108.1722

ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Преокрет  са играчем мање

09.11.2022. 12:17 12:19

Бачка (Д) - Кривањ 1:4 (1:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 120, судија Боснић (Бачка Паланка). Стрелци: Сантрач у 40. за Бачку, а Карачоњи у 57, 77. и 87. и Хашка у 67. минуту  за Кривањ. Жути картони: Малетин, Ј. Будић, Милић, Сантрач, Шимун (Бачка), М. Стрехарски (Кривањ). Црвени картон: Алексић  (Кривањ).

БАЧКА: Г. Ћулибрк, Милић, Лакић, Малетин, Ј. Будић, Грујић, Капетанов, Вукосав (Попин), Шимун, Сантрач, Гајић (Парошки).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, А. Стрехарски (Кончар), Петровић, Карачоњи, Павлов, Спасић, М. Стрехарски (Гајдош), Гајић, Хашка, Крстић (Јововић).

У првом полувремену домаћини су имали прегршт шанси, а само је  Сантрач био прецизан. У наставку, у 52. минуту Алексић је добио други жути картон, и гости су остали са десет играча. Али, резервисти гостију Јововић, Гајдош и Кончар су унели нову енергију у тим Криваје. Разиграо се и Кристијан Карачоњи, постигао три ефектна гола, и свом тиму донео изненађујући тријумф.

А. Крунић

Војводина - Борац (В) 5:1 (4:0)

ТОВАРИШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Јакић (Бач). Стрелци: Рамић у 17, Т. Николић у 28, Милованов у 31, Вучић у 32. и Цвијић у 79. за Војводину, а Миљевић у 88. минуту (из пенала) за Борац. Жути картони: В. Јованов (Војводина), Миљевић, Грозница, Петковић, Комад (Борац). Црвени картон: Коменић на клупи (Борац).

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, Л. Бугарски (Цвијић), Рамић, Т. Николић, М. Јованов,  В. Јованов,  Милованов, Вучић, С. Јованов (Петковић), Башић (Веселин Бугарски), М. Ранисављев (Радонић).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац, С. Међедовић, Миљевић, О. Међедовић, Петковић, Нинковић (Миклушев), М. Арбутовић (Н. Арбутовић), Комад, Фабри, Грозница.

Виђена је добра и ефикасна игра домаћина са доста шанси и пет голова у мрежи голмана Дејана Шмитрана. Већ у 32. минуту било је 4:0 за домаћине. Гости су успели само да ублаже убедљив пораз. Са пенала је био сигуран Миљевић.

М. Јованов

Кулпин - Славија (Б) 15:1 (6:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 120, судија Бошков (Бачка Паланка). Стрелци: Шекез у 16. и 78, П. Мрђан у 20, 25, 35, 37, 41. (из пенала), 52, 56, 70, 73, 85. (из пенала) и 86. и Тројановић у 65. и 84. за Кулпин, Петковић у 61. минуту за Славију. Жути картон: П. Мрђан (Кулпин).

КУЛПИН: Леварски, Хашка, М. Зеленак, М. Илић, Спевак (С. Зеленак), Николић, П. Мрђан, Занфировић, Тројановић, Шекез, Кајтез (Сурла).

СЛАВИЈА: Новаковић, Радојчић, Скејо, Драгишић, Лазаревић, Наумов, Петковић, З. Јовановић (Л. Хорват), Д. Јовановић, Б. Јовановић, Б. Хорват.

Петар Мрђан је постигао 11 голова, био је изузетно расположен.

М. Јовановић

Лабудњача - Славија (П) 0:4 (0:3)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, гледалаца 100, судија Кмета (Бачка Паланка). Стрелци: Бабић у 4, Кирти у 32. Белањи у 36. и Белехрадски у 68. минуту. Жути картони: Зорић, Драган Петровић (Лабудњача), Бабић (Славија).

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Бјелогрлић, Петковић, Зорић (Јованић), Д. Станковић, Мрђанов (Мешић), Драган Петровић, Стефановић (Р. Станковић), Дејан Петровић, Лутров, Маливук.

СЛАВИЈА: Вулин, Белањи, Милан Грња, Заскалицки, Марко Грања (Белехрадски), Кухта, Петровић, Ђурић (Тркуља), Кирти, Бабић (Забунов), Николић.

Већ у 4. минуту Ђорђе Бабић је лако је савладао голмана Икача. Потом се у листу стрелаца уписали  Кирти, Белањи и резервиста Белехрадски.

Икач је у више наврата успео да сигурно интервенише и тако је спасио свој тим још тежег пораза.

Р. Брња

Нештин - Бачки хајдук 5:1 (2:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Л. Божин у 26, Увачек у 27, Матић у 48, Гњатовић у 61. (из пенала) и Сич у 71. за Нештин, а Ишиковић у 51. минуту (из пенала) за Бачки хајдук.

НЕШТИН: Гашић, Радовић (Борић), Сич, Пуделка, С. Ћулибрк (Матић), Вукмировић, Л. Божин (Иконић), Гњатовић, Ахметовуић, Увачек, Валентик.

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић, М. Јановић, Владислав, Бојић, И. Јановић, Ишиковић, Марјанов, Ђурановић, Реџић, Чупорт (Јурчевић), Д. Николић.

Имали су Нештинци неколико прилика на почетку утакмице, али је гостујућа одбрана пала, тек у 26. минуту. Л. Божин је финим шутом савладао Јагодића. У следећем минуту стрелац је био Увачек. И у наставку игре домаћини су били конкретнији, и убедљив резултат није изостао.

А. Василић

Стари град - Маглић 5:1 (3:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 150, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Тури у 27. и 42, Максић у 28, Чубрило у 56. и Бубуљ у 87. за Стари град, а О. Стјепановић у 18. минуту за Маглић. Жути картони: Рибарски, Бјелош, Шкорић, Ђуришић, Рађеновић, Лучић, Кнежевић (Стари град). Црвени картон: Мркоњић (Маглић).

СТАРИ ГРАД: Мориц, Рађеновић, Бјелош, Шкорић (Бубуљ), Рибарски, Максић (Јефтић), Ђуришић, Балиновић, Чубрило,Тури, Лучић (Узуров).

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Ковачевић, Мркоњић, О. Стјепановић, Прерадовић, Јокић, Ђордан, Убипарип, Добровољски, Туцић.

Гости из Маглића су успели да поведу, после тога на сцени је био само један тим-домаћи. И да су Паланчани били мало прецизнији гости би доживели прави дебакл.