117.0614
108.3501

ОПШТИНСКА ЛИГА – ШИД Омладинац (Б) - Сремац 1:4 (0:2)

22.05.2019. 12:27 12:31

У Батровцима се играо доста добар фудбал. Домаћини су пружили снажан отпор фаворизованим гостима. Али искусни гости ипак су лако постизали голове.

БАТРОВЦИ: Стадион Омладинца, гледалаца 50, судија Кончар (Ердевик).Стрелци: Ж. Малешевић у 70. за Омладинац, а Миличић у 16, Леваја у 44, Влаисављевић у 65. и Мијатовић у 88. минуту за Сремац. Жути картон: Будимир (Сремац).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Веиновић 7, Мијатовић 7, Лазић 6, Рукавина 7, Симић 7 (Влаисављевић),  Смајић 7, Дујаковић 7 (Сарић), Ж. Малешевић 7, Теслић 7, Фаркаш 7.

СРЕМАЦ: Гледић 9, Вранов 8, Остојић 8, Леваја 8 (Мијатовић 8), Јанковић 8 (Влаисављевић 8),Субић 8 (Чалић 8), Миличић 8 (Будимир 7), З. Смјајић 8, Ненадовић 7, Н. Смајић 8.

Г. Павловић

Борац (И) - Граничар (Ј) 0:2 (0:1)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 30, судија Васиљевић (Адашевци).Стрелци: Стевић у 38. и И. Ђурић у 47.минуту.

БОРАЦ: М. Ђурић 7, Николић 6 (Степановић 6), Сарапа 6, И. Филиповић 6, Д.Филиповић 7, Пејић 6, Стојшић 7, Панић 6, Сарап 6 (Симеуновић), Медић 7, Тривић 6 (Симић 6).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 7, С. Ђурић 8, Д. Јовић 7, И. Ђурић 7, Стевић 8, Вуковић 7, Рикић 8, Гојић 8 (Даниловић 7),  Јанковић 7, С. Јурошевић 7, М. Цвијановић 7. Гостима је пошло за руком да славе. Али није то било баш лако. Домаћини су имали такође неколико лепих шанси, али су брзоплето их прокоцкали.

Д. Стојшић

Једнота - Јединство (М) 9:0 (4:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 70, судија Петровић (Шид).Стрелци: Колошњаи у 21. и 31, Јанковић у 33, Думитровић у 36. и 53, Радоњић у 60, Алексић у 62. и 66.и Рогуља у 81. минуту. Жути картони: Милутиновић (Једнота), Д. Јањатовић (Јединство).

ЈЕДНОТА: Фаркаш, Трлајић, Шумаруна, Шипка, С. Хрчек, Радоњић, Алексић ((Рогуља), Јанковић (Полуга), Колошњаи (Остојић), Милутиновић, Думитровић.

ЈЕДИНСТВО: Протић, М. Малић, Адамец, С.Пејић, Ивковић, Ж. Малић, Шибалић, Д. Јањатовић, Алимпијевић (Јовановић), Ж. Јовић (Харвличак), Арбић (Симић).

Шиђани су били много бољи ривал, а свих девет голова постигли су из лепих акција.

Е. Хрчек

ОФК Бачинци - ОФК Бингула 1:1 (1:1) (прекинуто у 62.минути)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 50, судија Николина Станивуковић (Ердевик).Стрелци: Јанузовић у 43. за ОФК Бачинце, а Радичевић у 15. минуту за ОФК Бингулу.

ОФК БАЧИНЦИ: Тубић, Никола Перишић, Цетић, Yunja, Радивојшић, Калинић, М. Илић, Јанузовић, Милинковић, Лазаров, Гачић.

ОФК БИНГУЛА: Волић, Шућак, Рајић, Yеvеr, Б. Видовић, Станковић, Микић, Пајић, Стамболија, Б. Радичевић, Павловић.

У 62. минуту гости из Бингуле су постигли гол. Главни судија Николина Станивуковић је поништила погодак, јер је сматрала да је постигнут из офсај позиције. Гости су протестовали, а потом су напустили терен. После десет минута чекања Станивуковићка је одсвирала крај.

З. Лазаров

Ердевик - Јединство (Љ) 2:0 (2:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Чекићевић (Моровић).Стрелци: Пап у 14. и Заблаћански у 35. минуту. Жути картони: Цветковић, С. Шафарик, Матијевић (Ердевик), Пунош (Јединство).

ЕРДЕВИК: Јанковић 8, Герик 8, Вукадиновић 8, Цвијановић 8, Јелчић 9 (С. Шафарик 8), Штрбац 8, Анђелић 7, Пап 8, Павловић 7 (Матијевић 7), Заблаћански 9 (Томан 7), Цветковић 7.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 7, Ганић 8, Тележар 6, Пунош 7, Д. Руман 8, Ж. Сремчић 7, Тадић 6, П. Сремчић 8, Ширадовић 6, Чалић 7.

Доста добра утакмица у комшијском дербију, у којој су домаћини били нешто бољи у игри у првом полувремену. А Заблаћански је постигао изванредан гол из шута с 25 метара. Гости из Љубе који су наступили са десет играча имали су неколико прилика, у наставку, али нису реализовали ни једну.

М. Станивуковић

Синђелић - Напредак 1:4 (1:3)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 50, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Марчетић у 38. за Синђелић, а Чавић у 12, Новаковић у 24. и А. Младеновић у 30. и 49. минуту за Напредак .Жути картони: Милетић (Синђелић), Панић (Напредак). .

СИНЂЕЛИЋ: Томашевћ 7, В. Милетић 7, Ј. Дамјановић 7, Савић 7, Вудрак 7, Дреновац 7, Тодоровић 6, Вукшић 7, Стојановић 7, Марчетић 8, Степановић 6.

НАПРЕДАК: Д. Нединић 7, Веиновић 7, Брекић 7, Гавриловић 7, П. Петровић 7, С. Ђачанин 7, Панић 7, Новаковић 8 (Башић 7), Милекић 7, А. Младеновић 9, Чавић 8.

Гости из Вашице, су по игри заслужили су сва три бода. Имали су више шанси од домаћина, али су домаћи стрелци били непрецизни.

З. Познановић

БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - ОФК Бингула 1:1 (прекинуто у 62.минуту), ГИБАРАЦ: Синђелић - Напредак 1:4, БАТРОВЦИ: Омладинац - Сремац 1:4, ИЛИНЦИ: Борац - Граничар (Ј) 0:2, ШИД: Једнота - Јединство (М) 9:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - Јединство (Љ) 2:0.