11.09.2024. 18:58 19:02
динамо
Izvor: FK Dinamo iz Bačkog Brega

ČSK Pivara  - Dinamo (BB) 1:8 (1:4)

ČELAREVO: Stadion ČSK Pivare, gledalaca: 200, sudija: J.Jerilović(Apatin), strelci: Šoven u 32. za ČSK Pivaru, a Čvokić u 22. i u 54., R. Jovanović u 26. u 44. i u 55., Šarić u 36.  i u 48. i Bogunović u 83. minutu, žuti karton: F.Đumić(ČSK Pivara).

ČSK PIVARA: M. Tankosić, Milošević, Vulević, F. Đumić, V. Pilipović, D. Ileš, Sekulić, Labus, Šoven, Vraneš, M. Ileš (Majstorović).

DINAMO: I. Molnar(M. Kusić), Miličević (Krmar), Kovačev, Radičev (Krizmanić), R. Jovanović, Bogunović, Matijaš, Liščević, Pavin (Ljuština), Šarić, Čvokić.

Doživeli su fijasko fudbaleri ČSK Pivare.

Đ. Št.

BSK - Lipar 1:3 (0:0)

BAČKI BRESTOVAC: Igralište BSK-a, gledalaca 150, sudija. Đurđević (Sombor), strelci: Božić u 70. za BSK. Janković u 61. i 90. Komazec u 81. minutu za Lipar. Žuti kartoni: Medić, Veinović (BSK), Andić, Mićiženski (Lipar)

BSK: Lagundžin 6, Đuđević 6,5, Božić 7,5, Vejinović 6 (Nikić 6), Agbaba 6,5, Stanković 6, Medić 6 (Ilić 6), Bjelić 6 (Radaković 6,5), Pavkov 6,5,Divljak 6,5, Zelenović 7.

LIPAR: Stupar 8, Sič Dodiš 7 (Kaluđerović 6,5), Avdalović 7, Komazec 7, Maćiženski 7,5, Šegan 6,5, Kandić 6 (Savić 6,5), Jovanović 7, Bodonji 6,5, Stevanović 6,5 (Basarić), Janković 8.

Domaćin je pružio nešto slabiju igru, a gosti su to iskoristili, strpljivo čekali svoje šanse i odneli bodove

A. Čičić

Borac (O) - Hercegovac 5:2 (3:1)

OBROVAC: Igralište Borca, gledalaca 250, sudija: D. Karanović (Bačka Palanka), strelci: Gajić u 6. (iz penala) i 21. Jandrić u 37. Beljin u 72. i Radivojkov u 84. za Borac, a Bajat u 44. i Zurovac u 74. minutu za Hercegovac. Žuti karton: Eror (Hercegovac).

BORAC: Klisarić 7, Jandrić 7, N. Kozomora 7 (Beljin 8), Gajić 8, Radivojkov 8, M. Kozomora 8, Stanišić 8, Radman 7 (S. Stanković 7), Ćosić 7 (Milovac 7), Kovačević 7, Vlaisavljević 7 (Glamočanin 7).

HERCEGOVAC:  Eror 8, Rauković 6, B. Kozomora 7, Đurasović 7, Bešanović 7, Bajat 7, V. Bajin 6, Nikolić 7 (Đurović 7), D. Bajin 7, Lukić 7, Trivunović 7.

Domaći igrači su bili bolji .  Mirko Gajić je sa dva gola u ranoj fazi utakmice praktično rešio pobednika. domaće.

B. Gajić

Slavija (P) - ŽAK 1:0 (0:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca: 200, sudija: N. Manić (Karavukovo), strelac: Šuster u 79. minutu, žuti kartoni: Vlastislav Kuhta, Benka, Denis Šuster, Sekeruš, rezervni igrač Miroslav Salčak(Slavija), a Lovrić, Šimunov (ŽAK).

SLAVIJA (P): David Šuster, Vladislav Kuhta (Nimet), Benka (Čobrda), Zaskalicki, Mario Salčak, Petrović, Denis Šuster, Bolehradski, Sekeruš (Zabunov), Grnja, Valihora.

ŽAK: Mihailo Marković, Horvat (Vulin), Lovrić, Šimunov(Smolović), Drvar, Batinić,

Mihajlo Marković(Šarčanski), Krstić, Čuljak, Makar, Grgić.

Mlađani Denis Šuster postigao je gol odluke, manirom iskusnog golgetera.

Đ. Št.

Rusin - Krivanj 2: 1 (1: 0)

RUSKI KRSTUR: Igralište Rusina, gledalaca: 200, sudija: S. Stanišić (Bačka Palanka), strelci: Gajić (autogol) u 32.  i Juhik u 74. za Rusin, a Končar u 52. minutu za Krivanj, žuti kartoni: Marković, Juhik, I. Jovanović, Černok, Čapko (Rusin), a Aleksi, Savin (Krivanj).

RUSIN: M. Nađ, S. Toma, Holik, A. Kočiš, V. Nađ, Marković, Juhik, Sajanković (Čapko), Iličić (Budinski), I. Jovanović (Plančak), Černok (Pavlović).

KRIVANJ: V. Bugarski, Mijatović, Kovačević, Vićentijević, Kućenič (Savin), Pavlov, Aleksi, LJ. Jovanov (Končar), Gajić, Haška, Nikić,

Vispreni Denis Juhik savladao je golmana Selenčana Vasu Bugarskog i doneo je nova tri boda Rusinu. Prema svemu prikazanom, to je i realan ishod.

Đ. Št.

Ravangrad -Budućnost (G) 0:2 (0:1)

SOMBOR: Gradski stadion, gledalaca: 300, sudija: P. Vujić(Kula), strelci: V. Hrnjez u 40.i Adamek (iz jedanaesterca) u 89. minutu,  žuti kartoni: A. Horvat, Prodanović, Vidaković, Lazić, Vuković. Mančić (Ravangrad), crveni karton: Mančić(Ravangrad) u 89.minutu.

RAVANGRAD: A. Horvat, Vuletić, Prodanović, Jerotijević, Beljanski (Vuković), Lakić (Sladojević), Mančić, Vidaković, Mazinjanjin, Praštalo (Kezić), Lazić.

BUDUĆNOST (G): Đ. Krndija, V. Hrnjez

(Radivojević), Leđanac, Srnka, Žemberi, Liptak(Inđić), Tasić, Nemet, Adamek, Milanov, Medić.

Fudbaleri domaćeg tima pružili su snažan otpor favoritu iz Gložana.

Đ. Št.

Crvenka - Krila Krajine 3:2, Borac (O) - Hercegovac 5:2, BSK - Lipar 1:3, Rusin - Krivanj 2:1, Slavija - ŽAK 1:0, ČSK Pivara - Dinamo 1:8, Radnički (S) - Budućnost (M) 2:3, Ravangrad - Budućnost (G) 0:2.

1. Buduć. (M)     4      4      0      0      14:2  12

2. Buduć. (G)      4      4      0      0      13:2  12

3. Lipar   4      4      0      0      15:6  12

4. Dinamo  4      3      0      1      18:6  9

5. Borac (O)      4      3      0      1      9:5   9

6. Crvenka        4      2      0      2      14:10        6

7. Kr. Krajine   4      2      0      2      10:7  6

8. Radnič.(S)     4      2      0      2      11:10        6