11.09.2024. 18:58 19:02
динамо
Извор: ФК Динамо из Бачког Брега

ЧСК Пивара  - Динамо (ББ) 1:8 (1:4)

ЧЕЛАРЕВО: Стадион ЧСК Пиваре, гледалаца: 200, судија: Ј.Јериловић(Апатин), стрелци: Шовен у 32. за ЧСК Пивару, а Чвокић у 22. и у 54., Р. Јовановић у 26. у 44. и у 55., Шарић у 36.  и у 48. и Богуновић у 83. минуту, жути картон: Ф.Ђумић(ЧСК Пивара).

ЧСК ПИВАРА: М. Танкосић, Милошевић, Вулевић, Ф. Ђумић, В. Пилиповић, Д. Илеш, Секулић, Лабус, Шовен, Вранеш, М. Илеш (Мајсторовић).

ДИНАМО: И. Молнар(М. Кусић), Миличевић (Крмар), Ковачев, Радичев (Кризманић), Р. Јовановић, Богуновић, Матијаш, Лишчевић, Павин (Љуштина), Шарић, Чвокић.

Доживели су фијаско фудбалери ЧСК Пиваре.

Ђ. Шт.

БСК - Липар 1:3 (0:0)

БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија. Ђурђевић (Сомбор), стрелци: Божић у 70. за БСК. Јанковић у 61. и 90. Комазец у 81. минуту за Липар. Жути картони: Медић, Веиновић (БСК), Андић, Мићиженски (Липар)

БСК: Лагунџин 6, Ђуђевић 6,5, Божић 7,5, Вејиновић 6 (Никић 6), Агбаба 6,5, Станковић 6, Медић 6 (Илић 6), Бјелић 6 (Радаковић 6,5), Павков 6,5,Дивљак 6,5, Зеленовић 7.

ЛИПАР: Ступар 8, Сич Додиш 7 (Калуђеровић 6,5), Авдаловић 7, Комазец 7, Маћиженски 7,5, Шеган 6,5, Кандић 6 (Савић 6,5), Јовановић 7, Бодоњи 6,5, Стевановић 6,5 (Басарић), Јанковић 8.

Домаћин је пружио нешто слабију игру, а гости су то искористили, стрпљиво чекали своје шансе и однели бодове

А. Чичић

Борац (О) - Херцеговац 5:2 (3:1)

ОБРОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 250, судија: Д. Карановић (Бачка Паланка), стрелци: Гајић у 6. (из пенала) и 21. Јандрић у 37. Бељин у 72. и Радивојков у 84. за Борац, а Бајат у 44. и Зуровац у 74. минуту за Херцеговац. Жути картон: Ерор (Херцеговац).

БОРАЦ: Клисарић 7, Јандрић 7, Н. Козомора 7 (Бељин 8), Гајић 8, Радивојков 8, М. Козомора 8, Станишић 8, Радман 7 (С. Станковић 7), Ћосић 7 (Миловац 7), Ковачевић 7, Влаисављевић 7 (Гламочанин 7).

ХЕРЦЕГОВАЦ:  Ерор 8, Рауковић 6, Б. Козомора 7, Ђурасовић 7, Бешановић 7, Бајат 7, В. Бајин 6, Николић 7 (Ђуровић 7), Д. Бајин 7, Лукић 7, Тривуновић 7.

Домаћи играчи су били бољи .  Мирко Гајић је са два гола у раној фази утакмице практично решио победника. домаће.

Б. Гајић

Славија (П) - ЖАК 1:0 (0:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца: 200, судија: Н. Манић (Каравуково), стрелац: Шустер у 79. минуту, жути картони: Властислав Кухта, Бенка, Денис Шустер, Секеруш, резервни играч Мирослав Салчак(Славија), а Ловрић, Шимунов (ЖАК).

СЛАВИЈА (П): Давид Шустер, Владислав Кухта (Нимет), Бенка (Чобрда), Заскалицки, Марио Салчак, Петровић, Денис Шустер, Болехрадски, Секеруш (Забунов), Грња, Валихора.

ЖАК: Михаило Марковић, Хорват (Вулин), Ловрић, Шимунов(Смоловић), Дрвар, Батинић,

Михајло Марковић(Шарчански), Крстић, Чуљак, Макар, Гргић.

Млађани Денис Шустер постигао је гол одлуке, маниром искусног голгетера.

Ђ. Шт.

Русин - Кривањ 2: 1 (1: 0)

РУСКИ КРСТУР: Игралиште Русина, гледалаца: 200, судија: С. Станишић (Бачка Паланка), стрелци: Гајић (аутогол) у 32.  и Јухик у 74. за Русин, а Кончар у 52. минуту за Кривањ, жути картони: Марковић, Јухик, И. Јовановић, Чернок, Чапко (Русин), а Алекси, Савин (Кривањ).

РУСИН: М. Нађ, С. Тома, Холик, А. Кочиш, В. Нађ, Марковић, Јухик, Сајанковић (Чапко), Иличић (Будински), И. Јовановић (Планчак), Чернок (Павловић).

КРИВАЊ: В. Бугарски, Мијатовић, Ковачевић, Вићентијевић, Кућенич (Савин), Павлов, Алекси, Љ. Јованов (Кончар), Гајић, Хашка, Никић,

Виспрени Денис Јухик савладао је голмана Селенчана Васу Бугарског и донео је нова три бода Русину. Према свему приказаном, то је и реалан исход.

Ђ. Шт.

Раванград -Будућност (Г) 0:2 (0:1)

СОМБОР: Градски стадион, гледалаца: 300, судија: П. Вујић(Кула), стрелци: В. Хрњез у 40.и Адамек (из једанаестерца) у 89. минуту,  жути картони: А. Хорват, Продановић, Видаковић, Лазић, Вуковић. Манчић (Раванград), црвени картон: Манчић(Раванград) у 89.минуту.

РАВАНГРАД: А. Хорват, Вулетић, Продановић, Јеротијевић, Бељански (Вуковић), Лакић (Сладојевић), Манчић, Видаковић, Мазињањин, Праштало (Кезић), Лазић.

БУДУЋНОСТ (Г): Ђ. Крндија, В. Хрњез

(Радивојевић), Леђанац, Срнка, Жембери, Липтак(Инђић), Тасић, Немет, Адамек, Миланов, Медић.

Фудбалери домаћег тима пружили су снажан отпор фавориту из Гложана.

Ђ. Шт.

Црвенка - Крила Крајине 3:2, Борац (О) - Херцеговац 5:2, БСК - Липар 1:3, Русин - Кривањ 2:1, Славија - ЖАК 1:0, ЧСК Пивара - Динамо 1:8, Раднички (С) - Будућност (М) 2:3, Раванград - Будућност (Г) 0:2.

1. Будућ. (М)     4      4      0      0      14:2  12

2. Будућ. (Г)      4      4      0      0      13:2  12

3. Липар   4      4      0      0      15:6  12

4. Динамо  4      3      0      1      18:6  9

5. Борац (О)      4      3      0      1      9:5   9

6. Црвенка        4      2      0      2      14:10        6

7. Кр. Крајине   4      2      0      2      10:7  6

8. Раднич.(С)     4      2      0      2      11:10        6