OPŠTINSKA LIGA RUMA-IRIG Jedinstvo (K) - Sremac (D) 1:1 (prekinuto u 56. minutu)

22.05.2019. 11:57 12:00

Ljubomir Vukmanović je u prvom minutu, postigao gol sa gotovo 50  metara.Video je da je golman Bašić bio na nekih desetak metara ispred gol linije.

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 200, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Rikanović u šestom,za Jedinstvo, a LJ. Vukmanović u 1. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Grujić, Rikanović, G. Čvorkov, Lazarević (Jedinstvo), D. Vukmanović (Sremac).Crveni karton: Grujić (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Bašić, Spasojević (Isaković), Milojević, Tomić, Rikanović, V. Kordolup, Cvitičanin, Grujić, Lazarević, Mihajlović, G. Čvorkov.

SREMAC: Simiyić, Maričić, Mitrović, D. Vukmanović, LJ. Vukmanović (Paunković), Vučković, Mayarac, Šuljagić (Prljić), Tufegyić, Dupor, Lučić.

Izjedačio je Rikanović nakon dodavanja sa Cvitičaninm. U 56.sudija Jovanović nije dosudio penal za domaćine kada je Lazarević nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru gostiju.Revoltirani domaćini, zbog toga, nisu hteli da nastave utakmicu.Do tog prekida favorizovani gosti bili su nadigrani i nisu zaslužili ni bod.

B. Kordolup

Borac (S) - Vojvodina 2:1 (1:0)

STEJANOVCI: Igralište  Borca, gledalaca 80, sudija Kavgić (Ruma).Strelci:M. Đaković u 28. i M. Ninković u 77. za Borac, a Bjelivuk u 63. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: M. Janković, M. Đaković (Borac).

BORAC: Jovanvić 7, Ž. Nešković 6, V. Nešković 6, Ristanović 7, Arsenović 6, M. Ninković 8, M. Đaković 7, D. Đaković 6, M. Janković 6, Bežanović 6, Lovrenčić 7.

VOJVODINA: Lukić 6, Vunić 6, Tagliavia 6, Ristić 7, Avramović 6, Ćirić 6, Radojčić 7, Bjelivuk 7, Radivojević 6 (M. Georgijević), Kolopić 6, Bizumić 6.

Za pobedu domaćina bilo je dovoljno dva Marka -Đaković i Ninković. Mada su igrači Borca zaslužili po igri i šansama i ubedljiviju pobedu.

D. Ninković

27. oktobar - Hrtkovci 0:2 (0:1)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma).Strelci: Čiča u 37. (iz penala) i Savić u 57.minutu.

27. OKTOBAR: Sabo, V. Juhas, Ribić, Radojčić, Madacki, Greč, Mihajlik, Benežan (Varga), Birinji (Ipač), N. Miljlković, D. Miljković.

HRTKOVCI: Čiča, Međed (Mitrović), Pavličević, Kukić (Sušić), Simovljević, Obrovac, P. Glumčević, Antonić,  Savić (Stanojević), Otržan, Novaković.

Igrači Hrtkovaca mučili su se celu utakmicu, protiv borbenih domaćina.Onog trenutka kada su domaćini ostali bez kondicije Savić je još jednom izigrao su domaću odbranu, postigao gol, i tako svom timu doneo sigurnu pobedu.

M. Knežević

Jedinstvo (P) - Jedinstvo (R) 1:2 (0:2)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Poznan (Ruma).Strelci: D. Kljan u 50. za domaće, Zec u 6.i Kolarović u 45. minutu za goste.Žuti kartoni: Stojanović, D. Klajn, Škara, Jošić (domaći), Jović, Kolarović, Maćešić, Vidaković (gosti). Crveni karton: V. Sabo (domaći).

JEDINSTVO (P): V. Sabo, Jošić (Jovanović), Škara (Nastić), Žakula (Simić), D. Klajn, Obrenović, Đurašević, Popović, (Cvijanović), Stojanović, Lozić.

JEDINSTVO (R): Cvetković, Mađešć, L. Jović, Stojaković, Mirić, Kulušić, Vrgotić, Zec, Ljubišić, Kolarović, Milić (Vidaković).

Igrao se dobar fudbal. Gosti iz Rume, prikazali su bolju igru od domaćina, u prvom poluvremenu, kada su i postigli golove. Ali u nastavku, Platičevci su pokušali da naprave i iznenađenje, preokrenu rezultat i sa det igrača kada je golman Sabo zardio crveni karton.Za to su  imali čak četiri prave šanse, ali uspeli su da samo smanje rezultat.

M. Pantović

Graničar (G)  - Fruškogorac 0:2 (0:0)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Pavlović (Klenak). Strelci: Pavlović i Kadar.

GRANIČAR: Sekulić, Đ.Samaryić, S. Jovanović, Lazić, Rajačić, Vukašinović, Stanojević, Taborović (Slavujević), Mitrović, Gavrilović, Bukorac.

FRUŠKOGORAC: Knežević, Katanić, Mioković, Dakić, Pavlović (Samaryija), Bjeljac, Stojković, Bajić, Kadar (B. Graovac), Radvanj, Basara.

U prvom poluvremenu, domaćini su bili bolji.Imali su i nekoliko dobrih šansi za vođstvo, ali golman gostiju Knežević je ukrotio sve šuteve. U nastavku gosti angažovaniji i plod takve je i zaslužena pobeda.

V. Samardžić

KRALJEVCI: Jedinstvo - Sremac (D) 1:1 (prekinuto u 56.minutu), PLATIČEVO: Jedinstvo - Jedinstvo (R) 1:2, GRABOVCI: Graničar -Fruškogorac, ŠATRINCI: 27.oktobar - Hrtkovci 0:2, STEJANOVCI: Borac -Vojvodina 2:1.Polet iz Nikinaca bio je slobodan.