15°C
23.10.2024.
117.0614
108.3501

ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА-ИРИГ Јединство (К) - Сремац (Д) 1:1 (прекинуто у 56. минуту)

22.05.2019. 11:57 12:00

Љубомир Вукмановић је у првом минуту, постигао гол са готово 50  метара.Видео је да је голман Башић био на неких десетак метара испред гол линије.

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 200, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Рикановић у шестом,за Јединство, а Љ. Вукмановић у 1. минуту за Сремац. Жути картони: Грујић, Рикановић, Г. Чворков, Лазаревић (Јединство), Д. Вукмановић (Сремац).Црвени картон: Грујић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Башић, Спасојевић (Исаковић), Милојевић, Томић, Рикановић, В. Кордолуп, Цвитичанин, Грујић, Лазаревић, Михајловић, Г. Чворков.

СРЕМАЦ: Simiyić, Маричић, Митровић, Д. Вукмановић, Љ. Вукмановић (Паунковић), Вучковић, Mayarac, Шуљагић (Прљић), Tufеgyić, Дупор, Лучић.

Изједачио је Рикановић након додавања са Цвитичанинм. У 56.судија Јовановић није досудио пенал за домаћине када је Лазаревић непрописно заустављен у казненом простору гостију.Револтирани домаћини, због тога, нису хтели да наставе утакмицу.До тог прекида фаворизовани гости били су надиграни и нису заслужили ни бод.

Б. Кордолуп

Борац (С) - Војводина 2:1 (1:0)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште  Борца, гледалаца 80, судија Кавгић (Рума).Стрелци:М. Ђаковић у 28. и М. Нинковић у 77. за Борац, а Бјеливук у 63. минуту за Војводину. Жути картони: М. Јанковић, М. Ђаковић (Борац).

БОРАЦ: Јованвић 7, Ж. Нешковић 6, В. Нешковић 6, Ристановић 7, Арсеновић 6, М. Нинковић 8, М. Ђаковић 7, Д. Ђаковић 6, М. Јанковић 6, Бежановић 6, Ловренчић 7.

ВОЈВОДИНА: Лукић 6, Вунић 6, Таглиавиа 6, Ристић 7, Аврамовић 6, Ћирић 6, Радојчић 7, Бјеливук 7, Радивојевић 6 (М. Георгијевић), Колопић 6, Бизумић 6.

За победу домаћина било је довољно два Марка -Ђаковић и Нинковић. Мада су играчи Борца заслужили по игри и шансама и убедљивију победу.

Д. Нинковић

27. октобар - Хртковци 0:2 (0:1)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 100, судија Николић (Рума).Стрелци: Чича у 37. (из пенала) и Савић у 57.минуту.

27. ОКТОБАР: Сабо, В. Јухас, Рибић, Радојчић, Мадацки, Греч, Михајлик, Бенежан (Варга), Бирињи (Ипач), Н. Миљлковић, Д. Миљковић.

ХРТКОВЦИ: Чича, Међед (Митровић), Павличевић, Кукић (Сушић), Симовљевић, Обровац, П. Глумчевић, Антонић,  Савић (Станојевић), Отржан, Новаковић.

Играчи Хртковаца мучили су се целу утакмицу, против борбених домаћина.Оног тренутка када су домаћини остали без кондиције Савић је још једном изиграо су домаћу одбрану, постигао гол, и тако свом тиму донео сигурну победу.

М. Кнежевић

Јединство (П) - Јединство (Р) 1:2 (0:2)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Познан (Рума).Стрелци: Д. Кљан у 50. за домаће, Зец у 6.и Коларовић у 45. минуту за госте.Жути картони: Стојановић, Д. Клајн, Шкара, Јошић (домаћи), Јовић, Коларовић, Маћешић, Видаковић (гости). Црвени картон: В. Сабо (домаћи).

ЈЕДИНСТВО (П): В. Сабо, Јошић (Јовановић), Шкара (Настић), Жакула (Симић), Д. Клајн, Обреновић, Ђурашевић, Поповић, (Цвијановић), Стојановић, Лозић.

ЈЕДИНСТВО (Р): Цветковић, Мађешћ, Л. Јовић, Стојаковић, Мирић, Кулушић, Врготић, Зец, Љубишић, Коларовић, Милић (Видаковић).

Играо се добар фудбал. Гости из Руме, приказали су бољу игру од домаћина, у првом полувремену, када су и постигли голове. Али у наставку, Платичевци су покушали да направе и изненађење, преокрену резултат и са дет играча када је голман Сабо зардио црвени картон.За то су  имали чак четири праве шансе, али успели су да само смање резултат.

М. Пантовић

Граничар (Г)  - Фрушкогорац 0:2 (0:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Павловић и Кадар.

ГРАНИЧАР: Секулић, Đ.Samaryić, С. Јовановић, Лазић, Рајачић, Вукашиновић, Станојевић, Таборовић (Славујевић), Митровић, Гавриловић, Букорац.

ФРУШКОГОРАЦ: Кнежевић, Катанић, Миоковић, Дакић, Павловић (Samaryija), Бјељац, Стојковић, Бајић, Кадар (Б. Граовац), Радвањ, Басара.

У првом полувремену, домаћини су били бољи.Имали су и неколико добрих шанси за вођство, али голман гостију Кнежевић је укротио све шутеве. У наставку гости ангажованији и плод такве је и заслужена победа.

В. Самарџић

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Сремац (Д) 1:1 (прекинуто у 56.минуту), ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Јединство (Р) 1:2, ГРАБОВЦИ: Граничар -Фрушкогорац, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Хртковци 0:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац -Војводина 2:1.Полет из Никинаца био је слободан.