednom stativu, i jednom im je lopta šetala po liniji gola gostiju, ali  nije htela da završi u mreži.

VRDNIK: Stadion Rudara, gledalaca 150, sudija Dujić (Sremska Mitrovica).Strelci: Lukić u 42. i Lukač u 84. za Rudar, Knežević u 9, Bulatović u 48. i Rakar u 68.  minutu za Železničar.Žuti kartoni: Ilkić (Rudar), Krstić (Železničar).

RUDAR: Savić 6, Stojanović 5, Grubiša 7, Lukić 7, Santrač 7, Bačić 7 (Ninković), Dejić 7 (Ilkić), Trišić 7, Lukač 8, Stričević 7, Višnjovski 6 (Gravara).

ŽELEZNIČAR: Mijatović 7, Grković 7 (Ciganović), Bulatović 7, Katarić 7, Đokić 7, Branković 7, Krunić 7 (Kostić), Krivokuča 7 (Knežević), Dimitrijević 7, Krstić 7, Rakar 7.

S. Sretić

Sloboda - Graničar (A) 4:0 (2:0)

Igrači Slobode, su, zasluženo slavili, a Adaševčani su doputovali, i igrali sa samo deset igrača .Kordolup je otvorio seriju. Mrkajić je na povratnu loptu Ninića, reagovao odmah, i iz prve volej udarcom s 16 metara prvo pogodio loptom stativu, a potom je lopta završila u mreži gostiju. Na pas Mrkajića, Marković, je sam izašao ispred golmana i samo ga rutinski matirao.Na kraju, Knežević je postigao gol iz šuta s 16 metara.

DONJI TOVARNIK: Stadion Slobode, gledalaca 150, sudija Petrović (Sremska Mitrovica). Strelci: Kordolup u 19, Mrkajić u 35, Marković u 47. i Knežević u 65. minutu. Žuti kartoni: Ašćerić, Mrkajić, Trbović, Rakić, Ragastovac (Sloboda).

SLOBODA: Radosavljević -, Ragastovac 7, Marković 8, Ninić 7, Rakić 7, Kordolup 8, Ašćerić 7 (Knežević), Radošević 7 (Majstorović), Kresojević 7 (Obradović), Mrkajić 8, Krkobabić 7.

GRANIČAR: Jokić 8, Andriška 6, Mijatović 7, Starčević 6, Bakajlić 6, Grbatinić 6, Perović 6, Knežević 7, N. Miljanović 6, Đurđević 6.

S. Sarić

Borac (M) - Napredak (P) 1:0 (1:0)

Odlična utakmica, u kojoj su domaćini, bili mnogo bolji rival, u prvom poluvreme, kada su promašili nekoliko zicera.Grbić je već u 11.minutu mogao biti strelac.Ali, je traljavo završio akciju. Ipak, tri minuta, kasnije se iskpio za promašaj, i Brkić je izblizine savladan.

U nastavku utakmice igralo se ravnopravno.I oba tima promašila su dve povoljne šanse.

MARTINCI: Stadion Borca, gledalaca 150, sudija Stojković (Dobrinci).Strelac: Grbić u 14.  minutu. Žuti kartoni: Šarčević, Šojić (Borac), Makarić, Šveljo, Vemić (Napredak).

BORAC: Kljajić 7, Avramović 7 (Bjelić 7), Žilić 7, Aleksić 7, Šćurk 7 (Savić), Nenadović 6, Grbić 8, Vukadinović 8 (Šulaja), Šarčević 7, Bosanac 7, Šojić 7.

NAPREDAK: N. Brkić 7, Jovanović 7, Šveljo 7, Šarec 7, J. Brkić 7, Janković 7, Vemić 7, Makarić 8, Đorđević 7 (Dimitrijević), Vasilić 7, Marjanović 7.

Z. Krstić

Podrinje - Sloven 10:1 (2:0)

U duelu dva neravnopravna rivala, da su domaćini slavili i sa dvadest golova razlike bilo bi malo.Domaći napadači, pokušavali su  da se ušetaju u gol gostiju, uz to su pokušavali da igraju egzibiciono, pa, zato je konačan rezultat samo 10:1.Još, dok je na golu gostiju stajao golman Der, odbranio je bar pet čistih golova, a kada se povredio, i morao napustiti meč, neiskusni golman Milanović, je bio pošteno izrešetan.

MAČVANSKA MITROVICA: Stadion Podrinja, gledalaca 300, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Petković u 2, Đurđević u 42, 46. i 48, Rogo u 49, Živković u 62, Kabašaj u 64.i Prelić u 78.za Podrinje, Bošković u 50.  minutu za Sloven.

PODRINJE: Relić -, Petković 8 (Pavlović 8), Teodorović 8, A. Radovanović 8, Rogo 8, Đurđević 9 (Kabašaj 8), Živković 8 (Prelić 8), Pantić 8, Arsenović 8, Tomić 8, Mijailović 8.

SLOVEN: Der 7 (Milanović 5), Stanić 5, Batanjski 5, Radišić 5, Topić 5, Bošković 6, Jošić 5, Rakić 5 (Savić 5), Vojčanin 5, Kljajić 5, Petković 5.

M. Drmanović

Prvi maj - Borac (K) 4:0 (1:0)

Rivali, su odigrali pravu prvenstvenu utakmicu. A, domaćin, je mogao, da slavi i ubedljivije.U prvom poluvremenu vredno je istaći gol Radišića iz slobodnog udarca s 25 metara. Lopta je preko živog zida završila u donjem levom uglu golmana.Parada golmana Stanišića samo je ulepšala gol. I u 37. minutu posle povratne lopte Čupeljića, Radišić, je tukao s 30 metara, ali  gloman Stanišić efektno odbranio.

U drugom poluvremenu na scenu je stupio Jež.Prvi gol je postigao glavom posle idealnog centaršuta. A, drugi put je bio strelac, kada je iskoristio idealno dodavanje Radišića. Milojević je postavio konačan rezultat posle brze kontre, koju je poveo Lacković.

RUMA: Igralište Prvog maja, gledalaca 150, sudija Radić (Irig).Strelci: Radišić u 19, Jež u 56. i 70. i Milojević u 85.  minutu. Žuti karton: Stojković (Borac).

PRVI MAJ: Šegavac - (Stanivuković 7), Škondrić 7, Mačvanski 7, Krstić 7 (Popović 7), Jež 8 (Milojević), Radišić 7, Milić 7, Čupeljić 7, Lacković 7, Zec 7 (Šolaja).

BORAC: Stanišić 6 (Ilić), s. Vukajlović 7, B. Samardžić 5 (I. Filipović), ŠĐ. Samardžić 6, Stjepanović 6, D. Samardžić 6, Mirković 6, M. Filipović 6, Stojković 6, D. Vukajlović 6, Ninković 7.

J. Đorđević

Budućnost - Partizan 1:1 (1:0)

Domaćini, bili su bolji rival u toku cele utakmice, posebno, u prvom poluvremenu. Ipak, u nastavku, Simovljević se upisao u listu strelaca iz šuta s 20 metara.A, golman domaćih, Čupić, dobio je opprimio gol iz  skraćenog kornera.

SALAŠ NOĆAJSKI: Stadion Budućnosti, gledalaca 300, sudija Čekičević (Morović).Strelci: Simovljević u 32. za Budućnost,  a V. Petrović u 67.  minutu za Partizan. Žuti kartoni: Đorđić, Stanić (Budućnost), Mlađenović (Partizan).

BUDUĆNOST: D. Čupić 5, Đorđić 6 (Šarac), Dobo 6, V. Simeunović 6, Radosavljević 7, Grujić 7, Zeljković 6, Simovljević 8, Janković 6 (Stanić), Kljajić 6, Mrajanović 8 (Mihajlović).

PARTIZAN: Budaković 8, Petković 6, Jovanović 6, Pavlović 7, Aleksić 6 (Mijić), G. Radović 7, Đurović 7 (Bukorac), Vukolić 7, Mlađenović 6, Dragojević 7, V. Petrović 8, (Savić).

M. Simić

PSK Putinci - Hrtkovci 4:1 (2:0)

Putinčani, su, igrali veoma dobro.I da su napadači domaćih bili malo prisebniji i precizniji, rezultat, bi bio u njihovu korist još ubedljviji. Damjanović, je otvorio seriju golova, iskoristio je idealan centaršut kao na tacni.I, samo je pometnuo glavu na loptu. Marjanović je bio strelac sa nekoliko metara.

PUTINCI: Stadion kraj Kudeljare, gledalaca 100, sudija O. Mitrović (Ruma).Strelci: Damjanović u 5. i 65, Marjanović u 15. i Vukotić u 56. za PSK Putince, a Antonić u 75. minutu. za Hrtkovci. Žuti karton: Stanojević (Hrtkovci).

PSK PUTINCI: Milošević 8, S. Alimpić 7, Zekanović 7, Stoisavljević 7, Brkić 7, Damjanović 8 (Adamović), Marjanović 7, Radanović 7, Ž. Alimpić 7, Vukotić 7 (Jovanov), Tanasković 7 (Mudrić).

HRTKOVCI: Čiča 7, N. Glumčević 6, Stanojević 6, Mitrović 6, Manojlović 6, M. Simovljević 6, Obrovac 6, Antonić 6, Otržan 6, P. Glumčević 6, Pavličević 6.

Č. Jovičić

Jadran - Ljukovo 6:0 (2:0)

Domaćini ubojiti, posebno, u drugom poluvremenu. Na asistenciju Naglića, Rajić, je izblizine matirao Čiču.Opet je Naglić izveo izvanredan centaršut, i sada, je Rajić, loptu, glavom ubacio u mrežu gostiju.

I treći gol Rajić je postigao posle centaršuta.Ali, sada je izvrsno centrirao loptu Kojčinović.Naglić je postigao gol iz penala.

Potom je Pekić, uputio dubinsku loptu, pred gol gostiju, a pre svih stigao je Ivković i bilo je to već 5:0.I, na kraju Kojčinović je petom šutirao loptu, i Grković je bio savladan.

GOLUBINCI: Igralište Jadrana, gledalaca 150, sudija Graovac (Ruma).Strelci: Rajić u 4, 41. i 61, A. Naglić u 67.(iz penala), Ivković u 74. i Kojčinović u 82. minutu. Žuti kartoni: Maletić (Jadran), Poštić (Ljukovo).Crveni karton: Trkulja (Ljukovo).

JADRAN: Čavić 7, Milinković 6, Maletić 6, Stević 7, Vučković 7, Kojčinović 7, Tutek 7 (Vidakov), Rajić 8 (Kovačević 6), Pekić 7, Igrač 7 (Ivković 8), A. Naglić 7.

LJUKOVO: Grković 6, Šuša 6, Trkulja 7, Poštić 6, Simić 6, Živković 7, Mihajlović 7 (Novaković),  Milanović 6, Lukić 6, Marković 6 (Stević), Šestović 6.

D. Đurić

MARTINCI: Borac - Napredak (P) 1:0, RUMA: Prvi maj - Borac (K) 4:0, DONJI TOVARNIK: Sloboda - Graničar (A) 4:0, PUTINCI: PSK Putinci -Hrtkovci 4:1, VRDNIK: Rudar - Železničar 2:3, GOLUBINCI: Jadran -Ljukovo 6:0, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost - Partizan 1:1, MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje - Sloven 10:1.