Sremska liga: Noćajci silni u nastavku

30.10.2018. 12:36 12:39

Igrači Budućnosti su došli do očekivane pobede, ali tek u drugom delu, drugog poluvremena.

Budućnost - Borac (K) 4:1 (1:0)

SALAŠ NOĆAJSKI: Stadion Budućnosti, gledalaca 100, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Simovljević u 37. i 66, Dobo u 68. i G. Simeunović u 78. za Budućnost, a Pjevac u 89.  minutu (iz penala) za Borac.Žuti kartoni: Simovljević, Kljajić (Budućnost), Vukosavljević (Borac).

BUDUĆNOST: Jokić 7, Šarac 8, Marjanović 7, Mihailović 8, Jeftić 8, Janković 8, Simovljević 9 (Sretenović 8), Petrović 8, Kljajić 8 (Zeljković 8), G. Simeunović 8, Dobo 8 (Igrić 8).

BORAC: Ilić 8, Radovanović 7, Popović 6, B. Samaryić 6, Vukosavljević 7, V. Matić 7,  D. Samaryić 6, Pjevac 8, Stojković 6 (Kulačin 6), Sremčević 5 (P. Ilić 6), Ninković 7.

Tada su, postigli tri gola preko Simovljevića, Doba i Simeunovića i tako neutralisali sve pokušaje, nezgodnih gostiju iz Klenka, da dođu do povoljnijeg rezultata.

M. Simić

Rudar - Sloboda 0:1 (0:0)

VRDNIK: Stadion Rudara, gledalaca 150, sudija Manojlović (Sremska Mitrovica). Strelac: P. Majstorović u 48. minutu. Žuti kartoni: Santrač (Rudar), Radošević, V. Ninić, Knežević (Sloboda).

RUDAR: Pardovicki 7, Dejić 7, Jovanović 7, Santrač 7, Basara 6, Maksimović 6 (Višnjovski 6), Marković 6, Dostanić 6 (D .Krstić 6), D. Krstić 6, Novaković 7 (Petrović), Gravara 7.

SLOBODA: S. Ninić 7, Ragastovac 7, Jorgić 7, Mitrović 7, V. Ninić 7 (Gemeri), Kordolup 6 (M. Majstorović), Knežević 7, P. Majstorović 8, Trbović 6, Radošević 7, Kresojević 6.

Lepa fudbalska predstava. Vrdničani su igrli dobro u toku celog meča, ali su bili mnogo neprecizni pred golom gostiju. A, gosti, mogu samo da zahvale svom veštom, i krajnje sretnom strelcu, P. Majstoriću, koji je između dva domaća štopera, postigao gol za pobedu.

N. Dević

Kupinovo - Sloven 0:1 (0:0)

KUPINOVO: Stadion Kupinova,  gledalaca 100, sudija Dujić (Sremska Mitrovica). Strelac: Adamović u 63. minutu. Crveni kartoni: Balog, Marjanović (Kupinovo).

KUPINOVO: Vukašinović 9, Milutinović 6, M. Jovanović 6, Budimčić 7, Marjanović 6 (Zlatko Jovanović 6), Balog 6 (Zoran Jovanović 6), Lukač 9, Vasić 6, Stanojević 7, Nikolić 7, Bošković 6 (Milijašević).

SLOVEN: Der 7, Puzić 7, Kljajić 6, Radišić 6, Topić 6, Popović 6 (Putnik), Adamović 8 (Kondić), Stanić 6 (Kajtazi), Rakić 7, Đuknić 7, Vujević 7.

A, mogo srećniji su bili gosti. Iz jedne jedine prave šanse postigli su i pobedonosni gol. A, domaćini mogu samo da žale za svojim propuštenim šansama.Dva čista zicera promašio je Lukač, zatim i Bošković je bio u prilici da zatrese gostujuču mrežu sa nekoliko metara. Inače, domaćini su završili utakmicu sa devet igrača, jer su crvene kartone zaradili Balog i Marjanović.

Ž. Lukač

Železničar- PSK Putinci 1:1 (0:0)

INĐIJA: Stadion u Inđiji, gledalaca 120, sudija R. Petrović (Sremska Mitrovica). Strelci: Krivokuća u 64. za Železničar, a Ivković u 67. minutu za PSK Putince. Žuti kartoni: Katarić, Jurišić, Marjanović (Železničar), Savković, Kuburović, Vidaković (PSK Putinci).

ŽELEZNIČAR: Milinović 7, Katarić 7, Marjanović 7, Krivokuća 7, Mrđa 7 (Janjuz 7), Jerković – (Kekić 7), Jurišić 7, Lukić 7, Kostić 7, Rakar 7, Dimitrijević 7.

PSK PUTINCI:  Milošević 7, Kvočka 7, Kuburović 7, Jovanov 7, Stoisavljević 7, Alimpić 7, Radić 7 (Adamović 7), Savković 7 (Vidaković 7), Kolunyić 7, Ivković 7, Bajić 7 (Katić).

Mnogo, se više očekivalo, od derbija. Igrao se fudbal, skoro na sredini terene, uz malo šansi, i ne baš dobro suđenje. Inđijci su poveli tako što su odbili loptu posle šuta domaćina, a Krivokuća je samo pokupio lopu i poslao u gostujuću mrežu. A, izjednačio je Ivković, izvanrednim šutem sa ivice šesnaesterca.Lopta je pogodila malu mrežicu.

I. Đumić

Donji Petrovci- Borac (M) 3:2 (0:0)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Perovaca, gledalaca 50, sudija Minja Mitrović (Erdevik). Strelci: Vukajlović u 53, Sladoja u 60.i Bosnić u 72.za Donje Petrovce, Dragojević u 52.i Žegarac u 85. minutu za Borac.

DONJI PETROVCI: S. Jovanović 5 (Bašić 6), Putica 7, Devnja 7, Diklić 6, Crnokrak 6, Vukajlović 7, Oljača 7 (Sladoja 6), Čvorkov 7, N. Jovanović 6 (Bosnić 6), Krkobabić 6, Buzaš 7.

BORAC: Jandrić 7, T. Vuletić 7, Žegarac 7, N. Vuletić 6, Konjević 7, Grujičić 6, Kovačević 6 (Relić 6) Vukadinović 6, Dragojević 7, Erić 6 (Parmaković 6), Šarčević 6.

Bio je to zanimljiv i dopadljiv meč u kome su gosti u prvom poluvremenu iznenadili dobrom i borbenom igrom. A, u nastavku, čak su došli i u vođstvo, ali je ono trajalo samo minut.Posle toga, domaćini su igrali mnogo angažovanije, postigli su još dva gola i došli do očekivane pobede.

D. Lejić

Polet - Ljukovo 0:0

NOVI KARLOVCI: Igralište Poleta, gledalaca 80, sudija Todorović (Inđija). Žuti kartoni: Pejović, Brkić (Polet), Tripković, Krstić, Šestović (Ljukovo).

POLET: Grković 7, Milić 8, Brkić 7, Poljak 7, Knežević 7, Ružičić 8, Ivaniš 7, Pešterac 7 (Kesić), Jović 7, Todorović 7, Pejović 7.

LJUKOVO: Mijatović 7, Kovačević 7 (Trkulja 7), Marković 7, Knežević 6, Tripković 7 (Poštić), Milanović 7, Ljubinković 7, Čučković 7, Bjeljac 7 (Karać 7), Krstić 7, Šestović 6.

Vrlo dobra utakmica, u kojoj su se rivali, nadmudrivali, domaćini su stalno napadali, a gosti se odlično branili i na kraju svoju mrežu sačuvali.

B. Rađenović

Jadran - Napredak (P) 4:2 (1:1)

GOLUBINCI: Stadion Jadrana, gledalaca 150, sudija Koldžić (Nikinci).Strelci: Marković u 16. (iz penala), 70.i 77.i Rajić u 67.za Jadran, Janković u 21.i Makarić u 47.za Napredak.Žuti kartoni: Radenkov (Jadran), Bošković, Vasilić (Napredak).

JADRAN: Čavić 7, Maletić 7, Bulatović 7, J. Kojčinović 7 (Tutek), Milaković 7 (Knežević), Rajić 7, Marković 9, Pekić 7 (Radenkov 7), M. Naglić 7, Branković 7, A. Naglić 7.

NAPREDAK: Bošković 6, S. Jovanović 6, Šarec 7, Ivković 6, D. Jovanović 6, Janković 7, Makarić 7, Skopljak 7, Vasilić 7, Vračev 6, Dimitrijević 6.

Očekivala se rutinska pobeda igrača Jadrana.Ali, tako, nisu mislili i gosti iz Popinaca. Jeste da su na kraju izgubili, ali su igrali, dosta borbeno, i dosta su tokom igre parirali odličnim domaćinima.

R. Ćirić

Partizan - Graničar (A) 7:0 (2:0)

VITOJEVCI: Igralište Partizana, gledalaca 50, sudija Ćirković (Stari Banovci). Strelci: V. Petrović u 36, 50. (iz penala) i 79, Ž. Radović u 43, Pajić u 79, Tripić u 71.i 84.minuti.

PARTIZAN: Stajčić 7, D. Petrović 7 (Tripić 8), Jovanović 7, Pavlović 7, Aleksić 7, Pajić 7, V. Petrović 9, G. Radović 7, Đurović 7 (Ž. Radović 8), Vukolić 7, Mlađenović 7 (Mirković).

GRANIČAR: Dragan Nedinić 5, Andriška 5, M. Miljanović 6, Skakavac 6, Kovačević 7, Bojanić 7, Subotić 7, Knežević 6, Nešković 6, Simić 5, Dejan Nedinić 5.

Zaslužena pobeda domaćina, koja, mogla biti izražena sa još više golova.

Đ. Dronjak

DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Borac (M) 3:2, VITOJEVCI: Partizan - Graničar (A) 7:0, INĐIJA: Železničar - PSK Putinci 1:1. VRDNIK: Rudar - Sloboda 0:1, KUPINOVO: Kupinovo - Sloven 0:1, NOVI KARLOVCI: Polet - Ljukovo 0:0, GOLUBINCI: Jadran - Napredak (P) 4:2, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost - Borac (K) 4:1.