105.2585

Партизан савладао Младост ГАТ: Северина ДВА ПУТА У МРЕЖУ (фото)

20.07.2023. 19:39 22:21
Извор: ФК Партизан/М. Тодоровић

Фудбалери Партизана Били СУ бољи од екипе Младост ГАТ-а са 3:1 у пријатељском мечу који је био затворен за јавност, а одиграо се на терену Телеоптика.

Црно-бели су овај меч одиграли без публике.

Партизан је у првом полувремену постигао и коначан резултат. Одличну партију имао Ксандер Северина, придошлица из Холандије који је постигао два гола у првих пола сата игре, док је у другом полувремену одмарао.

Поред њега, стрелац је био и Кристијан Белић, док је једини погодак за Младост ГАТ постигао Кокановић у 24. минуту сусрета.

Партизан је у ову утакмицу ушао у веома јаком саставу, а док је тим играо, остали су тренирали поред. Црно-бели су наступили у формацији 4-2-3-1, а састав су чинили: Поповић - Филиповић, Илић, Марковић, Антић - Шћекић, Белић - Северина, Natho, Трифуновић - Павловић.

На другој страни је ГАТ такође мењао тим, а стартовали су: Елесин - Дробњак, Илић, Керкез, Кокановић - Поповић, Јездовић, Балабановић, Илић - Вујаклија и Ковачев.