117.0614
108.3501

Општинска лига – Шид: ОФК Бачинци - Синђелић 2:3 (2:1)

27.10.2015. 19:42 13:33

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 80, судија Сич (Беркасово).Стрелци: Илић у 8. и С. Гачић у 31. за ОФК Бачинце, а Тодоровић у 17, Марчетић у 78. и Дупаљ у 81. минуту за Синђелић. Жути картон: Чавић (ОФК Бачинци). Црвени картони: Илић (ОФК Бачинци), Тепшић (Синђелић).

ОФК БАЧИНЦИ: Нединић 7 (Задрипко 6), Ускоковић 7, Савић 7, С. Гачић 7, Брекић 6, Yуња 7, Трбић 7, Чавић 7,Илић 7,  Драгиша 6, Цетић 6.

СИНЂЕЛИЋ: Мркоњић 7, Тепшић 6, Ђ. Дамјановић 7, Дреновац 7, Марчетић 7, Вудрак 7, Дупаљ 7 (Стојановић), Шарац 6 (Петровић), Лекић 6, Т. Милетић 7, В. Милетић 7.

У Бачинцима, свашта ко на вашару. Из фер и коректне утакмице, главни судија Сич, направио је праву лакрдију. Није досудио за домаћине два очигледна пенала, па су домаћи играчи протестовали од 81. минуту до краја утакмице седећи на на травнатом терену.

З. Лазаров

Јединство (Љ) - Борац 1:1 (0:1)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Д. Руман у 77. за Јединство, Суботић у 10. минуту за Борац. Жути картони: Ширадовић(Јединство), Наранyић (Борац).

ЈЕДИНСТВО: Шили, Томан (Панић), Пунош, Р. Чалић, Лаћарац, Д. Руман, А. Руман, Ж. Сремчић  (Ширадовић), П. Сремчић, Мрђановић, Павловић (Тележар).

БОРАЦ: Б. Ђурић, Пејић, Д. Филиповић, Л. Ивковић, Савић, Адамец, Наранyић, И. Филиповић, Суботић (Будимир), Сарап (Марковић), М. Ивковић.

Утакмица нервозна са доста шанси, за госте, па домаћини могу бити задовољни са коначним резултатом.

З. Мрђановић

Хајдук (В) - ОФК Бикић 2:2 (1:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 200, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Јурошевић у 10. и Ракић у 88. за Хајдук, а Добрић у 71. и 87. минуту за ОФК  Бикић. Жути картони: Јурошевић, Јанковић, Марковић (Хајдук), Везировић (ОФК Бикић).

ХАЈДУК: Барјактаревић 7, Ђорђевић 5, Петровић 5 (Марковић 6), Антуновић 6, Зарић 5, Јанковић 7 (Ракић 7), Радовановић 7, Вејновић 5, Јурошевић 7, В. Гавриловић 6.

ОФК  БИКИЋ: Бугарски 7, Ђачанин 6, Вранов 6, Басрак 7, Радивојшић 6, Солаковић 7 (Везировић 6), Мрваљевић 6, Косановић 6, Брекић 6 (Вучковић 6), Добрић 8.

У дербију кола, домаћини, одиграли слабо, најслабије у јесењем делу. А, гости нису искористили вођство од 2:1, у наставку, а резервиста Ракић поравнао резултат минуту касније после вођства гостију.Све, у свему, и са освојеним бодом Грчаници, коло пре краја, су постали јесењи прваци.

З. Ракић

Једнота - Омладинац (Б) 2:2 (1:2)

ШИД: Иглалиште 12.април, гледалаца 30, судија Даниловић (Шид).Стрелци: Ћалина у 12. и Ђорђевић у 88. минуту за Једноту, а Ж. Малешевић у 2. и Кладушић у 36. минуту за Омладинац. Жути картони: Ђорђевић, Смајић (Једнота), Кладушић, Петровић, Манојловић, Павловић (Омладинац).

ЈЕДНОТА: Б. Фаркаш 7, Ђорђевић 7 ( Смајић 7), Станивуковић 7, Јовановић 7, Трлајић 7, С. Хрчек 7, Е. Фаркаш 7, Ћалина 7, Петровић 7 (Радосављевић 7), Ђурђевић 7, Старчевић 7.

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 6, Петровић 7, Д. Симић (Јастребић 7), Старовлах 7, Новаковић 7, П. Малешевић 7, Букарица 7 /Манојловић 7), Ж. Малешевић 7 (Вејновић).

Шиђани, искористили погрешну интервенцију голмана Павловића, и Ђорђевић је изблизине лако убацио лопту у мрежу.

Е. Хрчек

Сремац - ОФК Бингула 0:4 (0:1)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Крамар у 5, Ловас у 59, Радичевић у 63. и Пајић у 89. минуту. Жути картон: Волић (ОФК Бингула).

СРЕМАЦ: Пејић 6, Д. Видовић 7 ( С. Видовић 6), Остојић 7, Царевић 7, Парента 6, Милетић 6, Стевић 7, Миличић 7, Ненадовић 7, Радић 6, Новак 6.

ОФК БИНГУЛА: Волић 6, Ухлик 7 (Рађевић 6), Ј. Рајић 7, Јелчић 7, Палић 7, Ловас 7, Ћосић 7, Пап 7 (Радичевић 8), Крамар 8, Пајић 7 (Плачковић), Фаркаш 6.

И поред тога, што су домаћини изгубили са четири разлике, добро су намучили фаворизоване госте.Уствари, гости су унапред освојили бодове, и у игру су ушли са лакоћемо.