OL Ruma-Irig: Obućari čuvaju prvo mesto

07.06.2017. 15:42 15:44
Izvor: Ekipa Fruške gore iz Rume

Favorizovani gosti, uspeli su, da savladaju uporne i borbene domaćine. I to lakše nego što su očekivali. Domaćini su smogli snage da samo poravnaju rezultat.

A, potom, su bili  nadigrani, i trijumf obućara od 8:2 je više nego realan. Golman domaćih Cvetković uz, to, je svojim smelim odbranama sprečio još nekoliko pogodaka.

R. Mioković

Fruškogorac - Fruška gora 2:8 (1:2)

MALI RADINCI: Stadion Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Lubinković (Ruma).Strelci: Dejan Ljubišić u 26. i Bajić u 72. za Fruškogorac, a Tešić u 22, Cvetićanin u 44, Dokmanović u 66, Anđelić u 57. i 71, Janjić u 61. i 65. i Vidaković u 88. minutu za Frušku goru. Žuti kartoni: Stojković, Cvetković, Radvanj, Samaryija (Fruškogorac), Božić (Fruška gora).

FRUŠKOGORAC: Cvetković (Knežević), Dejan Ljubišić, Stojković, Pavlović, Danijel Ljubišić, Bjeljac,  Bajić, Mioković, Veselinović, Radvanj, Samardžija.

FRUŠKA GORA: Krnić, Knežević, Božić, Trnić, Dokmanović (Mijajlović), Vidaković, Anđelić (Matić), Tešić, Borović, Samardžija, Cvetićanin (Janjić).

U prvom poluvremenu viđen je dobar fudbal  od strane domaćina. Ali, nisu uspeli da realiziju nekoliko lepih prilika. Ali, zato su uspeli  da  gosti postignu  gol iz kontre.

A u, nastavku, sve je bilo u znaku, gostiju, poveli su sa 3:0. I onda iz ništa dogodio se prekid. Sudija, nije svirao očigledan prekršaj za domaćine, gosti su krenuli u kontru, i domaćini prave prekršaj za penal. Došlo je do gužve, prepirke, ko je u pravu, a onda je sudija prekinuo meč, navodno neko ga je napucao od domaćih igrača loptom. J. Juhas

27. oktobar - Jedinstvo (K) 0:3 (0:1) (prekid u 60. minutu)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, gledalaca 60, sudija Đukanović (Ruma).Strelci: Vilotić u 21. i 57. i Vlajin u 55. minutu. Žuti kartoni: Birinji  (27.oktobar), Milovanović (Jedinstvo).

27. OKTOBAR: Pavin, Bizumić, Greč, Juhas, Stanković, V. Radojčić, Birinji (Mihajlik), Madacki, Magoš, Segedi, D. Radojčić.

JEDINSTVO: Mošić, Milivojević, Vilotić, Spasojević, Kordolup, Milovanović, Zagorčić, Svilar, Rikanović, Vlajin, Tomić.

ŠATRINCI: 27.oktobar - Jedinstvo (K) 0:3 (prekinuto u 60. minutu), MALI RADINCI: Fruškogorac - Fruška gora 2:8, KRALJEVCI: Sremac (D) -Borac (S) 5:2, JAZAK: Sloga (V) - Car Uroš 0:8, GRABOVCI: Graničar -Vojvodina 2:0, IRIG: Sremski vitezovi Radnički (I) - Polet 2:2, RIVICA: Planinac - Jedinstvo (R) 2:2.