Somborska liga: Juniorima prija veštačka trava

15.11.2017. 11:19 11:21

Fudbaleri Starog grada doživeli su drugi poraz ove jeseni.

Stari grad - Hajduk junior 1:2 (0:2)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca : 170, sudija: P. Vračar (Sombor), strelci: Kovačević u 90. minutu za Stari Grad, a Vujimilović u 22. i Furtula u 38. minutu za Hajduk junior. Žuti kartoni: Božin,Trifunović (Hajduk Junior).

STARI GRAD: Đurković, M. Valentik, B. Lukač, Trifunović, Gajdobranski, Kovačević, Božin, Zeljko, Ahmetović, I. Lukač, S. Valentik (B. Vujović).

HAJDUK JUNIORA: Radmanović, Veselinović, Janjić, Lančuzanin, Savić (Draganić), F. Vujović, Vujmilović (Drpljanin), Furtula, Kulić (Jović),Danojević, Pejaković.

Posle lidera Stanišića, na terenu sa veštačkom travom, pobedu zabeležili su mladi i poletni Kuljani.

Đ. Š. - Đ. K.

Vojvodina (T) - Budućnost (P) 2:1 (0:0)

TOVARIŠEVO: Stadion SC Miladin Vujin, gledalaca:300, sudija: Nađ (Ruski Krstur), strelci: G. Stanojev u 68. i  Vučić u 74. za Vojvodinu, a Zivić ( iz jedanaesterca) u 86 minutu za Budućnost. Žuti kartoni: D. Nikolić ( Vojvodina), a Maksimović, Danilov, Abadžić,Mišković, Bačanov (Budućnost).

VOJVODINA (T): Dukić, Vučić, Ramić, Ranisavljev, Turi, Cvijić, G.Stanojev, Miličević (M.Jovaov), D.Nikolić (Milovano9, Vujanović, M. Stanojev.

BUDUĆNOST (P): Abayić, Zivković(Zivić), Mišković, Vjetrović, Bačanov, Todić, Jadrić, Danilov, Janković, Kozomora, Alimpić (Maksimović).

U komšijskom derbiju, u Tovariševo, ono glavno događalo se u drugoj polovini drugog poluvremena. U intervalu od šest minuta lucidni Gojko Stanojev i prisebni  Vučić obezbedili su su kapitalnu prednost domaćem timu i veliku radost svojim vernim simpatizerima.

Rezervista Slobodan Zivić, u finišu meča, opravdao je svoj ulazak u igru i postigao je počasni pogodak za goste.

Đ. Štrbac

Kula - Slavija 4:0, Stari grad - Hajduk junior 1:2, Stanišić - Rusin 5:1, Lipar - Mladost (K) 4:0, Vojvodina - Budućnost (P) 2:1, Crvenka - ŽAK 4:0, Budućnost (M) - Krila Krajine 0:0, Hercegovac - Borac (BG) 2:0.