Општинска лига Инђија - Стара Пазова – Ириг: Распуцани Чортановчани

09.05.2018. 12:04 12:07
Извор: Моменат с утакмице у Чортановцима, фото: Приватна архива

​​​​​​​Планинац - ЧСК 0:5 (0:2)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 100, судија Росић (Инђија). Стрелци: Ђокић у 23. и 76, Драгичевић у 32. и 86. и Јокић у 63. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Д. Ћирић 6, Мишкулин 5, Живанчевић 5, С. Ћирић 5, Митровић 5, Васиљевић 5 (Путица), Омаљев 5, Бркић 5, Дудуковић 5, Пејић 5, М. Ћирић 5.

ЧСК: Војновић 7, Тодоровић 7,  Радовановић 7, Петричевић 7, Ђокић 7, Душан Димић 7 (Бошњаковић 7), Кнежевић 7,  П. Суботин 7, Стаменковић 7, Драгичевић 8 (Мирковић), Јокић 7 (Милић 7).

Од првог минута утакмице гости су притисли домаћине на своју половину и до краја полувремена су успели да постигну само два гола. И у наставку гостујући стрелци од сијасет прилика само су још три пута усплели да матирају доста доброг голмана домаћих Д. Ћирића.

И. Смиљанић

Цар Урош Дунав 0:6 (0:4)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 50, судија Тодић (Врдник). Стрелци: Китић у 4, У. Милешевић у 9, Минић у 15, 28. и 68. и Јокић у 77. минуту. Жути картони:  Јовановић (Цар Урош), Корачевић (Дунав).

ЦАР УРОШ: Р. Родић (Пардовицки), Познан, Грујић, Бугарски, Бабник  (Шмит), Антонијевић, Јуришић, Стојчић, Бојић, Јовановић, Радусиновић.

ДУНАВ: Лошић, Минић, Срјемац, Мрђа, Патолић, Корачевић, Китић, У. Милешевић, Јокић, М. Милешевић, Станчић.

У фер игри коначан резултат реалан. Мада су гости могли у првом полувремену водити још  убедљивије. Док су имали снаге и кондиције домаћини донекле су и пружали отпор. И наставку гости су били снажнији, лако су долазили до гола домаћих. Последњи гол гостију био је и најлепши. Милош Јокић је слободног ударца с 25 метара погодио саме рашље.

П. Михајловић

Фрушкогорац - Крушедол 0:3 (0:2)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Тодић (Врдник). Стрелци: З. Кљајић у 7, Д. Клајић у 14. и Новковић у 86. минуту. Жути картони: Крнета, Тгртица (Фрушкогорац), Бураи, Еркановић, Радуловић (Крушедол). Црвени картон: Крнета (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Бајић, Чортан, Крнета, Ранитовић, Петковић (Крстић), Тртица, Н. Филиповић, Петровић (Ћосовић), Божић, С. Вучић, Д. Филиповић (Радић).

КРУШЕДОЛ: Tuvеyić, З. Клајић, Д. Клајић, Бураји, Вишњић, Миланов, Боројевић (Новковић), Еркановић, Радуловић, Крунић (Којић), Вукојевић (Бјелица).

Гости су заслужили победу. Играли су боље од домаћина целу утакмицу. А домаћини могу да само жале што нису могли играти у стандардном саставу.

С. Ранитовић

Борац (Ј) - Слога (М) 2:5 (1:3)

ЈАРКОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Предојевић (Нови Бановци). Стрелци: Мандић у 31. и 83. за Борац, а Белановић у 10, Јовановић у 35, Н. Цурковић у 38. и М. Цурковић у 46. и 50. минуту за Слогу. Жути картон: Аљић (Борац).

БОРАЦ: Мартиновић 6, Димитријевић 7 (Шовљански), Инђић 6, Naranyić 7, Аљић 6, Срејемац 7,  Ковачевић 7, Радуловић 7, Митровић 6, Несторовић 6, Мандић 8.

СЛОГА: Перић 8, Ђокић 7, Варићак 8, Брадић 8, Милошевић 7, Белановић 7, Миливојевић 8 (Милаковић), Јовановић 8 (Ратковић), Н. Цурковић 9 (Милин), Кусић 7 (Стефановић), М. Цурковић 8.

Ђорђе Јовановић је постигао гол за памћење. Шутирао је из слободног ударца с 30 метара и лопта је завршила у самим рашљама.

З. Давидовски

Слога (К) - Раднички Сремски витезови 1:0 (1:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалац а 50, судија Suyum (Инђија). Стрелац: Никетић у 26. минуту. Жути картони: Кундак (Слога), Лончар, Поткоњак, Словак (Раднички).

СЛОГА: Трифуновић 7, Миловановић 6, Марчетић 7, М. Николић 5 (Милосављевић), Комазец 6, Вујчић 7, Јовановић 8, Лешић 8, Белић 7, Никетић 6 (Т. Николић 7), Кундак 7 (Живановић 7).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Малешев 7, Митровић 6, Поткоњак 6, Пазарски 6, Керлета 8, Бакаи 7, Кошпрдић 6, Поповић 6, Лончар 7, Словак 6, Николић 7.

У живој и дамичној игри домаћини су стварали више шанси. Једини гол постигнут је у 26. минуту. Јовановић је изврсно проиграо Никетћа, који је са 14 метара лако савладао Мишкова. У наставку гости из Ирига били су бољи ривал, али домаћа одбрана је успешно сачувала свој гол.

Д. Трифуновић

ЈАЗАК: Цар Урош - Дунав 0:6, КРЧЕДИН: Фрушкогорац -Крушедол 0:3, ЈАРКОВЦИ: Борац - Слога (М) 2:5, КРЊЕШЕВЦИ: Слога -Раднички Сремски витезови 1:0, РИВИЦА: Планинац - ЧСК 0:5.

1. Крушедол        14     11     2      1      49:14        35

2. ЧСК                  14     11     1      2      38:12        34

3. Слога (К)          14     9      3      2      27:16        30

4. Раднички СВ    14     6      6      2      27:14        24

5. Дунав                14     7      3      4      32:17        24

6. Слога (М)          14     6      1      7      33:25        19

7. Фрушкогорац    14     2      6      6      16:28        12

8. Планинац         14     3      2      9      21:36        11