OL Ruma-Irig: Neradinci stali u nastavku

04.04.2018. 13:15 13:17
Izvor: Ekipa Jedinstva iz Kraljevaca

Igrači Vojvodine su odigrali taktički, više nego dobro prvo poluvreme.

Vojvodina - Fruškogorac 2:2 (2:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 100, sudija Mitrović (Dobrinci).Strelci: Kalušević u 7. i Bjelivuk u 14. za Vojvodinu, a Mioković u 63.i Antonić u 68. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: M. Marković, Ristić (Vojvodina), Stojković, Bakić (Fruškogorac).

VOJVODINA: Jovičić 6, M. Marković 6, Ristić 7, Škorić 6, Šević 6 (Kolopić), Bjelivuk 7, J. Erkanović 7, Georgijević 7, M. Šević 7, Kalušević 8 (Bajić), V. Marković 7.

FRUŠKOGORAC: Cvetković 7, Stojković 6 (Radivojević 6), Pavlović 6 (Radvanj 6), Graovac 7, Bajić 6, Bjeljac 7, Antonić 7, Bakić 6 (Vasić 6), Mioković 7, Ćirić 7, Samardžija 6.

Igrali su dobro i borbeno u odbrani, i brzo, prelazili u kontre, što im je bilo dovoljno za vođstvo od 2:0. Kalušević je glavom zakucao lopu tamo gde nije bio Cvetković.

A, Bjelivuk je bio strelac, pošto je iskoristio dubinsku loptu.

U nastavku gosti preuzeli incijativui plod takve igre je izjednačenje. Mioković je iskoristio centaršut, a Antonić se najbolje snašao u gužvi pred domaćim golom.

M. Škorić

Sremac (D) - Jedinstvo (R) 3:3 (2:1)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 200, sudija Jokić (Nikinci).Strelci: LJ. Vukmanović u 4. i 87.i Vukajlović u 38. za Sremac, a Ljubišić u 14.i Greč u 52. i 74. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: R. Ašćerić, LJ. Vukmanović, Đ. Čestić, Madžarac (Sremac), Mirić, Mađešić, Marinković (Jedinstvo).

SREMAC: Nešković 6, Bojanić 7, Tomić 7, R. Ašćereić 7, Paunković 7, LJ. Vukmanović 7, Madžarac 7 (Đ. Čestić), Dragutinović 7, Maričić 7 (Z. Ašćerić), Matić 7, S. Vukajlović 7.

JEDINSTVO: Mošić 7, Mađešić 6 (Grbić), L. Jović 7, Marinković 7, Mirić 7, Kulušić 7, Kadar 7 (Vrgotić), Zec 7, Greč 8, Ljubišić 7, Alempić 7.

Pravi derbi.Igra rivala je bila na visini, suđenje, na visini. Publika korektna.Konačan rezultat realan.

R. Vukajlović

Jedinstvo (K) - Mladost (P) 5:1 (2:1)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Uzelac (Ruma).Strelci: Jovanović u 42. (iz penala), Dragan Čestić u 44. i 50. i  Čvorkov u 61. i 75. za Jedinstvo, a N. Pantelić u 23. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Dragan Čestić (Jedinstvo), Anđić, Cvjetinović (Mladost).

JEDINSTVO: Košutić 7, Nenadić 8, Isaković 7, Spasojević 7, Jović 8, Čvorkov 8, Simić 7, Mihajlović 7 (David Čestić 7), Dragan Čestić 8, Lazarević 8 (Tomić 7), Lazić 8 (Lasković 7).

MLADOST: Mošić 7, Milošević 6, Malešević 7, Cvjetinović 6, Ratković 6, Ivčić 7, N. Pantelić 7, Cikota 7, Tešović 7 (Jocić 6), Rakita 6 (Anđić), Tešić 6 (Pavlović).

Jeste, da, su domaćini, bili bolji rival, ali, nisu iskoristili neke prilike za još ubedljiviju pobedu.

Tri gola domaćini su postigli iz izvanrednih, akcija, jedan iz penala, a Dragan Čestić je postigao izvanredan gol iz slobodnog udarca s 25 metara. I, Pantelić je postigao za goste vodeći gol, iz šuta sa oko 20 metara.

B. Kordolup

ŠATRINCI: 27.oktobar - Sloga (V) 1:2, KRALJEVCI: Jedininstvo -Mladost (P) 5:1, STEJANOVCI: Borac - Jedinstvo (P) 1:5, NERADIN: Vojvodina - Fruškogorac 2:2, GRABOVCI: Graničar - Polet 4:2, DOBRINCI: Sremac - Jedinstvo (R) 3:3.