СОМБОР, ПРВИ РАЗРЕД:  Три гола Милоша Мијатовића

25.10.2023. 16:33 16:35
Извор: Dnevnik.rs

Домаћи тим је остварио лагану победу против слабе екипе из Светозар Милетића.

ОФК Оџаци - Јединство Лемеш 4:0 (3:0)

ОЏАЦИ: Стадион Грбавица, гледалаца 150, судија: Леђенац (Кула), стрелци: Мијатовић у 16. 25. и 35. и Васиљевић у 72. минуту. Жути картони: Лазић (ОФК Оџаци), Текењеш, Никшић, Кањо, Молнар (Јединство Лемеш).

ОФК ОЏАЦИ: Кронић, Кања, Секулић, Лазић (Остојић), Виг, Јовановић (Митић), Божичић (Денчић), Васиљевић, Лопушина (Илић), Цветковић, Мијатовић.

ЈЕДИНСТВО ЛЕМЕШ: Текењеш, Пешић, Ђинић, Никшић, Орсић, Радека, Млинар (Кусић), Штефко (Шапош), Секулић, Молнар, Кањо.

Током читавог меча црвено-бели са Грбавице су имали теренску иницијативу и успели су да постигну четири гола, мада је победа могла бити и убедљивија. Са три поготка исткао се голгетер домаћина Милош Мијатовић. Четврти гол дело је искусног Немање Васиљевића у 72. минуту утакмице. Гости без повољне прилике за постизање поготка.

С. Јовин

Табела и резултати:

Полет (Р) - Борац 0:4, Полет (С) - Кордун 2:1, ОФК Оџаци _ Јединство Лемеш 4:0, Задругар - Алекса Шантић 1:0, Тереквеш - Омладинац 1:3, Динамо - Младост 2:0.