108.3501

Општинска лига Пећинци: Најстарији најбољи

13.09.2017. 09:46 09:48

Шумар - Камени 5:1 (3:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: И. Врачевић у 2, 40. и 72. и Р. Алексић у 4. и 60. за Шумар, а Балабан у 89. минуту за Камени.

ШУМАР: Козар -, Штулић 6, Г. Врачевић 6, Теодоровић 8, Јанковић 6, Вукић 6, Срдер 6, М. Вукић 6, Алуфировић 6 (Ђокић), И. Врачевић 8 (Радојчић), Р. Алексић 7.

КАМЕНИ: Гавриловић 6, Миљуш 6, Н. Вукић 6, Јефтић 6, Балабан 7, Добриковић 6, Матић 6 (Ненић), Јовановић 6, Цвејић 6, Грумић 6, Плавић 7.

Дејан Теодоровић и у 38.години игра одлично фудбал. Био је  мотор домаћег тима. И. Врачевић је постигао два изузетна гола.Оба из шутева са око 25 метара.

М. Радојчић

Ловац - Сремац 3:2 (1:1)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, гледалаца 100, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Борковац два и Ђ. Деврња за Ловац, Јуришић и Милић за Сремац.

ЛОВАЦ: Лукић 7, Павловић 7, З. Деврња 7, Ковачевић 7, Паповић 7, Ђ. Деврња 7,  Гарашанин 7, Будимировић 7,  Борковац 8, Бошковић 7, Јовановић 7 (Јовичић 7).

СРЕМАЦ: М. Даниловић 6, Црепуља 7, Секулић 7, Јуришић 7, С. Даниловић 6, Д. Мијатовић 6, Дрљача 7, Арсенијевић 7, Милић 7 (Денкић 6), Станојевић 6 (Нешковић), Чуперић 6.

Подела бодова, била би -реалнија, у веома фер и коректној игри. Сви голови, на утакмициу, су плод израђених акција. Домаћин је био много бољи у другом полувремену, а гост, у првом.

С. Остојић

Словен - Витез  2:4 (1:2)

СИБАЧ: Стадион Словена, гледалаца 50, судија Михајлвић (Шимановци).Стрелци: Бељин у 35. и Симић у 65. за Словен, а М. Радаковић у 10, Илић у 45, Масал у 70. и Радоњић у 90.  минуту за Витез.

СЛОВЕН: Николић, Симић, Петровић, Станојевић, Стаменковић, Кардаш, Тојага, Вучковић, Смиљанић, Бакић, Бељин, Пејић (Смиљанић).

ВИТЕЗ: Новаковић, Драгојевић, Милић, Дамјановић, Белић, Лучић, М Радаковић, Јаворац, Илић, Стојановић, Масал (Д. Матић).

П. Грујић

Хајдук (Ш) - Младост (П) 0:1 (0:1)

ШИМАНОВЦИ: Стадиин Хајдука, гледалаца 100, судија Максић (Огар). Стрелац: Јовановић у 35. минуту. Жути картони: Бајловић (Хајдук), Батинић, В. Томашевић (Младост). Црвени картони: Михић, Арачић (Хајдук).

ХАЈДУК: А. Вукашиновић 7, Лемајић 6, Вагић 7, Алексић 6 (Кресојевић), Келебуда 8, Арачић-, Михић 6, Бајловић 7, Андрић 6, Игњатовић 7 (Крстовић).

МЛАДОСТ: Бантић 7, Ранковић 7, Будимчић 6, В.Томашевић 6, Познановић 7, Будулица 6, Клиска 7, Марковић 6, Васић 6 (Стојшић 6), Јовановић 7, Радовановић 8 (Савић).

Д. Драгојевић

ШИМАНОВЦИ: Хајдук-Младост (П) 0:1, КАРЛОВЧИЋ: Ловац-Сремац 3:2, СИБАЧ: Словен-Витез 2:4, ОГАР: Шумар-Камени 5:1.

1. Шумар            2      2      0      0      8:2   6

2. Младост (П)   2      2      0      0      4:0   6

3. Хајдук (Ш)       2      1      0      1      4:2   3

4. Сремац           2      1      0      1      4:3   3

5. Витез               2      1      0      1      5:5   3

6. Ловац              2      1      0      1      4:6   3

7. Словен            2      0      0      2      2:7   0

8. Камени            2      0      0      2      1:7   0