SOMBOR, PRVI RAZRED:  Tri gola Miloša Mijatovića

25.10.2023. 16:33 16:35
Izvor: Dnevnik.rs

Domaći tim je ostvario laganu pobedu protiv slabe ekipe iz Svetozar Miletića.

OFK Odžaci - Jedinstvo Lemeš 4:0 (3:0)

ODŽACI: Stadion Grbavica, gledalaca 150, sudija: Leđenac (Kula), strelci: Mijatović u 16. 25. i 35. i Vasiljević u 72. minutu. Žuti kartoni: Lazić (OFK Odžaci), Tekenješ, Nikšić, Kanjo, Molnar (Jedinstvo Lemeš).

OFK ODŽACI: Kronić, Kanja, Sekulić, Lazić (Ostojić), Vig, Jovanović (Mitić), Božičić (Denčić), Vasiljević, Lopušina (Ilić), Cvetković, Mijatović.

JEDINSTVO LEMEŠ: Tekenješ, Pešić, Đinić, Nikšić, Orsić, Radeka, Mlinar (Kusić), Štefko (Šapoš), Sekulić, Molnar, Kanjo.

Tokom čitavog meča crveno-beli sa Grbavice su imali terensku inicijativu i uspeli su da postignu četiri gola, mada je pobeda mogla biti i ubedljivija. Sa tri pogotka istkao se golgeter domaćina Miloš Mijatović. Četvrti gol delo je iskusnog Nemanje Vasiljevića u 72. minutu utakmice. Gosti bez povoljne prilike za postizanje pogotka.

S. Jovin

Tabela i rezultati:

Polet (R) - Borac 0:4, Polet (S) - Kordun 2:1, OFK Odžaci _ Jedinstvo Lemeš 4:0, Zadrugar - Aleksa Šantić 1:0, Terekveš - Omladinac 1:3, Dinamo - Mladost 2:0.