Opštinska liga Pećinci: Najstariji najbolji

13.09.2017. 09:46 09:48

Šumar - Kameni 5:1 (3:0)

OGAR: Igralište Šumara, gledalaca 150, sudija Berber (Pećinci). Strelci: I. Vračević u 2, 40. i 72. i R. Aleksić u 4. i 60. za Šumar, a Balaban u 89. minutu za Kameni.

ŠUMAR: Kozar -, Štulić 6, G. Vračević 6, Teodorović 8, Janković 6, Vukić 6, Srder 6, M. Vukić 6, Alufirović 6 (Đokić), I. Vračević 8 (Radojčić), R. Aleksić 7.

KAMENI: Gavrilović 6, Miljuš 6, N. Vukić 6, Jeftić 6, Balaban 7, Dobriković 6, Matić 6 (Nenić), Jovanović 6, Cvejić 6, Grumić 6, Plavić 7.

Dejan Teodorović i u 38.godini igra odlično fudbal. Bio je  motor domaćeg tima. I. Vračević je postigao dva izuzetna gola.Oba iz šuteva sa oko 25 metara.

M. Radojčić

Lovac - Sremac 3:2 (1:1)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, gledalaca 100, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Borkovac dva i Đ. Devrnja za Lovac, Jurišić i Milić za Sremac.

LOVAC: Lukić 7, Pavlović 7, Z. Devrnja 7, Kovačević 7, Papović 7, Đ. Devrnja 7,  Garašanin 7, Budimirović 7,  Borkovac 8, Bošković 7, Jovanović 7 (Jovičić 7).

SREMAC: M. Danilović 6, Crepulja 7, Sekulić 7, Jurišić 7, S. Danilović 6, D. Mijatović 6, Drljača 7, Arsenijević 7, Milić 7 (Denkić 6), Stanojević 6 (Nešković), Čuperić 6.

Podela bodova, bila bi -realnija, u veoma fer i korektnoj igri. Svi golovi, na utakmiciu, su plod izrađenih akcija. Domaćin je bio mnogo bolji u drugom poluvremenu, a gost, u prvom.

S. Ostojić

Sloven - Vitez  2:4 (1:2)

SIBAČ: Stadion Slovena, gledalaca 50, sudija Mihajlvić (Šimanovci).Strelci: Beljin u 35. i Simić u 65. za Sloven, a M. Radaković u 10, Ilić u 45, Masal u 70. i Radonjić u 90.  minutu za Vitez.

SLOVEN: Nikolić, Simić, Petrović, Stanojević, Stamenković, Kardaš, Tojaga, Vučković, Smiljanić, Bakić, Beljin, Pejić (Smiljanić).

VITEZ: Novaković, Dragojević, Milić, Damjanović, Belić, Lučić, M Radaković, Javorac, Ilić, Stojanović, Masal (D. Matić).

P. Grujić

Hajduk (Š) - Mladost (P) 0:1 (0:1)

ŠIMANOVCI: Stadiin Hajduka, gledalaca 100, sudija Maksić (Ogar). Strelac: Jovanović u 35. minutu. Žuti kartoni: Bajlović (Hajduk), Batinić, V. Tomašević (Mladost). Crveni kartoni: Mihić, Aračić (Hajduk).

HAJDUK: A. Vukašinović 7, Lemajić 6, Vagić 7, Aleksić 6 (Kresojević), Kelebuda 8, Aračić-, Mihić 6, Bajlović 7, Andrić 6, Ignjatović 7 (Krstović).

MLADOST: Bantić 7, Ranković 7, Budimčić 6, V.Tomašević 6, Poznanović 7, Budulica 6, Kliska 7, Marković 6, Vasić 6 (Stojšić 6), Jovanović 7, Radovanović 8 (Savić).

D. Dragojević

ŠIMANOVCI: Hajduk-Mladost (P) 0:1, KARLOVČIĆ: Lovac-Sremac 3:2, SIBAČ: Sloven-Vitez 2:4, OGAR: Šumar-Kameni 5:1.

1. Šumar            2      2      0      0      8:2   6

2. Mladost (P)   2      2      0      0      4:0   6

3. Hajduk (Š)       2      1      0      1      4:2   3

4. Sremac           2      1      0      1      4:3   3

5. Vitez               2      1      0      1      5:5   3

6. Lovac              2      1      0      1      4:6   3

7. Sloven            2      0      0      2      2:7   0

8. Kameni            2      0      0      2      1:7   0