Opštinska liga Inđija–Stara Pazova–Irig: Zlatan bod Slankamenaca

05.06.2019. 09:12 09:15
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Dunav - ČSK 1:1 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalaca 152, sudija Radić (Inđija). Strelci: Gradić u 85. za Dunav, Subotin u 62. minutu za ČSK. Žuti kartoni: M. Milešević, U. Milešević, Surdučki (Dunav). Crveni karton: Subotin (ČSK).

DUNAV: Lošić, I. Janković, M. Milešević, Surdučki, Radulović (Vukašin), Staničić (Arsić), Dudić, Jokić (Gradić), Popović, U. Milešević, Minić.

ČSK: Vojnović, Pejić, Knežević, Radovanović, Đokić, Dušan Dimić, P. Subotin, Stamenković, Matoš, Dragičević (Milić), Simić (Bošnjaković).

Domaćin je bio bolji rival u toku celog meča. Posebno u prvom  poluvremenu, kada su imali nekoliko šansi. Gosti su poveli, a onda su domaćini krenuli agresivnije i plod takve igre je i izjednačenje i osvajanje dragocenog boda, koji Dunav vodi u viši rang, jer imaju bolji skor od Radničkog u međusobnim susretma. Još nedostaje pobeda u poslednjem kolu u Krnješevcima.

B. Vujaklija

Fruškogorac - Sloga (K) 10:2 (4:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Jančov (Inđija). Strelci: Vujičić u 13, 48. i 53, Petković u 20, D. Filipović u 25. i 66, Krcanović u 63.i Vučić u 70. i 80.za Fruškogorac, a Niketić u 8. i 65. minutu za Slogu.

FRUŠKOGORAC: Ranitović (Kotarac), Čortan, Krneta, Petković, Vučić, D. Filipović, N. Filipović, Petrović (Krstić), Vujičić (Livaja), Trtica (Krcanović).

SLOGA: D. Jovanović, Despić, Nikolić, Lešić, Lazić, Gavrovski, Niketić, Belić, Kotolenko.

Gosti su igrali sa devet igrača i primili deset golova, ali prvi su poveli.

S. Ranitović

Car Uroš - Borac (J) 9:0 (5:0)

JAZAK: Igralište  Car Uroša, gledalaca 50, sudija Kalinić (Inđija). Strelci: Vidanović u 3, 8, 40, 52, 66. i 72, Antobijević u 16, Rakita u 43. i Oačić u 62. minutu Žuti kartoni: Rakita (Car Uroš), Stošić (Borac).

CAR UROŠ: Grubanski (Vukmirović), Antonijević, Poznan, Uzunović, Grujić, Ninković, Opačić (Šmit), Mladenović (Babnik), Gavrić (Drača), Vidanović, Rakita.

BORAC: Jovanović, Dimitrijević, Srjemac, Stošić, Inđić (Radonjić), Gaković, Mraović, Radulović, Šimunovački (Grba), Mitrović, Nestorović.

U dinamičnoj i borbenoj utakmici, igrači Car Uroša bili su mnogo bolji tim, u toku  cele utakmice. I mogli su slaviti još ubedljivije. Vidanović je postigao „samo” šest golova.

P. Mihajlović

Planinac - Sloga (M) 0:0

RIVICA: Igralište Planinca, gledalaca 100, sudija Kanizir (Novi Banovci). Žuti kartoni: Živančević (Planinac), Radošević (Sloga).

PLANINAC: S. Kizić 7, Stevanović 7 (J. Kizić 7), Živančević 7 (Milošević 7), Malešević 7, Miljković 7, Opačić 7 (Miškulin 7), Despi 7, Cikota 7, Popović 7, Duduković 7, Pantelić 7.

SLOGA: Perić 7, Tatić 7, Varićak 7, Bogunović 7, Detelin 7, Belanović 7, Radošević 7, N. Đokić, Ratković 7, Kusić 7, Curaković 7.

Gosti su se više trudili, igrali borbenije, ali domaćini su igrali dobro u odbrani, a i domaći strelci su bili neprecizni.

I. Smiljanić

NOVI SLANKAMEN: Dunav - ČSK 1:1, KRČEDIN: Fruškogorac - Sloga (K) 10:2, RIVICA: Planinac - Sloga (M) 0:0, JAZAK: Car Uroš - Borac (J) 9:0. Radnički iz Iriga je bio slobodan.

1. Radn. (I)       15     11     3      0      47:10        36

2. Dunav            15     11     3      0      30:10        36

3. ČSK               15     8      5      2      47:16        28

4. Car Uroš     15     7      1      7      35:23        22

5. Fruškog.       15     7      1      7      37:37        22

6. Sloga (M)      14     5      5      4      31:22        20

7. Planinac      16     3      1      12     18:49        10

8. Borac (J)       15     2      3      10     20:56        9