Сомборска лига: Јуниорима прија вештачка трава

15.11.2017. 11:19 11:21

Фудбалери Старог града доживели су други пораз ове јесени.

Стари град - Хајдук јуниор 1:2 (0:2)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца : 170, судија: П. Врачар (Сомбор), стрелци: Ковачевић у 90. минуту за Стари Град, а Вујимиловић у 22. и Фуртула у 38. минуту за Хајдук јуниор. Жути картони: Божин,Трифуновић (Хајдук Јуниор).

СТАРИ ГРАД: Ђурковић, М. Валентик, Б. Лукач, Трифуновић, Гајдобрански, Ковачевић, Божин, Зељко, Ахметовић, И. Лукач, С. Валентик (Б. Вујовић).

ХАЈДУК ЈУНИОРА: Радмановић, Веселиновић, Јањић, Ланчузанин, Савић (Драганић), Ф. Вујовић, Вујмиловић (Дрпљанин), Фуртула, Кулић (Јовић),Данојевић, Пејаковић.

После лидера Станишића, на терену са вештачком травом, победу забележили су млади и полетни Куљани.

Ђ. Ш. - Ђ. К.

Војводина (Т) - Будућност (П) 2:1 (0:0)

ТОВАРИШЕВО: Стадион СЦ Миладин Вујин, гледалаца:300, судија: Нађ (Руски Крстур), стрелци: Г. Станојев у 68. и  Вучић у 74. за Војводину, а Зивић ( из једанаестерца) у 86 минуту за Будућност. Жути картони: Д. Николић ( Војводина), а Максимовић, Данилов, Абаџић,Мишковић, Бачанов (Будућност).

ВОЈВОДИНА (Т): Дукић, Вучић, Рамић, Ранисављев, Тури, Цвијић, Г.Станојев, Миличевић (М.Јоваов), Д.Николић (Миловано9, Вујановић, М. Станојев.

БУДУЋНОСТ (П): Abayić, Зивковић(Зивић), Мишковић, Вјетровић, Бачанов, Тодић, Јадрић, Данилов, Јанковић, Козомора, Алимпић (Максимовић).

У комшијском дербију, у Товаришево, оно главно догађало се у другој половини другог полувремена. У интервалу од шест минута луцидни Гојко Станојев и присебни  Вучић обезбедили су су капиталну предност домаћем тиму и велику радост својим верним симпатизерима.

Резервиста Слободан Зивић, у финишу меча, оправдао је свој улазак у игру и постигао је почасни погодак за госте.

Ђ. Штрбац

Кула - Славија 4:0, Стари град - Хајдук јуниор 1:2, Станишић - Русин 5:1, Липар - Младост (К) 4:0, Војводина - Будућност (П) 2:1, Црвенка - ЖАК 4:0, Будућност (М) - Крила Крајине 0:0, Херцеговац - Борац (БГ) 2:0.