117.0601
108.4794

Сремска лига: Ноћајци силни у наставку

30.10.2018. 12:36 12:39

Играчи Будућности су дошли до очекиване победе, али тек у другом делу, другог полувремена.

Будућност - Борац (К) 4:1 (1:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Стадион Будућности, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Симовљевић у 37. и 66, Добо у 68. и Г. Симеуновић у 78. за Будућност, а Пјевац у 89.  минуту (из пенала) за Борац.Жути картони: Симовљевић, Кљајић (Будућност), Вукосављевић (Борац).

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Шарац 8, Марјановић 7, Михаиловић 8, Јефтић 8, Јанковић 8, Симовљевић 9 (Сретеновић 8), Петровић 8, Кљајић 8 (Зељковић 8), Г. Симеуновић 8, Добо 8 (Игрић 8).

БОРАЦ: Илић 8, Радовановић 7, Поповић 6, Б. Samaryić 6, Вукосављевић 7, В. Матић 7,  Д. Samaryić 6, Пјевац 8, Стојковић 6 (Кулачин 6), Сремчевић 5 (П. Илић 6), Нинковић 7.

Тада су, постигли три гола преко Симовљевића, Доба и Симеуновића и тако неутралисали све покушаје, незгодних гостију из Кленка, да дођу до повољнијег резултата.

М. Симић

Рудар - Слобода 0:1 (0:0)

ВРДНИК: Стадион Рудара, гледалаца 150, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелац: П. Мајсторовић у 48. минуту. Жути картони: Сантрач (Рудар), Радошевић, В. Нинић, Кнежевић (Слобода).

РУДАР: Пардовицки 7, Дејић 7, Јовановић 7, Сантрач 7, Басара 6, Максимовић 6 (Вишњовски 6), Марковић 6, Достанић 6 (Д .Крстић 6), Д. Крстић 6, Новаковић 7 (Петровић), Гравара 7.

СЛОБОДА: С. Нинић 7, Рагастовац 7, Јоргић 7, Митровић 7, В. Нинић 7 (Гемери), Кордолуп 6 (М. Мајсторовић), Кнежевић 7, П. Мајсторовић 8, Трбовић 6, Радошевић 7, Кресојевић 6.

Лепа фудбалска представа. Врдничани су игрли добро у току целог меча, али су били много непрецизни пред голом гостију. А, гости, могу само да захвале свом вештом, и крајње сретном стрелцу, П. Мајсторићу, који је између два домаћа штопера, постигао гол за победу.

Н. Девић

Купиново - Словен 0:1 (0:0)

КУПИНОВО: Стадион Купинова,  гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелац: Адамовић у 63. минуту. Црвени картони: Балог, Марјановић (Купиново).

КУПИНОВО: Вукашиновић 9, Милутиновић 6, М. Јовановић 6, Будимчић 7, Марјановић 6 (Златко Јовановић 6), Балог 6 (Зоран Јовановић 6), Лукач 9, Васић 6, Станојевић 7, Николић 7, Бошковић 6 (Милијашевић).

СЛОВЕН: Дер 7, Пузић 7, Кљајић 6, Радишић 6, Топић 6, Поповић 6 (Путник), Адамовић 8 (Кондић), Станић 6 (Кајтази), Ракић 7, Ђукнић 7, Вујевић 7.

А, мого срећнији су били гости. Из једне једине праве шансе постигли су и победоносни гол. А, домаћини могу само да жале за својим пропуштеним шансама.Два чиста зицера промашио је Лукач, затим и Бошковић је био у прилици да затресе гостујучу мрежу са неколико метара. Иначе, домаћини су завршили утакмицу са девет играча, јер су црвене картоне зарадили Балог и Марјановић.

Ж. Лукач

Железничар- ПСК Путинци 1:1 (0:0)

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, гледалаца 120, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Кривокућа у 64. за Железничар, а Ивковић у 67. минуту за ПСК Путинце. Жути картони: Катарић, Јуришић, Марјановић (Железничар), Савковић, Кубуровић, Видаковић (ПСК Путинци).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 7, Катарић 7, Марјановић 7, Кривокућа 7, Мрђа 7 (Јањуз 7), Јерковић – (Кекић 7), Јуришић 7, Лукић 7, Костић 7, Ракар 7, Димитријевић 7.

ПСК ПУТИНЦИ:  Милошевић 7, Квочка 7, Кубуровић 7, Јованов 7, Стоисављевић 7, Алимпић 7, Радић 7 (Адамовић 7), Савковић 7 (Видаковић 7), Kolunyić 7, Ивковић 7, Бајић 7 (Катић).

Много, се више очекивало, од дербија. Играо се фудбал, скоро на средини терене, уз мало шанси, и не баш добро суђење. Инђијци су повели тако што су одбили лопту после шута домаћина, а Кривокућа је само покупио лопу и послао у гостујућу мрежу. А, изједначио је Ивковић, изванредним шутем са ивице шеснаестерца.Лопта је погодила малу мрежицу.

И. Ђумић

Доњи Петровци- Борац (М) 3:2 (0:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Пероваца, гледалаца 50, судија Миња Митровић (Ердевик). Стрелци: Вукајловић у 53, Сладоја у 60.и Боснић у 72.за Доње Петровце, Драгојевић у 52.и Жегарац у 85. минуту за Борац.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: С. Јовановић 5 (Башић 6), Путица 7, Девња 7, Диклић 6, Црнокрак 6, Вукајловић 7, Ољача 7 (Сладоја 6), Чворков 7, Н. Јовановић 6 (Боснић 6), Кркобабић 6, Бузаш 7.

БОРАЦ: Јандрић 7, Т. Вулетић 7, Жегарац 7, Н. Вулетић 6, Коњевић 7, Грујичић 6, Ковачевић 6 (Релић 6) Вукадиновић 6, Драгојевић 7, Ерић 6 (Пармаковић 6), Шарчевић 6.

Био је то занимљив и допадљив меч у коме су гости у првом полувремену изненадили добром и борбеном игром. А, у наставку, чак су дошли и у вођство, али је оно трајало само минут.После тога, домаћини су играли много ангажованије, постигли су још два гола и дошли до очекиване победе.

Д. Лејић

Полет - Љуково 0:0

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 80, судија Тодоровић (Инђија). Жути картони: Пејовић, Бркић (Полет), Трипковић, Крстић, Шестовић (Љуково).

ПОЛЕТ: Грковић 7, Милић 8, Бркић 7, Пољак 7, Кнежевић 7, Ружичић 8, Иваниш 7, Пештерац 7 (Кесић), Јовић 7, Тодоровић 7, Пејовић 7.

ЉУКОВО: Мијатовић 7, Ковачевић 7 (Тркуља 7), Марковић 7, Кнежевић 6, Трипковић 7 (Поштић), Милановић 7, Љубинковић 7, Чучковић 7, Бјељац 7 (Караћ 7), Крстић 7, Шестовић 6.

Врло добра утакмица, у којој су се ривали, надмудривали, домаћини су стално нападали, а гости се одлично бранили и на крају своју мрежу сачували.

Б. Рађеновић

Јадран - Напредак (П) 4:2 (1:1)

ГОЛУБИНЦИ: Стадион Јадрана, гледалаца 150, судија Колџић (Никинци).Стрелци: Марковић у 16. (из пенала), 70.и 77.и Рајић у 67.за Јадран, Јанковић у 21.и Макарић у 47.за Напредак.Жути картони: Раденков (Јадран), Бошковић, Василић (Напредак).

ЈАДРАН: Чавић 7, Малетић 7, Булатовић 7, Ј. Којчиновић 7 (Тутек), Милаковић 7 (Кнежевић), Рајић 7, Марковић 9, Пекић 7 (Раденков 7), М. Наглић 7, Бранковић 7, А. Наглић 7.

НАПРЕДАК: Бошковић 6, С. Јовановић 6, Шарец 7, Ивковић 6, Д. Јовановић 6, Јанковић 7, Макарић 7, Скопљак 7, Василић 7, Врачев 6, Димитријевић 6.

Очекивала се рутинска победа играча Јадрана.Али, тако, нису мислили и гости из Попинаца. Јесте да су на крају изгубили, али су играли, доста борбено, и доста су током игре парирали одличним домаћинима.

Р. Ћирић

Партизан - Граничар (А) 7:0 (2:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 50, судија Ћирковић (Стари Бановци). Стрелци: В. Петровић у 36, 50. (из пенала) и 79, Ж. Радовић у 43, Пајић у 79, Трипић у 71.и 84.минути.

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Д. Петровић 7 (Трипић 8), Јовановић 7, Павловић 7, Алексић 7, Пајић 7, В. Петровић 9, Г. Радовић 7, Ђуровић 7 (Ж. Радовић 8), Вуколић 7, Млађеновић 7 (Мирковић).

ГРАНИЧАР: Драган Нединић 5, Андришка 5, М. Миљановић 6, Скакавац 6, Ковачевић 7, Бојанић 7, Суботић 7, Кнежевић 6, Нешковић 6, Симић 5, Дејан Нединић 5.

Заслужена победа домаћина, која, могла бити изражена са још више голова.

Ђ. Дроњак

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Борац (М) 3:2, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Граничар (А) 7:0, ИНЂИЈА: Железничар - ПСК Путинци 1:1. ВРДНИК: Рудар - Слобода 0:1, КУПИНОВО: Купиново - Словен 0:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Љуково 0:0, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Напредак (П) 4:2, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Борац (К) 4:1.