104.8191

ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА-ИРИГ Румљани разиграни и распуцани

06.06.2018. 10:20 10:38
Извор: Екипа Сремца из Добринаца Фото: приватна архива

КРАЉЕВЦИ: Јединство - 27.октобар 6:3, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Слога 0:4, НЕРАДИН: Војводина - Младост (П) 4:0, ГРАБОВЦИ: Граничар - Јединство (П) 1:0, РУМА: Сремац (Д) - Фрушкогорац 3:2, Јединство (Р) - Полет 7:3.

Јединство (Р) - Полет 7:3 (2:2)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Љубишић у 9, 61. и 81, Пањак у 20. и 85, Кадар у 64. и Алемпић у 73. за Јединство, а Лубашчик у 18, Дамјановић у 44. и Перић у 69.  минуту за Полет. Жути картон: Маринковић (Јединство).Црвени картон: Маринковић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Мирић 7, Мађешић 7, Јовић 7, Маринковић 5, Греч 8, Кулушић 8, Кадар 7, Зец 7, Пањак 8, Љубишић 9, Алемпић 8.

ПОЛЕТ: Вељовић 6, Денић 7, Стевановић 7, Видић 7, Петровић 6, Лубашчик 7, Дамјановић 6, Јокић 7,  Марковић 6, Перић 7.

Још, једна победа фудбалера са Брега. Овога, пута, одиграли су најбољу партију, у последњих шест месеци.

Сремац (Д) - Фрушкогорац 3:2 (1:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 10, судија Оташевић (Рума).Стрелци: С. Вукајловић у 38, 73. и 80.за Сремац, а Павловић у 60.и 86. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Д. Вукмановић, Ђ. Честић, С. Вукајловић (Сремац), Граовац (Фрушкогорац).

СРЕМАЦ: Ђурић, Р. Ашћерић, Томић, Д. Вукмановић, Паунковић, Маџарац, Ђ. Честић, Маричић, Михајловић, З.Ашћерић (Бељин), С. Вукајловић.

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић, Павловић, Граовац, Д. Кнежевић, Антонић, Радвањ, Стојаковић, Миоковић, Васић, Самарџија, М. Кнежевић.

Вредно помена на овој утакмици је прв и гол С. Вукајловића.Он је из слободног ударца с 25 метара погодио лоптом саме рашље.

Ј. Ђорђевић

Војводина - Младост (П) 4:0 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 30, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Шкорић у 23, Бјеливук у 40.и 81.и Бабић у 85.Жути картон: Јоцић (Младост).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Аврамовић, Шкорић, Калушевић, Георгијевић, Бајић, Бјеливук, Ј. Еркановић, Шевић (Б. Бизумић), Бабић (Ратковић), Николић (Пушић).

МЛАДОСТ: Мошић, Милошевић, Анђић, Малешевић, Ратрковић, Живчић, О. Срећковић, Тешовић,  Тодоровић (Симић), Јоцић, Н. Срећковић.

Тешко су Нерадинци дошли до три бода.Гости из Павловаца, играли су бољи фудбал од очекиваног, али на крају је славио упорнији и срећнији тим.

Ј. Бирињи

Граничар (Г) - Јединство (П) 1:0 (0:0)

ГРАНИЧАР: Игралиште Граничара, гледалаца 50, судија Павловић (Кленак).Стрелац: С. Гавриловић у 63.  минуту. Жути картон: М. Samaryić (Граничар).

ГРАНИЧАР: Мијајчић, С. Јовановић, Секулић, Петковић, И. Јовановић,  М. Samaryić, Станојевић, Ђорђић (Ђурђевић), Таборовић, Миловановић  (В. Samaryić), Лазић (С. Гавриловић).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Трипић, Трумић (Жакула), Ж. Радовић, Ђурашевић, Кулић, Д. Клајн, М. Радовић, Црнковић, Лозић (Станојевић), Петровић.

Рутинска победа, домаћина. Мада, су сви очекивали, да ће гости из Платичева, славити убедљиво.У другом полувремену домаћини су играли отворени фудбал, уствари играли су онолико колико им је било потребно за успех. Иначе, домаћини су победили, после изванредног гола Славка Гаврилвића. Била је то повратна лопта. Он је лопту захватио волеј ударцем с 18 метара и голман гостију Сабо је био немоћан.

М. Стевић

Јединство (К) - 27.октобар 6:3 (2:1)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Добројевић (Рума).Стрелци: Симић у 38.и 67, Јовић у 43. (из пенала), М. Лазаревић у 46, Ласковић у 60. и Томић у 63. за Јединство, а Михајлик у 42. и Павин  у 77. и 85. минуту за 27.октобар. Жути картон: Михајлик (27.октобар).

ЈЕДИНСТВО: Кошутић 7 (Јокић), Банда 7, Ласковић 7 (Давид Честић 7), Спасојевић 7, Јовић 8, Симић 8, С. Лазаревић 7, Михајловић 7 (Томић 7), Драган Честић 9, Рикановић 7, М. Лазаревић 7.

27.ОКТОБАР: Сабо 6, Тепавац 6, В. Јухас 6, С.Јухас 7, Михајлик 7, Д. Радојчић 7 (Станковић 7), Фекете 7, Павин 7, В. Радојчић 6, Брзак 6, Суломар 6.

Била је то интересантна утакмица. Играло се фер. А, да су домаћини  били мало спретнији и срећнији могли су водити, још, убедљивије у првом полувремену.У, наставку ривали, су сваку своју шансу претворили у гол.

Б. Кордолуп

Борац (С) - Слога (В) 0:4 (0:2)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија  Љубинковић (Рума).Стрелци: Мудрић у 33, Драгичевић у 41, Бенежан у 53.и Недић у 52.Жути картон: Зељаић (Борац)

БОРАЦ: З. Радивојевић 7, Опачић 6, Ж. Нешковић 5, Максић 6, Богнар 6, М. Нинковић 6 (Кескеновић),  Зељајић 6, Д. Ђаковић 6, Торњански 5, Ловренчић 6 (Вукмировић), В. Нешковић 7.

СЛОГА: Мачак 7, Г, Петровић 6, Малетић 6, Бјелобрк 7, Крстић 8, Вучковић 8, Вукомановић 7,  Драгичевић 8, Мудрић 8 (Недић), Бенежан 7, Цвијановић 6 (Тепшић).

Гости, из Вогња, заслужили су сва три бода. Мада, су, и домаћини, само, на тренутке, играли онако како се од њих очекује, али то није било довољне да се изненади бољи ривал.