Partizan savladao Mladost GAT: Severina DVA PUTA U MREŽU (foto)

20.07.2023. 19:39 22:21
Izvor: FK Partizan/M. Todorović

Fudbaleri Partizana Bili SU bolji od ekipe Mladost GAT-a sa 3:1 u prijateljskom meču koji je bio zatvoren za javnost, a odigrao se na terenu Teleoptika.

Crno-beli su ovaj meč odigrali bez publike.

Partizan je u prvom poluvremenu postigao i konačan rezultat. Odličnu partiju imao Ksander Severina, pridošlica iz Holandije koji je postigao dva gola u prvih pola sata igre, dok je u drugom poluvremenu odmarao.

Pored njega, strelac je bio i Kristijan Belić, dok je jedini pogodak za Mladost GAT postigao Kokanović u 24. minutu susreta.

Partizan je u ovu utakmicu ušao u veoma jakom sastavu, a dok je tim igrao, ostali su trenirali pored. Crno-beli su nastupili u formaciji 4-2-3-1, a sastav su činili: Popović - Filipović, Ilić, Marković, Antić - Šćekić, Belić - Severina, Natho, Trifunović - Pavlović.

Na drugoj strani je GAT takođe menjao tim, a startovali su: Elesin - Drobnjak, Ilić, Kerkez, Kokanović - Popović, Jezdović, Balabanović, Ilić - Vujaklija i Kovačev.