OPŠTINSKA LIGA – ŠID Omladinac (B) - Sremac 1:4 (0:2)

22.05.2019. 12:27 12:31

U Batrovcima se igrao dosta dobar fudbal. Domaćini su pružili snažan otpor favorizovanim gostima. Ali iskusni gosti ipak su lako postizali golove.

BATROVCI: Stadion Omladinca, gledalaca 50, sudija Končar (Erdevik).Strelci: Ž. Malešević u 70. za Omladinac, a Miličić u 16, Levaja u 44, Vlaisavljević u 65. i Mijatović u 88. minutu za Sremac. Žuti karton: Budimir (Sremac).

OMLADINAC: Pavlović 7, Veinović 7, Mijatović 7, Lazić 6, Rukavina 7, Simić 7 (Vlaisavljević),  Smajić 7, Dujaković 7 (Sarić), Ž. Malešević 7, Teslić 7, Farkaš 7.

SREMAC: Gledić 9, Vranov 8, Ostojić 8, Levaja 8 (Mijatović 8), Janković 8 (Vlaisavljević 8),Subić 8 (Čalić 8), Miličić 8 (Budimir 7), Z. Smjajić 8, Nenadović 7, N. Smajić 8.

G. Pavlović

Borac (I) - Graničar (J) 0:2 (0:1)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 30, sudija Vasiljević (Adaševci).Strelci: Stević u 38. i I. Đurić u 47.minutu.

BORAC: M. Đurić 7, Nikolić 6 (Stepanović 6), Sarapa 6, I. Filipović 6, D.Filipović 7, Pejić 6, Stojšić 7, Panić 6, Sarap 6 (Simeunović), Medić 7, Trivić 6 (Simić 6).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović 7, S. Đurić 8, D. Jović 7, I. Đurić 7, Stević 8, Vuković 7, Rikić 8, Gojić 8 (Danilović 7),  Janković 7, S. Jurošević 7, M. Cvijanović 7. Gostima je pošlo za rukom da slave. Ali nije to bilo baš lako. Domaćini su imali takođe nekoliko lepih šansi, ali su brzopleto ih prokockali.

D. Stojšić

Jednota - Jedinstvo (M) 9:0 (4:0)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 70, sudija Petrović (Šid).Strelci: Kološnjai u 21. i 31, Janković u 33, Dumitrović u 36. i 53, Radonjić u 60, Aleksić u 62. i 66.i Rogulja u 81. minutu. Žuti kartoni: Milutinović (Jednota), D. Janjatović (Jedinstvo).

JEDNOTA: Farkaš, Trlajić, Šumaruna, Šipka, S. Hrček, Radonjić, Aleksić ((Rogulja), Janković (Poluga), Kološnjai (Ostojić), Milutinović, Dumitrović.

JEDINSTVO: Protić, M. Malić, Adamec, S.Pejić, Ivković, Ž. Malić, Šibalić, D. Janjatović, Alimpijević (Jovanović), Ž. Jović (Harvličak), Arbić (Simić).

Šiđani su bili mnogo bolji rival, a svih devet golova postigli su iz lepih akcija.

E. Hrček

OFK Bačinci - OFK Bingula 1:1 (1:1) (prekinuto u 62.minuti)

BAČINCI: Igralište OFK Bačinaca, gledalaca 50, sudija Nikolina Stanivuković (Erdevik).Strelci: Januzović u 43. za OFK Bačince, a Radičević u 15. minutu za OFK Bingulu.

OFK BAČINCI: Tubić, Nikola Perišić, Cetić, Yunja, Radivojšić, Kalinić, M. Ilić, Januzović, Milinković, Lazarov, Gačić.

OFK BINGULA: Volić, Šućak, Rajić, Yever, B. Vidović, Stanković, Mikić, Pajić, Stambolija, B. Radičević, Pavlović.

U 62. minutu gosti iz Bingule su postigli gol. Glavni sudija Nikolina Stanivuković je poništila pogodak, jer je smatrala da je postignut iz ofsaj pozicije. Gosti su protestovali, a potom su napustili teren. Posle deset minuta čekanja Stanivukovićka je odsvirala kraj.

Z. Lazarov

Erdevik - Jedinstvo (LJ) 2:0 (2:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 150, sudija Čekićević (Morović).Strelci: Pap u 14. i Zablaćanski u 35. minutu. Žuti kartoni: Cvetković, S. Šafarik, Matijević (Erdevik), Punoš (Jedinstvo).

ERDEVIK: Janković 8, Gerik 8, Vukadinović 8, Cvijanović 8, Jelčić 9 (S. Šafarik 8), Štrbac 8, Anđelić 7, Pap 8, Pavlović 7 (Matijević 7), Zablaćanski 9 (Toman 7), Cvetković 7.

JEDINSTVO: Mrkonjić 7, Ganić 8, Teležar 6, Punoš 7, D. Ruman 8, Ž. Sremčić 7, Tadić 6, P. Sremčić 8, Širadović 6, Čalić 7.

Dosta dobra utakmica u komšijskom derbiju, u kojoj su domaćini bili nešto bolji u igri u prvom poluvremenu. A Zablaćanski je postigao izvanredan gol iz šuta s 25 metara. Gosti iz Ljube koji su nastupili sa deset igrača imali su nekoliko prilika, u nastavku, ali nisu realizovali ni jednu.

M. Stanivuković

Sinđelić - Napredak 1:4 (1:3)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 50, sudija Avramović (Molovin).Strelci: Marčetić u 38. za Sinđelić, a Čavić u 12, Novaković u 24. i A. Mladenović u 30. i 49. minutu za Napredak .Žuti kartoni: Miletić (Sinđelić), Panić (Napredak). .

SINĐELIĆ: Tomaševć 7, V. Miletić 7, J. Damjanović 7, Savić 7, Vudrak 7, Drenovac 7, Todorović 6, Vukšić 7, Stojanović 7, Marčetić 8, Stepanović 6.

NAPREDAK: D. Nedinić 7, Veinović 7, Brekić 7, Gavrilović 7, P. Petrović 7, S. Đačanin 7, Panić 7, Novaković 8 (Bašić 7), Milekić 7, A. Mladenović 9, Čavić 8.

Gosti iz Vašice, su po igri zaslužili su sva tri boda. Imali su više šansi od domaćina, ali su domaći strelci bili neprecizni.

Z. Poznanović

BAČINCI: OFK Bačinci - OFK Bingula 1:1 (prekinuto u 62.minutu), GIBARAC: Sinđelić - Napredak 1:4, BATROVCI: Omladinac - Sremac 1:4, ILINCI: Borac - Graničar (J) 0:2, ŠID: Jednota - Jedinstvo (M) 9:0, ERDEVIK: Erdevik - Jedinstvo (LJ) 2:0.