105.2321

ОЛ Рума-Ириг: Обућари чувају прво место

07.06.2017. 15:42 15:44
Извор: Екипа Фрушке горе из Руме

Фаворизовани гости, успели су, да савладају упорне и борбене домаћине. И то лакше него што су очекивали. Домаћини су смогли снаге да само поравнају резултат.

А, потом, су били  надиграни, и тријумф обућара од 8:2 је више него реалан. Голман домаћих Цветковић уз, то, је својим смелим одбранама спречио још неколико погодака.

Р. Миоковић

Фрушкогорац - Фрушка гора 2:8 (1:2)

МАЛИ РАДИНЦИ: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Лубинковић (Рума).Стрелци: Дејан Љубишић у 26. и Бајић у 72. за Фрушкогорац, а Тешић у 22, Цветићанин у 44, Докмановић у 66, Анђелић у 57. и 71, Јањић у 61. и 65. и Видаковић у 88. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Стојковић, Цветковић, Радвањ, Samaryija (Фрушкогорац), Божић (Фрушка гора).

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић (Кнежевић), Дејан Љубишић, Стојковић, Павловић, Данијел Љубишић, Бјељац,  Бајић, Миоковић, Веселиновић, Радвањ, Самарџија.

ФРУШКА ГОРА: Крнић, Кнежевић, Божић, Трнић, Докмановић (Мијајловић), Видаковић, Анђелић (Матић), Тешић, Боровић, Самарџија, Цветићанин (Јањић).

У првом полувремену виђен је добар фудбал  од стране домаћина. Али, нису успели да реализију неколико лепих прилика. Али, зато су успели  да  гости постигну  гол из контре.

А у, наставку, све је било у знаку, гостију, повели су са 3:0. И онда из ништа догодио се прекид. Судија, није свирао очигледан прекршај за домаћине, гости су кренули у контру, и домаћини праве прекршај за пенал. Дошло је до гужве, препирке, ко је у праву, а онда је судија прекинуо меч, наводно неко га је напуцао од домаћих играча лоптом. Ј. Јухас

27. октобар - Јединство (К) 0:3 (0:1) (прекид у 60. минуту)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 60, судија Ђукановић (Рума).Стрелци: Вилотић у 21. и 57. и Влајин у 55. минуту. Жути картони: Бирињи  (27.октобар), Миловановић (Јединство).

27. ОКТОБАР: Павин, Бизумић, Греч, Јухас, Станковић, В. Радојчић, Бирињи (Михајлик), Мадацки, Магош, Сегеди, Д. Радојчић.

ЈЕДИНСТВО: Мошић, Миливојевић, Вилотић, Спасојевић, Кордолуп, Миловановић, Загорчић, Свилар, Рикановић, Влајин, Томић.

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Јединство (К) 0:3 (прекинуто у 60. минуту), МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Фрушка гора 2:8, КРАЉЕВЦИ: Сремац (Д) -Борац (С) 5:2, ЈАЗАК: Слога (В) - Цар Урош 0:8, ГРАБОВЦИ: Граничар -Војводина 2:0, ИРИГ: Сремски витезови Раднички (И) - Полет 2:2, РИВИЦА: Планинац - Јединство (Р) 2:2.