Општинска лига Инђија–Стара Пазова–Ириг: Златан бод Сланкаменаца

05.06.2019. 09:12 09:15
Извор: Dnevnik.rs

​​​​​​​Дунав - ЧСК 1:1 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 152, судија Радић (Инђија). Стрелци: Градић у 85. за Дунав, Суботин у 62. минуту за ЧСК. Жути картони: М. Милешевић, У. Милешевић, Сурдучки (Дунав). Црвени картон: Суботин (ЧСК).

ДУНАВ: Лошић, И. Јанковић, М. Милешевић, Сурдучки, Радуловић (Вукашин), Станичић (Арсић), Дудић, Јокић (Градић), Поповић, У. Милешевић, Минић.

ЧСК: Војновић, Пејић, Кнежевић, Радовановић, Ђокић, Душан Димић, П. Суботин, Стаменковић, Матош, Драгичевић (Милић), Симић (Бошњаковић).

Домаћин је био бољи ривал у току целог меча. Посебно у првом  полувремену, када су имали неколико шанси. Гости су повели, а онда су домаћини кренули агресивније и плод такве игре је и изједначење и освајање драгоценог бода, који Дунав води у виши ранг, јер имају бољи скор од Радничког у међусобним сусретма. Још недостаје победа у последњем колу у Крњешевцима.

Б. Вујаклија

Фрушкогорац - Слога (К) 10:2 (4:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Јанчов (Инђија). Стрелци: Вујичић у 13, 48. и 53, Петковић у 20, Д. Филиповић у 25. и 66, Крцановић у 63.и Вучић у 70. и 80.за Фрушкогорац, а Никетић у 8. и 65. минуту за Слогу.

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић (Котарац), Чортан, Крнета, Петковић, Вучић, Д. Филиповић, Н. Филиповић, Петровић (Крстић), Вујичић (Ливаја), Тртица (Крцановић).

СЛОГА: Д. Јовановић, Деспић, Николић, Лешић, Лазић, Гавровски, Никетић, Белић, Котоленко.

Гости су играли са девет играча и примили десет голова, али први су повели.

С. Ранитовић

Цар Урош - Борац (Ј) 9:0 (5:0)

ЈАЗАК: Игралиште  Цар Уроша, гледалаца 50, судија Калинић (Инђија). Стрелци: Видановић у 3, 8, 40, 52, 66. и 72, Антобијевић у 16, Ракита у 43. и Оачић у 62. минуту Жути картони: Ракита (Цар Урош), Стошић (Борац).

ЦАР УРОШ: Грубански (Вукмировић), Антонијевић, Познан, Узуновић, Грујић, Нинковић, Опачић (Шмит), Младеновић (Бабник), Гаврић (Драча), Видановић, Ракита.

БОРАЦ: Јовановић, Димитријевић, Срјемац, Стошић, Инђић (Радоњић), Гаковић, Мраовић, Радуловић, Шимуновачки (Грба), Митровић, Несторовић.

У динамичној и борбеној утакмици, играчи Цар Уроша били су много бољи тим, у току  целе утакмице. И могли су славити још убедљивије. Видановић је постигао „само” шест голова.

П. Михајловић

Планинац - Слога (М) 0:0

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 100, судија Канизир (Нови Бановци). Жути картони: Живанчевић (Планинац), Радошевић (Слога).

ПЛАНИНАЦ: С. Кизић 7, Стевановић 7 (Ј. Кизић 7), Живанчевић 7 (Милошевић 7), Малешевић 7, Миљковић 7, Опачић 7 (Мишкулин 7), Деспи 7, Цикота 7, Поповић 7, Дудуковић 7, Пантелић 7.

СЛОГА: Перић 7, Татић 7, Варићак 7, Богуновић 7, Детелин 7, Белановић 7, Радошевић 7, Н. Ђокић, Ратковић 7, Кусић 7, Цураковић 7.

Гости су се више трудили, играли борбеније, али домаћини су играли добро у одбрани, а и домаћи стрелци су били непрецизни.

И. Смиљанић

НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - ЧСК 1:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Слога (К) 10:2, РИВИЦА: Планинац - Слога (М) 0:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (Ј) 9:0. Раднички из Ирига је био слободан.

1. Радн. (И)       15     11     3      0      47:10        36

2. Дунав            15     11     3      0      30:10        36

3. ЧСК               15     8      5      2      47:16        28

4. Цар Урош     15     7      1      7      35:23        22

5. Фрушког.       15     7      1      7      37:37        22

6. Слога (М)      14     5      5      4      31:22        20

7. Планинац      16     3      1      12     18:49        10

8. Борац (Ј)       15     2      3      10     20:56        9