ОЛ Рума-Ириг: Нерадинци стали у наставку

04.04.2018. 13:15 13:17
Извор: Екипа Јединства из Краљеваца

Играчи Војводине су одиграли тактички, више него добро прво полувреме.

Војводина - Фрушкогорац 2:2 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Митровић (Добринци).Стрелци: Калушевић у 7. и Бјеливук у 14. за Војводину, а Миоковић у 63.и Антонић у 68. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: М. Марковић, Ристић (Војводина), Стојковић, Бакић (Фрушкогорац).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 6, М. Марковић 6, Ристић 7, Шкорић 6, Шевић 6 (Колопић), Бјеливук 7, Ј. Еркановић 7, Георгијевић 7, М. Шевић 7, Калушевић 8 (Бајић), В. Марковић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић 7, Стојковић 6 (Радивојевић 6), Павловић 6 (Радвањ 6), Граовац 7, Бајић 6, Бјељац 7, Антонић 7, Бакић 6 (Васић 6), Миоковић 7, Ћирић 7, Самарџија 6.

Играли су добро и борбено у одбрани, и брзо, прелазили у контре, што им је било довољно за вођство од 2:0. Калушевић је главом закуцао лопу тамо где није био Цветковић.

А, Бјеливук је био стрелац, пошто је искористио дубинску лопту.

У наставку гости преузели инцијативуи плод такве игре је изједначење. Миоковић је искористио центаршут, а Антонић се најбоље снашао у гужви пред домаћим голом.

М. Шкорић

Сремац (Д) - Јединство (Р) 3:3 (2:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија Јокић (Никинци).Стрелци: Љ. Вукмановић у 4. и 87.и Вукајловић у 38. за Сремац, а Љубишић у 14.и Греч у 52. и 74. минуту за Јединство. Жути картони: Р. Ашћерић, Љ. Вукмановић, Ђ. Честић, Маџарац (Сремац), Мирић, Мађешић, Маринковић (Јединство).

СРЕМАЦ: Нешковић 6, Бојанић 7, Томић 7, Р. Ашћереић 7, Паунковић 7, Љ. Вукмановић 7, Маџарац 7 (Ђ. Честић), Драгутиновић 7, Маричић 7 (З. Ашћерић), Матић 7, С. Вукајловић 7.

ЈЕДИНСТВО: Мошић 7, Мађешић 6 (Грбић), Л. Јовић 7, Маринковић 7, Мирић 7, Кулушић 7, Кадар 7 (Врготић), Зец 7, Греч 8, Љубишић 7, Алемпић 7.

Прави дерби.Игра ривала је била на висини, суђење, на висини. Публика коректна.Коначан резултат реалан.

Р. Вукајловић

Јединство (К) - Младост (П) 5:1 (2:1)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Узелац (Рума).Стрелци: Јовановић у 42. (из пенала), Драган Честић у 44. и 50. и  Чворков у 61. и 75. за Јединство, а Н. Пантелић у 23. минуту за Младост. Жути картони: Драган Честић (Јединство), Анђић, Цвјетиновић (Младост).

ЈЕДИНСТВО: Кошутић 7, Ненадић 8, Исаковић 7, Спасојевић 7, Јовић 8, Чворков 8, Симић 7, Михајловић 7 (Давид Честић 7), Драган Честић 8, Лазаревић 8 (Томић 7), Лазић 8 (Ласковић 7).

МЛАДОСТ: Мошић 7, Милошевић 6, Малешевић 7, Цвјетиновић 6, Ратковић 6, Ивчић 7, Н. Пантелић 7, Цикота 7, Тешовић 7 (Јоцић 6), Ракита 6 (Анђић), Тешић 6 (Павловић).

Јесте, да, су домаћини, били бољи ривал, али, нису искористили неке прилике за још убедљивију победу.

Три гола домаћини су постигли из изванредних, акција, један из пенала, а Драган Честић је постигао изванредан гол из слободног ударца с 25 метара. И, Пантелић је постигао за госте водећи гол, из шута са око 20 метара.

Б. Кордолуп

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Слога (В) 1:2, КРАЉЕВЦИ: Једининство -Младост (П) 5:1, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Јединство (П) 1:5, НЕРАДИН: Војводина - Фрушкогорац 2:2, ГРАБОВЦИ: Граничар - Полет 4:2, ДОБРИНЦИ: Сремац - Јединство (Р) 3:3.